Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2012 o 20:58, KamyK_84 napisał:

...


Sam miewalem problemy z instalowaniem patchy do tej gry i jedyne co Ci moge poradzic to reinstalacja i ponowne patchowanie az do skutku.Sprobuj sciagnac patche jako osobne pliki i zainstalowac je z dysku zamiast z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co zrobić gdy wyskakuje powiadomienie przy dołączaniu do czyjejś rozgrywki "wystąpił bład routera". Próbowałem wyłączania antywirusa, dodawania wyjątków do zapory (portów też), wyłączania zapory, restartu routera, komputera, ale nadal nic. Jeszcze wczoraj tego nie było.

Wystarczy już błędów w samej grze, to już całkowite dopełnienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 22:59, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś co zrobić gdy wyskakuje powiadomienie przy dołączaniu do czyjejś rozgrywki "wystąpił
bład routera". Próbowałem wyłączania antywirusa, dodawania wyjątków do zapory (portów
też), wyłączania zapory, restartu routera, komputera, ale nadal nic. Jeszcze wczoraj
tego nie było.

Wystarczy już błędów w samej grze, to już całkowite dopełnienie :/

Mi pomagało wyłączenie Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyjaśnić czym jest drophack? Czasami jest tak, że wygrywamy i nagle gdy już przeciwnik został zepchnięty do bazy i właściwie nie ma szans na wygraną, gra zalicza niby laga, niektórzy wychodzą a lagg trwa i właściwie trzeba wyjść. Ktoś czasami napisze "drophack" czy coś w tym stylu, ale czy mógłby ktoś wyjaśnić co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 14:50, KamyK_84 napisał:

Może ktoś wyjaśnić czym jest drophack? Czasami jest tak, że wygrywamy i nagle gdy już
przeciwnik został zepchnięty do bazy i właściwie nie ma szans na wygraną, gra zalicza
niby laga, niektórzy wychodzą a lagg trwa i właściwie trzeba wyjść. Ktoś czasami napisze
"drophack" czy coś w tym stylu, ale czy mógłby ktoś wyjaśnić co to jest?

Drophack - Wyjście z gry z mogące oszukać system przyznawania wygranych/przegranych . Grasz , zaczynasz wygrywać i jeden z przeciwników opuszcza grę , to system zamiast zaliczyć mu porażkę może przypisać ją tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 18:11, KamyK_84 napisał:

A to, że nagle jest całkowity lag gry? I to nie host wychodzi.

To zapewne wina gry .System gry opracowany przez Relic jest pełen różnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania co do podstawki i dodatków:

zainstalowałem sobie Tales of Valor i teraz wystarczy dodać klucze do podstawki i pierwszego dodatku, żeby mieć całą grę?
czy wtedy będzie się ściągać masa patchy?
co do drugiego dodatku, mam problem z ustawieniem rozdzielczości, gdy wybieram moją rozdzielczość / 1920x1080 panoramiczna /, monitor po przestawieniu się na ową rozdzielczość wyświetla mi komunikat: " tryb niedostępny ", co jest?, czyżby i ta gra, podobnie jak pierwszy Crysis miała problemy z pewnymi monitorami?, mój monitor to: Samsung SyncMaster P2470HD
czy po dodaniu podstawki i pierwszego dodatku coś się może poprawić w tej kwestii?
dzięki za odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających na multi.

Ostatnimi czasy chcemy pograć sobie z kolega w CoHa. Odpalamy grę, gramy 20 minut i nas obydwóch wywala z gry przez lagi. Nie jest to wina naszego neta ani kompów, bo te mamy dobre. Czy Wam też się to zdarza? Nam praktycznie od miesiąca zawsze przy każdej potyczce na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam takie pytanko. Planuję sprzedać Company of Heroes (Złotą Kolekcję, bo za dużo miejsca zajmuje, mam już cieńszą Antologię), ale nie wiem co z kluczem. Czy klucze ze wszystkich części to klucze, które przypisywane są do jakiegoś konkretnego konta, czy to klucze w starym stylu, które się wpisuje przy instalacji i już?

Nie wiem czy zaznaczyć w aukcji, że sprzedaję bez klucza, bo konta nie chcę oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 12:57, barth89 napisał:

Słuchajcie, mam takie pytanko. Planuję sprzedać Company of Heroes (Złotą Kolekcję, bo
za dużo miejsca zajmuje, mam już cieńszą Antologię), ale nie wiem co z kluczem. Czy klucze
ze wszystkich części to klucze, które przypisywane są do jakiegoś konkretnego konta,
czy to klucze w starym stylu, które się wpisuje przy instalacji i już?

Nie wiem czy zaznaczyć w aukcji, że sprzedaję bez klucza, bo konta nie chcę oddać.

Klucze są przypisywane do pojedynczego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalujac CoH:ToV Relic downloader instaluje mi sie na innym dysku niż mam grę. Czy mozna jakos zrobic aby ten cały downloader sie instalował tam gdzie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 16:19, Maciej2194 napisał:

Instalujac CoH:ToV Relic downloader instaluje mi sie na innym dysku niż mam grę. Czy
mozna jakos zrobic aby ten cały downloader sie instalował tam gdzie gra?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc.Grę zainstalowałem wczoraj wszystko poszło bez komplikacji, dopiero dzisiaj kiedy chciałem zagrać z kolegą multiplayer włączyłem tryb gry wieloosobowej i wyświetliła mi się informacja że muszę pobrać aktualizację kliknąłem ok i wyświetliło mi się okienko pobierania. Po kilku minutach nic nie postępowało a następnie pokazał się komunikat że aktualizacja się nie powiodła i mam spróbować później. Godzinę później spróbowałem i też się nie udało. Postanowiłem pobrać patch''a ręcznie z internetu. Po pobraniu i uruchomieniu wyświetlił mi się błąd i napis że możliwa jest konieczność przeinstalowania gry. Po wykonaniu polecenia znowu spróbowałem i znów ten sam błąd. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem i prawdopodobnie dalej on wystepuje,z mojego doswiadczenia wiem ze gre najlepiej aktualizowac zaraz po instalacji tylko i wylacznie z patchy recznie pobranych,przy odrobinie szczescia za ktoryms razem uda Ci sie zainstalowac wszystkie patche poprawnie i gra bedzie dzialac,jak nie to do skutku rob reinstalki i instaluj patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak dlatego, że CoH ma folder z save/patchami itd. na partycji z systemem, i po prostu to zapamiętuje. Odinstaluj jeszcze raz grę i wywal folder Relic (o ile mnie pamięć nie myli jest on w Documents & Settings). Potem zainstaluj grę i ściągnij patche stąd: http://cohpatch.relic.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować