Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx 7900 gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje błąd relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:46, flamecards napisał:

a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx 7900
gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje błąd
relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra
chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!


Eee... - dołączam się do oczekiwania na rozwiązanie tego problemu bo paczka do mnie idzie a mam prawie identiko kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 08:48, Sephirath napisał:

> a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx
7900
> gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje
błąd
> relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra

> chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!

Eee... - dołączam się do oczekiwania na rozwiązanie tego problemu bo paczka do mnie idzie a
mam prawie identiko kompa :P


mam p4 3gh ht i gf 7900gt i 1gb ram z grą problemów nie mam żadnych wiec myślę że to indiwidualna przypadłość
flamecards - npisz do pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:46, flamecards napisał:

a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx 7900
gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje błąd
relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra
chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!

Mi przez tydzień wysypał się w ten sposób jeden raz;] Może format windy pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 09:23, Mafoski napisał:

> a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx
7900
> gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje
błąd
> relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra

> chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!
Mi przez tydzień wysypał się w ten sposób jeden raz;] Może format windy pomoże?

lub poprostu konserwacja kompa czyli czyszczenie ze zbędnych śmieci, czyszczenie rejestru i defrag (tylko nie systemowym programem), antyspyware i antyvirus też by się przydał, no chyba że nie przeszkadza ci format systemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:46, flamecards napisał:

a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx 7900
gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje błąd
relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra
chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!

W windowsie xp jest przydatna opcja przywracanie windołs do poprzedniego stanu sprubuj tego uzyc.
Ja miałem kiedys problem z kompem i to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:06, ktoś napisał:

> a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx
7900
> gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje
błąd
> relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra

> chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!
W windowsie xp jest przydatna opcja przywracanie windołs do poprzedniego stanu sprubuj tego
uzyc.
Ja miałem kiedys problem z kompem i to pomogło

lols ale ta opcja to ostateczność, pozatym on nie ma problemów z kompem, tylko z CoH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 23:46, flamecards napisał:

a ja mam nastepujący problem..... Mam Pentium Core 2 Duo 2,4 gh, 1 gb ramu, Ge Force fx 7900
gt, i gram moze 15 minut i gra albo się wyłącza (łącznie z restetem kompa) albo wyskakuje błąd
relicCoh.exe.....kurcze o co chodzi, mam najnowsze sterym wszytsko i nie moge dłuzej pograc.....gra
chodzi rewelacyjnie, tylko ten błąd jest do bani.....help!!


cze, mam podobnego kompa tylko procek 1,8 i GF 7600, gra smigala na full detalach, ale pewnego dnia winda podnosila sie z 15 min. a potem wywalilo "blue screen" (moze to tylko zbieg okolicznosci, aha nic innego nie instalowalem). Przypadek, czy gra robi takie "porzadki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właściwie to gość ma problem z plikem .exe ??
taksobie myśle że może to być ... pewnie mnie zbluzga za oczernianie
może crack ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:44, Jack Bauer napisał:

takie pytanko, jak sie gra w te karty ? :D bo pierwszy raz widze takie coś i nie mam zielonego
pojecia jak w to grac :P

A ktoś ci mówił że one są do grania? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:25, Darkstar181 napisał:

> takie pytanko, jak sie gra w te karty ? :D bo pierwszy raz widze takie coś i nie mam zielonego

> pojecia jak w to grac :P
A ktoś ci mówił że one są do grania? :))))



eee, no to czemu dostalem dwie paczki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:12, Sephirath napisał:

Ale farciarz...

A przez tego ............. Masterlinka nadal nie mam swojej wersji gry :(

I już 4 razy demo przechodzę :/



hehe, ciekawe czy nie bede musial tego oddać :P nie no, ale to prawda, mieszkasz gdzies dalej i o przesylce w 24h mozesz zapomniec (sam tak mialem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Ja mieszkam w Warszawie! 3 kilometry od ich durnej sortowni! I już 3. dzień nie mogą dotrzeć! (1. dzień nie byłem w domu. 2. dzień zapomnieli o której godzinie mieli przyjechać i znowu nie byłem w domu. 3. dzień, dzisiaj, wogle nie dali paczki kurierowi :P)

A sam się do nich kopnąć nie mam czasu :/

Oby jutro dotarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim.
Pisze tu pierwszy raz. Ze gra jest obłedna nie bede pisał bo wszyscy to wiedzą:)

Narazie przechodze singla. slyszałem ze gra ma 15 misji, ale tak sie zastanawiam ile mi jeszcze do końca zostało?! Zaczynam bronić wzgórza (nie pamietam jakiego) zaraz po wyeliminowaniu 6ciu panter.

Pamieta ktoś, która to jest misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Mam wielki problem !!! Kupiłem "Company of Heroes" oryginalna !!! I co mój siostrzeniec rozpracował całem opakowanie od gry i nie mam klucza !!! Czy ktos byłby łaskaw i przesłać mi klucz na maila ? krzysieknap@wp.pl Z góry wielkie dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:08, krzysieknap napisał:

Siemka! Mam wielki problem !!! Kupiłem "Company of Heroes" oryginalna !!! I co mój siostrzeniec
rozpracował całem opakowanie od gry i nie mam klucza !!! Czy ktos byłby łaskaw i przesłać mi
klucz na maila ? krzysieknap@wp.pl Z góry wielkie dzięki !!!

.....żarty sobie robisz, prawda ? Myślisz, że teraz posypią się maile i od tak sobie ktoś ci prześle klucz ? ...... klucz do oryginalnego CoH znajduje się z tyłu instrukcji.....jeżeli jednak go tam nie ma, w co wątpie to powinieneś wypełniając formularz zgłosić to CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:08, krzysieknap napisał:

Siemka! Mam wielki problem !!! Kupiłem "Company of Heroes" oryginalna !!! I co mój siostrzeniec
rozpracował całem opakowanie od gry i nie mam klucza !!! Czy ktos byłby łaskaw i przesłać mi
klucz na maila ? krzysieknap@wp.pl Z góry wielkie dzięki !!!


Nie wiem co oznacza "rozpracowal" - ale jeśli masz na myśli, że zjadł instrukcję [wraz z resztą opakowania - w tym metalową skrzynką (jeśli mówimy o edycji specjalnej)], to rozwiązanie problemu nasówa się samo.
Musisz uzbroić się w cierpliwość, a natura załatwi resztę... ;)

A tak na poważnie - jeśli uważasz, że ktoś prześle Ci własny klucz, za który zapłacił niemałą kwotę, to grubo się mylisz i lepiej będzie jeśli jaknajszybciej porzucisz ten pomysł. Takimi postami jak powyżej, jedyne co możesz osiągnąć, to podejrzenie o piractwo (nie mówiąc o wciągnieciu Twojego emaila na listy spamerskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem następującą rzecz. Po wygranej bitwie (o ktorej informauje mnie komunikat) w statystyka nie dodaje mi sie o tym informacja. To samo o przegranej. Nie zaliczył mi juz kilku gier. Mam teraz 4 : 4 a powinno byc 6 : 5. Czy też macie problemy ze statystykami i ich uzupełnianiem? Czego to może być wina, że gra gubi moje wygrane i przegrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować