Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 21:29, Madok1 napisał:

a i jaka jest wersja gry jak ma się zainstalowany sam dodatek opposing fronts ?


Nie jestem pewien bo sam dawno w tą grę nie grałem, ale tak pobieżnie rzuciłem na to okiem w necie i wychodzi na to że jest to wersja 2.601, czyli jeszcze masz sporo ściągania jeśli chciałbyś grę zaktualizować do najnowszej możliwej wersji. Dobre jest jednak to że jak odłączysz sobie neta to w kampanie single player będzie się dało grać bez tych patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 17:14, Madok1 napisał:

Mam pytanie jak ściągam powtórkę to jak mam ją obejrzeć ?

Z grubsza: wchodzisz do "Wczytaj grę" i "Powtórki".
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Od którego patcha muszę wgrywać każdy następny? Nie mam dodatków. Grę jak na razie mam w wersji 1.71 (2 patche) Na płycie z grą mam patche do 2.300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś? Otóż nie mogę się zalogować, cały czas jestem offline nawet gdy próbuje się zalogować wpisuje hasło, potem gra chce płytke i dalej offline.
- mam gre w wesji 2.601
- mam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:31, Magok napisał:

Patche trzeba po kolei wszystkie wgrywać.

Nie masz racji. jak już pisałem, przy wgranych patchach do 1.71 gra jeszcze nie pluje się o każdy następny, ale chce wiedzieć kiedy zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 19:11, Magok napisał:

Co ?

Mówię ci że jak masz wersję 1.71 i chcesz mieć najnowszą to każdy patch po kolei musisz
wgrywać.

Nie chodzi mi o posiadanie najnowszej. Chodzi mi o to, że przy którymś patchu gra wymaga już każdego następnego.(nie mogę grać bez wgrywania kolejnych)
Ja chce wiedzieć przy którym się to zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zainstalowaniu moda Eastern Fronts są jakieś problemy, czy gra działa w pełni stabilnie? Można po zainstalowaniu grać w multi zarówno z posiadaczami modu jak i posiadaczami normalnej gry? I czy mod jest na tyle fajny i dopracowany, że warto go instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:56, damlon napisał:

Czy po zainstalowaniu moda Eastern Fronts są jakieś problemy, czy gra działa w pełni
stabilnie? Można po zainstalowaniu grać w multi zarówno z posiadaczami modu jak i posiadaczami
normalnej gry? I czy mod jest na tyle fajny i dopracowany, że warto go instalować?

Nie ma problemów, póki co mi działa stabilnie. Można grać multi normalne jak i multi z modem. Tak, chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ chciałem zagrać w COH przez neta i tu moje pytanie co lepiej kupić Company Of Heroes Opposing-Fronts czy Company Of Heroes Tales of Valor ?
Chodzi mi o to że ten pierwszy dodatek jest tańszy i czy lepiej dołożyć kasy i kupić ten 2 dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 12:48, Magok napisał:

Mam pytanie ponieważ chciałem zagrać w COH przez neta i tu moje pytanie co lepiej kupić
Company Of Heroes Opposing-Fronts czy Company Of Heroes Tales of Valor ?
Chodzi mi o to że ten pierwszy dodatek jest tańszy i czy lepiej dołożyć kasy i kupić
ten 2 dodatek.

Jak przez neta to drugi dodatek. Będziesz miał wszystkie armie, wszystkie jednostki. Przy Opposing Fronts tylko dwie armie (na cztery), bez dodatkowych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie Company of Heroes wraz z dodtakiem "Na lini frontu" w edycji Topseller i mam kilka pytań. Za każdym razem jak uruchamiam grę pojawia się okno logowania, ale jak chcę się zarejestrować to ta opcja jest zaciemniona i nic nie mogę zrobić. Po drugie: żeby dostać się do głównego menu muszę kliknąć wyjść>klikam nie>wyświetla się okno z napisem "włóż dysk company of heroes złota edycja">klikam anuluj i dopiero pojawia się menu. Da się coś z tym zrobić? Po za tym chyba 3 kampanie i opcja operacje są zablokowane, czy muszę oddzielnie kupić do nich kody? Trzy kampanie są odblokowane, ale czy wlicza się w nie już dodatek? No i w końcu jak zmienić nick, bo mam jakiś tam xp offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować