Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Mam takie pytanko. Jesli chce wrzucic do neta moja powtorke to moge to poprostu zrobic na gameraplays czy jakis rapidshare tez moze byc?? Bo mam pytanie odnosnie mojej ostatniej gry w necie, a nie wiem jak przedstawiec taktyke slowami, ktora stosowal przeciwnik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Wywala mnie z CoH w różnych momentach. (pojawia się taki XPkowy bluscreen z informacją, że brakuje sterownika "nv4_disp". Gra spatchowana i sterowniki najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 20:28, Pablo_Querte napisał:

Mam problem. Wywala mnie z CoH w różnych momentach. (pojawia się taki XPkowy bluscreen
z informacją, że brakuje sterownika "nv4_disp". Gra spatchowana i sterowniki najnowsze.

Zrób reinstal sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 20:59, prf napisał:

> Mam problem. Wywala mnie z CoH w różnych momentach. (pojawia się taki XPkowy bluscreen

> z informacją, że brakuje sterownika "nv4_disp". Gra spatchowana i sterowniki najnowsze.

Zrób reinstal sterowników do karty graficznej.

Przeinstalowałem. Dalej to samo. Potem całkowicie odinstalowałem i zainstalowałem ponownie z takim samym miernym skutkiem. To na pewno nie wina sprzętu, bo gra chodzi na pełnych detalach,a i kiedyś jak była zainstalowana to również działała bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że może pomóc ściągniecie pliku nv4_disp. Kiedy staram się go wrzucić do folderu system 32 (tam był stary plik) to mam błąd, iż nie można wykonać operacji ponieważ inny plik ma taką samą nazwę. Co robić D: sdfjhhb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Ktoś ma pomysł czym jest to spowodowane? (patrz zdjęcie :P) Mam to przy próbie instalacji patcha, bodajże.. 2.500 - 2.501. Cosik takiego. Reinstall CoHa nic nie dał. W ogóle jakoś dziwnie się CoH zainstalował.. żadnego skrótu na pulpicie, w menu start też nie ma..

20091203135053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:02, Miniu napisał:

Wyglada bardziej na to ze patch sie zle sciagnol .

Problem w tym, że ściągałem jeszcze raz i dalej to samo.

Jeśli ma to jakieś znaczenie, problem ten jest przy patchu 2.501 - 2.502.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:07, Stalker69 napisał:

> Wyglada bardziej na to ze patch sie zle sciagnol .
Problem w tym, że ściągałem jeszcze raz i dalej to samo.

Jeśli ma to jakieś znaczenie, problem ten jest przy patchu 2.501 - 2.502.

Wystarczajaca ilosc miejsca na dysku masz? Patche do coha wymagaja jej w cholere .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:32, Miniu napisał:

Wystarczajaca ilosc miejsca na dysku masz? Patche do coha wymagaja jej w cholere .

Myślę że tak, na patrycji z windowsem 211 GB wolnego :F Patrycja z zainstalowanym CoHem 50GB wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:47, Stalker69 napisał:

> Wystarczajaca ilosc miejsca na dysku masz? Patche do coha wymagaja jej w cholere
.
Myślę że tak, na patrycji z windowsem 211 GB wolnego :F Patrycja z zainstalowanym CoHem
50GB wolnego miejsca.

W necie z tego co widzialem sporo osob mialo ten problem . Jest to albo spieprzona instalacja COH ( z tego co pisales wczesniej to jest to mozliwe ) lub blad na dysku (odinstaluj gre i zrob checkdisc)
edit link pelen porad http://forums.relicnews.com/showpost.php?p=3355212&postcount=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 16:13, KuroNeko napisał:

Mam pytanie. Kupiłem COH w serii "extra klasyka hit". Jakie patch''e powinienem zainstalować?
Bo w menu nie mam wyświetlonej wersji gry.

Jeśli wersja się nie wyświetla - masz 1.00. Współczuję serdecznie, wszystkie patche musisz ściągać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:45, Firefly94 napisał:

> Mam pytanie. Kupiłem COH w serii "extra klasyka hit". Jakie patch''e powinienem
zainstalować?
> Bo w menu nie mam wyświetlonej wersji gry.
Jeśli wersja się nie wyświetla - masz 1.00. Współczuję serdecznie, wszystkie patche musisz
ściągać :P.

Shit! :D
A miałem słaba nadzieję, że najnowszy patch ma w sobie wszystkie poprzednie :(
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:45, Firefly94 napisał:

Jeśli wersja się nie wyświetla - masz 1.00. Współczuję serdecznie, wszystkie patche musisz
ściągać :P.


No, a patchy jest trochę, bo są do 1.71 z podstawki, potem do 2.600 z Opposing Fronts i Tales of Valor. A ściągnąć trzeba wszystko niezależnie od tego czy ma się tylko podstawkę.

Jak podobają się Wam teksty z COHa?
Moje typy to:
-hammers and nails ladys, hammers and nails
-wir sind combat pionieers
-panther panzer
-come on lads
-german steel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te patche to niestety największa bolączka tej świetnej gry. Swego czasu musiałem kilkanaście godzin je ściągać zanim w ogóle zacząłem grać mimo iż część patchy miałem dodane na osobnej płycie (Company of Heroes + Na Linii Frontu z Platynowej Kolekcji) Na domiar złego ten Relic downloader (czy jak to się tam nazywa) tak wolno je ściąga że to jest nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 18:01, Emeltener napisał:

> Jeśli wersja się nie wyświetla - masz 1.00. Współczuję serdecznie, wszystkie patche
musisz
> ściągać :P.

No, a patchy jest trochę, bo są do 1.71 z podstawki, potem do 2.600 z Opposing Fronts
i Tales of Valor. A ściągnąć trzeba wszystko niezależnie od tego czy ma się tylko podstawkę.


Jak to? Jak spatchuje moją podstawkę tylko do 1.71 to coś się złego stanie? Bo nie mam dodatków, więc po co mi patche do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale czas edycji już dawno minął ;)
O co chodzi z budynkiem "centrum zaopatrzeniowe"? gdzie bym nie spojrzał na jego opis to widzę coś w stylu: "Bardzo przydatny budynek , ponieważ dzięki niemu zmniejszamy koszty utrzymania naszych jednostek"
A przecież z tego co widzę, to ten budynek zwiększa prędkość pozyskiwania zasobów... A może to ja jestem jakiś niedorozwinięty i czegoś nie zauważam? O_o

Kolejna sprawa. Gram teraz na patchu 1.70. Nie pamiętam która "kompania" Niemców to ma, ale oni strasznie często używają rakiet(wsparcie dowódcy). Tak często, że nawet nie zdążę punktu zająć!
Wygląda to tak: Zaczynam zajmować pkt Niemców. Widzę, że są te czerwone flary to uciekam. Przeczekuje ostrzał(nieopodal) i wracam przejąć pkt. I nagle patrzę, a przeciwnik znowu używa tego ostrzału! Robi to tak szybko, że nawet nie zdążę zneutralizować tego pkt.! (żeby stał się neutralny) Czy to jest normalne? O_o Przy wersji 1.0 czegoś takiego nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:50, KuroNeko napisał:

/../
O co chodzi z budynkiem "centrum zaopatrzeniowe"?/../


Centrum zaopatrzenia zmniejsza koszt utrzymania jednostek tj. w każdej minucie jednostka generuje tzw upkeep, o którego sumę pomniejszany jest przyrost manpowera. Samo zbudowanie centrum zmniejsza tę wartość, a jego kolejne ulepszenia w jeszcze większym stopniu zmniejszają odsetek manpowera, który się "ulatnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować