Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Temat dotyczy ,,jedynki", ale pozwolę sobie zapytać o CoH2.

1. Czy ktoś wie, czy będzie jakaś kolekcjonerka, taka jak ta z 2006 roku? Z tym pudełkiem po amunicji itp?
2. I kto w końcu z polskich dystrybutorów wydaję CoH 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 08:57, Ryan-Kam napisał:

Temat dotyczy ,,jedynki", ale pozwolę sobie zapytać o CoH2.

1. Czy ktoś wie, czy będzie jakaś kolekcjonerka, taka jak ta z 2006 roku? Z tym pudełkiem
po amunicji itp?
2. I kto w końcu z polskich dystrybutorów wydaję CoH 2?


1. Nie ma informacji na ten temat
2. Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno Cenega? Z tego o czytałem w internecie do CDP wydaję CoH2. Na stronie Cenegi nie ma nawet w planach wydawniczych i szukajce Company of Heroes 2.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 10:28, Ryan-Kam napisał:

Czy na pewno Cenega? Z tego o czytałem w internecie do CDP wydaję CoH2. Na stronie Cenegi
nie ma nawet w planach wydawniczych i szukajce Company of Heroes 2.



100% pewne info na chwilę obecną. Przez upadek THQ o wydanie gry walczyło kilku wydawców, ale ostatecznie "na wierzchu" jest Cenegi z racji pierwotnej umowy zawartej z THQ, która nadal ma moc - przejecie tytułu przez SEGĘ nie ma tu znaczenia, muszą honorować wcześniejsze ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie bo na stim teraz nie działa opposing fronts na online kto wie dlaczego? nie mozna grac online?
co sie dzieje z tym serwerem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 21:07, Misiek01 napisał:

hej sciagnijcie sobie:)
http://[m]

Dawanie linków do ściągania gier jest na tym forum zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dłuższej przerwie wróciłem do Coh-a, mam podstawkę i dwa dodatki.
Instaluje to wszystko na steamie itd. wszystko idzie ładnie pięknie klucze dodałem, system prosi o weryfikację płyt, podstawka i Tales of valor przechodzą bez problemu natomiast Oposing Fronts już nie, cały czas dostaję komunikat, że nie może zweryfikować płyty. Sama płyta jest nie zniszczona praktycznie idealna, przez tą weryfikację nie mogę w ogóle uruchomić gry. Spotkał się ktoś może z tym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 11:47, szaryczlowiek napisał:

Tak pamietam ze kiedys tez mialem taka sytuacje,pamietam ze chyba ze 3 razy reinstalowalem
wszystko od nowa az za dzialalo i chyba tylko to mi pomoglo.

Już sobie poradziłem - uninstal wszystkiego i pobrałem wersję steam-ową z dopiskiem new steam version czy coś takiego, potem tylko klucze dodałem i działa bez używania płyt. Ale thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj tj. 6 lipca dostępna jest nowa wersja moda (2.10) Eastern Front.
Dlaczego o tym wspominam, dlatego że w tej wersji wprowadzono to czym mod miał być od samego początku, a moderzy w pocie czoła pracowali nad tym długie 5 lat.
Panie i panowie przed państwem druga całkowicie nowa i niezależna armia, a mianowicie Ostheer.
Bez dalszego zbędnego pitolenia zamieszczam link do moda: http://www.moddb.com/mods/coheastern-front

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:05, twardy90 napisał:

Od wczoraj tj. 6 lipca dostępna jest nowa wersja moda (2.10) Eastern Front.
Dlaczego o tym wspominam, dlatego że w tej wersji wprowadzono to czym mod miał być od
samego początku, a moderzy w pocie czoła pracowali nad tym długie 5 lat.
Panie i panowie przed państwem druga całkowicie nowa i niezależna armia, a mianowicie
Ostheer.
Bez dalszego zbędnego pitolenia zamieszczam link do moda: http://www.moddb.com/mods/coheastern-front

I na co komu CoH2... chyba że dla krótkiej kampanii i efektu mrozu. Ah, zapomniałem, z notek wynika że mod w przyszłości doda także kampanie. Dzieki za niusa, na pewno na nowo sprawdzę, choć już wczesniejsza wersja miała genialne mapy i fajną (ale przekoksowaną) armię sovietów.
Relic, te 7 lat to chyba nieco za długo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to teraz jest z podstawową wersją gry zakupioną parę lat temu - jest przypisana do Steama czy nie?
wolałbym Steama, gdyż miałem spore problemy z tym tytułem 9 patche, logowanie się, brak rozdzielczości FULLHD, itp. ) - ponoć w specjalnej edycji dwójki jest jedynka wraz z dodatkami na Steam, ale cena odstrasza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Steama nie można przypisać starych wersji. Musiałbyś kupić klucz na Steamie czy gdzieś indziej. Kiedyś w HIB był zestaw THQ i tam był CoH. Innej możliwości na zintegrowanie ze Steamem starych wersji nie ma, jak kupienie nowego klucza do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:56, lis_23 napisał:

Jak to teraz jest z podstawową wersją gry zakupioną parę lat temu - jest przypisana do
Steama czy nie?
wolałbym Steama, gdyż miałem spore problemy z tym tytułem 9 patche, logowanie się, brak
rozdzielczości FULLHD, itp. ) - ponoć w specjalnej edycji dwójki jest jedynka wraz z
dodatkami na Steam, ale cena odstrasza ...


Jak dobrze pamiętam to relic nie chciał całkiem zepsuć sobie opinii wśród graczy, dlatego też spróbuj wpisać klucz gry z edycji (mniemam że takową posiadasz) pudełkowej i sprawdź czy przypiszesz sobie do konta steam COHa.

Ja swojego mam pudełkowego i z zeszłorocznej wyprzedaży Humble THQ Bundle, natomiast w połowie maja pojawiła mi się na steamie tzw. new steam verision jest to podstawka z obydwoma dodatkami.

Jeszcze jedno mod wspiera już tylko wersję steam informowali o tym na swoim forum już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:42, Darkstar181 napisał:

I na co komu CoH2... chyba że dla krótkiej kampanii i efektu mrozu.


No nie:)

@Kraju
>Do Steama nie można przypisać starych wersji. Musiałbyś kupić klucz na Steamie czy gdzieś indziej. Kiedyś w HIB był zestaw THQ i tam był CoH. Innej możliwości na zintegrowanie ze Steamem starych wersji nie ma, jak kupienie nowego klucza do gry.

Skąd wiesz sprawdzałeś, bo przed chwilką mój brat stał się właścicielem COHa po wpisaniu klucza z pudełka i pojawiła mu się nie tylko podstawka, ale i właśnie NSV.

Spoiler

Handluj z tym nierządnico.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:56, lis_23 napisał:

Jak to teraz jest z podstawową wersją gry zakupioną parę lat temu - jest przypisana do
Steama czy nie?
wolałbym Steama, gdyż miałem spore problemy z tym tytułem 9 patche, logowanie się, brak
rozdzielczości FULLHD, itp. ) - ponoć w specjalnej edycji dwójki jest jedynka wraz z
dodatkami na Steam, ale cena odstrasza ...

COH kupioną kiedyś przypisujesz do steam plus oba dodatki podajże od 7 maja jest taka możliwość od kiedy to sega wykupiła THQ .Ja swoją pudełkową wersje przypisałem i pobierasz COH new steam edyszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować