Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2009 o 22:34, Dm0n napisał:

Mnie irytuje niebywale multi. No nie wiem czemu ale zadnej bitwy wygrac nie moge , bez
wzgledu kim bym grał a przewaznie wybieram 2vs2. Grac sie odechciewa :/ Albo ja za wolno
gram albo co. nie wiem sam... Ktos moze radami mnie wspomoze ?


Wejdz na gamereplays.org i posciagaj powtorki to najlepszy sposob nauki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady :) Pamietam ze ostatnio Brytyjczykami gralem na mapie Rzeka Acheloosa jesli mnie pameic nie myli to nim sie obejrzałem , ze 3 pantery i cała chmara pionierów z miotaczami ognia mnie zaatakowala xD . A ja oczywiscie 2 stuarty + 2 oddziały piechoty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:53, Dm0n napisał:

Dzieki za porady :) Pamietam ze ostatnio Brytyjczykami gralem na mapie Rzeka Acheloosa
jesli mnie pameic nie myli to nim sie obejrzałem , ze 3 pantery i cała chmara pionierów
z miotaczami ognia mnie zaatakowala xD . A ja oczywiscie 2 stuarty + 2 oddziały piechoty
xD


Niestety, w CoH trzeba szybko postarać się o czołgi, u brytów zwłaszcza Shermany Firefly'ie, one mają jakieś większe szanse z Panterami, Jagdpatherem i Tygrysami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie odświeżyć nieco kampanie i przejść je od nowa, problem pojawił się u Brytyjczyków, w pierwszej misji, kiedy mam bronić lewej flanki za pomocą artylerii, gra coś utyka... tzn. wykonuje wszystkie polecenia do tego momentu, zaczynam sobie strzelać z haubicy w wyznaczony punkt i problem jest w tym, że to nie ma końca :/ Niemcy wychodzą i wychodzą, chyba tak z 30 minut grałem i już wymiękłem, próbowałem zrestartować misje, nic nie pomogło. Według tego co znalazłem w solucji, to zaraz jakoś tak po oddaniu 2 serii z arty powinienem stawiać kolejną, niestety nic z tego, działka mam na szaro i nie da się ich wybudować. Wiecie może o co chodzi? Może ktoś sprawdzić u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP.

Dnia 12.04.2009 o 21:21, Reel_Mixer napisał:

Zatem uznałeś za stosowne obrazić mnie, bo zwykła wymiana zdań przestała wystarczać.
Zgłoszę tę dyskusję do moderacji po powrocie z pracy.

Panowie, niepotrzebnie się spieracie. Firma sprzedająca oprogramowanie udostępnia wielkie patche na torrentach z jednego powodu - pieniędzy. Dzięki temu, że nie muszą płacić za ogromny transfer w własnych lub dzierżawionych serwerów mogą obniżyć cenę gry, albo podwyższyć własne płace i zatrudniać lepszych specjalistów. Oczywiście również mogą dzięki temu przeznaczyć większe zyski na np. wakacje, ale tego się ani nie dowiemy, ani nie nasza broszka.

Każdy użytkownik pobierający patcha przekazuje część swojego transferu dla innych. Ponieważ większość użytkowników ma łącze w abonamencie, to nic na tym nie traci, a swoimi pieniędzmi wspomaga rozwój gry i firmy, która ją stworzyła. Nie ma w tym nic nagannego.

Natomiast można nie lubić klientów P2P - choćby z tego powodu, że jak każde oprogramowanie sieciowe mogą zawierać dziury bezpieczeństwa pozwalające obcemu oprogramowaniu przejąć kontrolę nad komputerem. Z tego punktu widzenia najbardziej bezpieczne jest ich w ogóle nie używać. Z drugiej strony dziury w przeglądarkach internetowych są jeszcze bardziej niebezpieczne - ponieważ przeglądarek jest znacznie mniej i są znacznie mniej zróżnicowane.
Pewnie, że klient P2P powoduje kontakt z nielegalnie udostępnianymi plikami, ale w podobnym stopniu czyni to każda przeglądarka, a tym bardziej wyszukiwarka taka jak Google. To jest niebezpieczeństwo dla firm udostępniających materiały przez P2P - ale to jest ryzyko firm siedzących w tej branży.
Paradoksem jest, że internet jak przyczynił się do rozprzestrzeniania piractwa, tak pozwala na jeden z najbardziej skutecznych typów autoryzacji oprogramowania, czego przykładem jest logowanie do gier MMO oraz w skrajnej postaci DRM.

Proponowałbym uznać wzajemnie wasze racje i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 11:13, igor8472 napisał:

Drugiego działa nie stawiasz, inżynierowie pod kontrolą komputera robią to sami. Jest
stawiane odrobiną na wschód od pierwszego.


Dzisiaj spróbowałem ponownie i o dziwo gra poszła dalej, wczoraj widocznie jakiś wredny bug się wdarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To jednak poleciał na skargę, że ktoś śmie przedstawiać i bronić innego niż on zdania? Pfff... Sam przecież głosząc prowokacyjne i nie do końca przez siebie rozumiane treści stał się zarzewiem offtopu.

Boże, widzisz takich ludzi i nie grzmisz.

Dla mnie koniec tematu nastąpił wraz z ostatnim moim postem na ten temat i gdybym nie zobaczył Twojej reakcji na tamtą dyskusję to najzwyczajniej kolegę Mixera bym ignorował, nie tylko w tym wątku. Ten post jest wynikiem zdumienia jego zachowaniem. Ot, rozpiętość ludzkich charakterów na forum... Fatalny przykład i wielki niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Chcę zainstalować patch 2.100 ----> 2.101, aby grać po sieci. Ale zawsze przy aktualizowaniu plików w folderze WW2/Archieves, wyświetla się błąd (kod błędu 10104). Kiedyś miałem podobny problem, ale udało mi się go jakimś cudem rozwiązać. Proszę o pomoc!

PS. Zaznaczę, że nie instalowałem żadnych patchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:32, Achilleus napisał:

Czy może mi ktoś pomóc? (...)

PS. Zaznaczę, że nie instalowałem żadnych patchy ;)

Bez instalowania patchy to się już od dawna nie da grać;] A pierwszy patch jaki mam do OFa to 2100->2103 tak czy siak jak się sypie to ściągnij z innego źródła/jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem Company of Heroes Tales of Valor i mam pytanie dotyczące modyfikacji armii. Po odblokowaniu dodatkowych pojazdów w armii Wermachtu pojawia się czołg PzKpfw Vi Tiger "205". Powinien zastąpić PzKpfw IV jak ma to miejsce w wypadku zastąpienia przez Swinwagena motocykla. Jednak tak nie jest. Czy robie coś nie tak czy oś może jest nie tak z grą ?. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 16:12, Melchah napisał:

/ciach/

To jednak poleciał na skargę, że ktoś śmie przedstawiać i bronić innego niż on zdania?
Pfff... Sam przecież głosząc prowokacyjne i nie do końca przez siebie rozumiane treści
stał się zarzewiem offtopu.


I nadal prowokujesz i obrażasz mnie wykazując całkowity brak dobrej woli. Niestety, ten typ ludzi bardzo często jest spotykany w internecie. Typowe "co to nie jo". Do tego brak czytania ze zrozumieniem.
Jak to napisałeś? "Boże, widzisz takich ludzi i nie grzmisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 13:42, Maxus71 napisał:

Witam. Jestem posiadaczem Company of Heroes Tales of Valor i mam pytanie dotyczące
modyfikacji armii. Po odblokowaniu dodatkowych pojazdów w armii Wermachtu pojawia się
czołg PzKpfw Vi Tiger "205". Powinien zastąpić PzKpfw IV jak ma to miejsce w wypadku
zastąpienia przez Swinwagena motocykla. Jednak tak nie jest. Czy robie coś nie tak czy
oś może jest nie tak z grą ?. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Que? Tygrys za Panzer IV? Jak już Tygrys za Tygrysa :P Tak poza tym kumpel też nie może "wymienić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:01, Stalker69 napisał:

> Witam. Jestem posiadaczem Company of Heroes Tales of Valor i mam pytanie dotyczące

> modyfikacji armii. Po odblokowaniu dodatkowych pojazdów w armii Wermachtu pojawia
się
> czołg PzKpfw Vi Tiger "205". Powinien zastąpić PzKpfw IV jak ma to miejsce w wypadku

> zastąpienia przez Swinwagena motocykla. Jednak tak nie jest. Czy robie coś nie tak
czy
> oś może jest nie tak z grą ?. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Que? Tygrys za Panzer IV? Jak już Tygrys za Tygrysa :P Tak poza tym kumpel też nie może
"wymienić".


W takim razie czy ktoś wie kiedy i gdzie pojawia się czołg PzKpfw Vi Tiger "205" ??? bo dla mnie to zagadka...Mam najnowsze uaktualnienia do wersji 2.501 i info w menu że można zmodyfikować armie. Zaznaczyłem "zieloną rączką" wszystkie modyfikacje a mimo to czałgu PzKpfw Vi Tiger "205" jak nie widać tak nie widać. Co za czort tu miesza ?.
Jeszcze raz proszę o pomoc i podpowiedź w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba takiego patcha jak 2.100->2.101 Najwyższy patch jaki wyszedł do podstawki to 2.100, poźniejsze już tylko do Opp Fr,, chyba że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 14:44, Maxus71 napisał:

W takim razie czy ktoś wie kiedy i gdzie pojawia się czołg PzKpfw Vi Tiger "205"
??? bo dla mnie to zagadka...Mam najnowsze uaktualnienia do wersji 2.501 i info w menu
że można zmodyfikować armie. Zaznaczyłem "zieloną rączką" wszystkie modyfikacje a mimo
to czałgu PzKpfw Vi Tiger "205" jak nie widać tak nie widać. Co za czort tu miesza
?.
Jeszcze raz proszę o pomoc i podpowiedź w tej sprawie.

W armii Wehrmachtu, doktrynie Bliztkriegu jest Tygrys.
Kolega po zaznaczeniu modyfikacji ma Tygrysa "za mgłą". U ciebie widać normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować