Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 13:19, Opal_P napisał:

Czyli instalując ToV tracę np. Panzer''a IV?


Nie. Będziesz miał możliwość zastąpienia go ( i innych jednostel ) tymi z ToV. Można to modyfikować w dowolnej chwili ( naturalnie poza rozgrywanymi grami ).

Dnia 31.08.2009 o 13:19, Opal_P napisał:

Napisałeś "mit" , rozumieem więc że to nie jest prawda i można sobie dawać radę bez i
przeciw tym nowym jednostkom.


W każdym micie jest trochę prawdy. Jednostka, która wprowadza chyba najwięcej zamieszania to wspomniany wcześniej brytyjski transporter opancerzony Kangaroo. Może on pomieścić bodajże 4 oddziały, w dodatku są one nietykalne, a same mogą strzelać w wrogów. Właśnie od tego wzięła się jedna z najbardziej znienawidzonych ( przez graczy Osi ) taktyka, tzw. ''roo spam''. Polega to na załadowaniu do Kangura saperów z PIAT-ami i strzelców uzbrojonych w Breny, co razem tworzy mobilne stanowisko ogniowe. W dodatku w porównaniu do swoich możliwości Kangury są bardzo tanie, co pozwala na masową produkcję - spam.

Dnia 31.08.2009 o 13:19, Opal_P napisał:

Nie mam prawie wcale doswiadczenia w multi więc skłaniam sie ku podstawce + OF. Więcej
pogram - lepiej poznam grę a, może tylko singiel jest dla mnie. Dodatkowo do tego zestawu
jakieś mody można znaleźć.


W multi każdy prędzej czy później się połapie. Owszem, na początku będziesz zapewne odnosił porażki, ale z czasem oglądając powtórki i ucząc się na własnych błędach staniesz się lepszy.

Dnia 31.08.2009 o 13:19, Opal_P napisał:

Na marginesie: Kangur to nie jest czasem Sherman bez wieży? Wtedy to faktycznie inna
liga niż Bren Carrier ;)


Dokładnie tak. W CoH ogólnie można spotkać kilka wariacji Sherman''a. Jest Crocodile ( wyposażony w miotacz ognia ), Calliope ( w rakietową baterię na wieży ) czy Firefly ( brytyjska wersja z 17-sto funtowym działem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:25, Pawlo09 napisał:

W którą cześć COH gra najwięcej ludzi po necie?

Cokolwiek kupisz bedziesz gral z tymi samymi ludzmi , roznica bedzie jedynie w tym ktore armie/jednostki bedziesz mial do wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:33, Pawlo09 napisał:

czyli jak kupie podstawkę to będę mógł zagrać z tymi co mają najnowszy dodatek?

Tak, po ściągnięciu wszystkich patchy (niestety, trochę zajmują... co najmniej 4 gb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:33, Pawlo09 napisał:

czyli jak kupie podstawkę to będę mógł zagrać z tymi co mają najnowszy dodatek?


Tak, i inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym RelicDownloaderem. Czy nie da się go jakoś przekierować by pobierał mi patche nie na dysk C: (gdzie mam 1,3GB wolnego miejsca), ale na dysk E: (gdzie mam ponad 30GB wolnego miejsca)? Usuwałem jakieś programy z C ale to dało mi minimalną ilość pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 08:43, Cierpik182 napisał:

> /..../
>
> Nie wiem czy to są najnowsze patche, ale zawsze możesz ściągnąć ręcznie te patche
ze
> strony producenta :
> http://cohpatch.relic.com/

EDIT: w wersji polskiej są niżej;)

Polecam z odnośnika np. http://cohpatch.relic.com/relic/coh/retail/PO_2400_2500_Patch.exe.torrent
usunąć .torrent
http://cohpatch.relic.com/relic/coh/retail/PO_2400_2500_Patch.exe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki patche pobrane. Są też na www.gram.pl :)
A teraz mam inny problem. Gdy gram przez sieć zawsze przegrywam, chociaż mam dobrą armię itp., ale wróg zawsze wypada na mnie z dwukrotnie większą armią. Jak rozbudowywać, co robić, by wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie?
Jakie są różnice między podstawką a dodatkami bo z tego co tu wyczytałem to w multi nie ma żadnych a w singlu dają one nowe kampanie. Ale pytam się z was żebyście mi to zweryfikowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:43, Lukiwwo94 napisał:

Mam takie pytanie?
Jakie są różnice między podstawką a dodatkami bo z tego co tu wyczytałem to w multi nie
ma żadnych a w singlu dają one nowe kampanie. Ale pytam się z was żebyście mi to zweryfikowali.


W multi są pewne różnice, Tales of Valor wprowadza trzy moim zdaniem ciekawe warianty rozgrywki (1. walec pancerny - walki czołgów, 2. operacja skała - Ty i trzej sprzymierzeńcy bronicie się na środku mapy przed kolejnymi falami wrogów, 3. w ostatnim trybie prowadzimy do boju jednego żołnierza na dużej mapie gdzie trwają walki. Żołnierz awansuje na kolejne poziomy, ulepszamy jego atak i obronę, a za cel mamy zniszczyć główną bazę wroga ;) I nie jestem pewien, ale bez drugiego dodatku nie można grać Brytyjczykami ani Panzer Elite (poprawcie mnie jeśli się mylę).

A singiel tak jak napisałeś, a do tego jeszcze nowe jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 15:43, Lukiwwo94 napisał:

Mam takie pytanie?
Jakie są różnice między podstawką a dodatkami bo z tego co tu wyczytałem to w multi nie
ma żadnych a w singlu dają one nowe kampanie. Ale pytam się z was żebyście mi to zweryfikowali.

Podstawka wprowadza jedną dużą kampanię (Inwazja na Normandię), oraz umożliwia granie dwoma armiami : Amerykanami, oraz Wermachtem.
Dodatek, "Na linii frontu" (Opposing Fronts) wprowadza kolejne dwie armie, Brytyjczyków, oraz dywizję niemiecką Panzer Elite, oraz dwie, mniejsze (ale i tak wystarczająco długie) kampanie.

Tales of Valor (Chwała Bohaterom) nie wprowadza tak naprawdę nic innowacyjnego, ale umożliwia granie wszystkimi czterema armiami od razu. Jest jednak pozbawiony poprzednich kampanii. Wprowadza nowe tryby rozgrywki, ale takie znowu popularne to one nie są. No i po 2 nowe jednostki dla każdej armii. Aha, i jakieś nędzne mini kampanie (straszne lipne).

Moja rada co do ewentualnego zakupu : Bierz podstawkę z dodatkiem na linii frontu, a ten ToV sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo zainstalowałem ponownie Coh: Na linii Frontu no i trzeba ściągać patche znowu. Ja mam z 3 chyba na dysku i je instaluje ale chyba wyszly jakieś nowe. Czy mogę zainstalować tylko najnowszy patch czy muszę je po kolei instalować? A jeżeli po kolei to w jakiej kolejności to będę wiedział które muszę jeszcze ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 12:43, Darkstar181 napisał:

Czym się różni ten Tygrys z ToV od zwykłego ? Chodzi mi o ten do podmiany, z opcji nowych
jednostek.


Niczym, tylko wygladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 12:54, Garett napisał:

> Czym się różni ten Tygrys z ToV od zwykłego ? Chodzi mi o ten do podmiany, z opcji
nowych
> jednostek.

Niczym, tylko wygladem.

No to kurna, dali nową jednostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować