Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Ja chcialem tylko napisac ze CoH jest kolejna gra ktorej singla pewnie nie przejde... Zagralem 3 pierwsze misje i nie moglem sie doczekac kolejnej nastepnego dnia (wiadomo studia-dom-komputer). No i jaka niespodzianka? Moj najlepszy kumpel kupil sobie CoH i zaczelismy grac po sieci. Juz bede gral tylko multi!! Tak bylo z CoD, Cod2, FM2006 i Toca3. Nadzieja moja taka ze nie bede mial z kim grac i moze wtedy uruchomie singla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:04, Sephirath napisał:

Full detale (wszystko na "wysokich") i... ŻADNYCH ZACIACHÓW! Juhu :D

Gra cudowna - z czystym sercem polecam każdemu (bez najmniejszych wyjątków) :D

Jaki masz komputer? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:33, Carl92 napisał:

Zabardzo nie przepadam za RTS,ale gdybym kupił COH nie załował bym wyrzucenia pieniedzy. I
czy by ta gra mnie wciganela. Czy bym mi się spodobała.


Ja tez nie przepadam za RTSami, no moze dlatego ze od 6 lat grałem w CS''a. Powiem Ci jedno:
Wlacz sobie HYPERA. Teraz co chwile o niej gadają. Jesli masz dobrego kompa to wal do Empiku albo do CP.
Gra wymiata na całej linii ! ! !
Odpisuje na tego posta bo mnie przekonał program tv Hyper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pytanko, dotyczące liczenia zwycięstw w multi:

czy jak wygrywam z gościem na punkty, zniszczyłem mu prawie wszystkie budynki, to czy jeśli on sie rozłączy powiedzmy 1 minutę przed totalnym zniszczeniem, to wygrana idzie na moje konto, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile trzeba będzie czekać na wydanie CoH w XKN.;) Gra się dobrze sprzedaje, to pewnie długo.:P A taki Riddick chyba w niecały rok po premierzy już był "klasyką"... Ech, szkoda że dobre gry zostają czasem zauważone, przez to dłuższa ich droga do budżetowych serii.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 08:36, YahooPL napisał:

Ciekawe czy ta skrzynka po nabojach jest rzeczywiście prawdziwa czy to jakiś chwyt reklamowy
CDP ???

Prawdziwa.Moge zdjęcie dac jak chcesz.Moja dodatkowo była lekko zapiaszczona i lekko pokryta rdzą...czyżby prosto z poligonu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko. Czy te drzewka nie są zbyt ciemne ? bo ostatnio miałem pełno artów, ale wybrnalem z tego. I teraz sie zastanawiam czy nie powróciły, bo te drzewka są naprawde jakies dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 11:55, Jack Bauer napisał:

Witam

mam pytanko. Czy te drzewka nie są zbyt ciemne ? bo ostatnio miałem pełno artów, ale wybrnalem
z tego. I teraz sie zastanawiam czy nie powróciły, bo te drzewka są naprawde jakies dziwne
:P


fakt dziwne u mnie np: czołgi czasem dziwnie podskakują :) chcą wjechać na budynki czy co :)
gra ma ładną grfę ale czasem są takie babole żę :(
najgorsze są skrypty jednostek odpowiedzialne za poruszanie - czasem to mnie szlak trafia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie jest niezłe, tylko że... jak jest team czołgi i team ludzie osobno (np. 1 i 2) i każesz im gdzieś iść - okej. Jak jest team z czołgami i ludźmi naraz to się pozabijają a nie ruszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka tak mi się spodobała, że zarzuciłem kupno GW:N na jej rzecz ;) (i tak na GW:N nie będę miał tyyyle czasu, co nie zmienia faktu że i tak ją kiedyś kupię ;)) - i w związku z tym pytanie (zamówienia jeszcze nie zrealizowano), jak wyglądają mecze pvp w pełnej grze ? Czy jest to tak jak w DoW że da się rozstrzygnąć walkę w 15 minut ? Czy może musisz poświęcić długie godziny na batalie ? Fajnie by było gdyby gra była napakowana akcją jak wspomniany wyżej DoW, bo zależy mi na czasie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować