Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2006 o 18:26, PAPISHON napisał:

Jakie wymagania ma Company of Heroes ?? Chciałbym sobie grę zakupić ale nie wiem czy mi pojdzie.

PS: ale według mnie te wymagania są naprawdę mooocno zawyżone, więc ja raczejbym im nie wierzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiło sie finalne demo<wkoncu>wazy zaledwie 1.7GB niewiem czy opłaca mi sie czekac 10 godzin az mi sie sciągnie bo niewiem czy mi pójdzie na:

GeForce 5600128mb
Pentium 4 2.4
7768ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:27, Sycylius napisał:

W sieci pojawiło sie finalne demo<wkoncu>wazy zaledwie 1.7GB niewiem czy opłaca mi sie
czekac 10 godzin az mi sie sciągnie bo niewiem czy mi pójdzie na:

GeForce 5600128mb

Z kartą może być problem; podają, że GF od 5800 .
Ale może spróbuj, będziesz wiedział czy pograsz w pełną.
W demie dostępne są dwie misja kampanii - Omaha i Carentain; ta druga jest ... :)))))) (grałem ją już 9 razy)
A także tutorial i jedna mapka do skirmish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko kochan ta gra jest po prostu ekstrafcykaśna . Najnowszy filmik jest też super . Wymagania są spore ale pojdzie na moim procku bez problemu . Tylko czmu mzawsze cdprojekt przekłada premiery nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko czmu mzawsze cdprojekt przekłada premiery nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!

Bo może nie chcą wypuścić na rynek jakiegoś przeciętnie spolonizowanego tytułu? ;] Edycja specjalna wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 11:34, Markus89 napisał:

>Tylko czmu mzawsze cdprojekt przekłada premiery nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!

Bo może nie chcą wypuścić na rynek jakiegoś przeciętnie spolonizowanego tytułu? ;] Edycja specjalna
wygląda świetnie


mam nadzieję zę wersja polska bedzie mwarta swojej ceny !!!! . I nie zrobią tego tak że nagle to nie wyjdzie jak było z Sid meirs pirates !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:16, Ryan Kam napisał:

> >Tylko czmu mzawsze cdprojekt przekłada premiery nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!
>
> Bo może nie chcą wypuścić na rynek jakiegoś przeciętnie spolonizowanego tytułu? ;] Edycja
specjalna
> wygląda świetnie

mam nadzieję zę wersja polska bedzie mwarta swojej ceny !!!! . I nie zrobią tego tak że nagle
to nie wyjdzie jak było z Sid meirs pirates !!


Po pierwsze Pirates! jest innego wydawcy (Cenega) i do nich możesz mieć pretensje.
Po drugie co oznacza, że wersja polska będzie warta swojej ceny? Gra kosztuje tyle co każda inna premiera więc nawet jeżeli byłaby po angielsku to byłaby warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szokujące jest to że Edycja kolekcjonerska kosztuje praktycznie tyle co zwyczajan edycja... no bo w sumie mozna mieć za 99zł dzięki wPLN. JUz zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lols dziś przeżyłem prawdziwy szok :D udało mi się odpalić gierke na max ustawieniach z AA 8xs (!) i FA 16x i chodzi bardzo ładnie, jedynie ma czasem drobne zwolnienia przy mocnych scenach, ale trzeba przyznać że gierka jest świetna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia ocena w necie 93% !! Najczęściej wymnieniane wady to długi czas ładowania i tylko dwie storny konfliktu :>
Gra jest naprawde wielka, 100% must have ale nadal mi brakuje trochę fundyszy, ale do premiery chyba uzbieram :> pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 99% sciągnietego dema, a mam radiówke sciągałem demo od piątku i kolęs mi wyłączył neta na 40 minut i już nie da się kontunuować. Więc gry na pewno teraz nie kupie, może za rok może za 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 12:19, Markus89 napisał:

> > >Tylko czmu mzawsze cdprojekt przekłada premiery nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!

> >
> > Bo może nie chcą wypuścić na rynek jakiegoś przeciętnie spolonizowanego tytułu? ;]
Edycja
> specjalna
> > wygląda świetnie
>
> mam nadzieję zę wersja polska bedzie mwarta swojej ceny !!!! . I nie zrobią tego tak że
nagle
> to nie wyjdzie jak było z Sid meirs pirates !!

Po pierwsze Pirates! jest innego wydawcy (Cenega) i do nich możesz mieć pretensje.
Po drugie co oznacza, że wersja polska będzie warta swojej ceny? Gra kosztuje tyle co każda
inna premiera więc nawet jeżeli byłaby po angielsku to byłaby warta swojej ceny.


Przepraszam cie bardzo ale sid meirs pirates było w planie wydawniczym cdprojekt !!!!
i w koncu go nie wydali bo połcili sie z atrai !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje tyle co każda

Dnia 09.09.2006 o 12:19, Markus89 napisał:

inna premiera więc nawet jeżeli byłaby po angielsku to byłaby warta swojej ceny.

A Cenega wydaje FoW za 30 zeta ;p i się zacząłem zastanawiać co wybrać ale raczej wezmę CoH ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lols dziś grając w demko CoH po raz pierwszy (a gram już troche w to demko) widziałem jak jednego ze szkopów rozerwało w pół od ładunku wybuchowego wrzuconego do budynku. Przez okno już wylatywała tylko sama góra a nogi leżały obok....myślałem że ta gra nie ma takich akcji :} no ale wkońcu miała być wzorowana na świetnym serialu "Band of Brothers" czy ktoś z was także miał okazje zobaczyć to u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie widziałem jeszcze u siebie takich "kwiatków". Zresztą nie zwracam, specjalnej uwagi na to, co się dzieje z trafionymi, nie mam na to czasu; ich kumple za bardzo angażują moją uwagę. Mam jeszcze pytanie, czy można w tej grze rozjechać piechociaka czołgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:49, slusarczyk0 napisał:

A Cenega wydaje FoW za 30 zeta ;p i się zacząłem zastanawiać co wybrać ale raczej wezmę CoH
;]


Ale człowieku:
- większość premier u CDP to kwota 99,90zł
- większość premier u Cenegi - 99,90zł-więcej
- - większość premier u EA Polska - ponad 150zł

Więc nie rób wyjątku dla jednej gry za 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 18:05, Kimin napisał:

Kurcze, nie widziałem jeszcze u siebie takich "kwiatków". Zresztą nie zwracam, specjalnej uwagi
na to, co się dzieje z trafionymi, nie mam na to czasu; ich kumple za bardzo angażują moją
uwagę. Mam jeszcze pytanie, czy można w tej grze rozjechać piechociaka czołgiem?

hmm dobre pytanie.... jeszcze nigdy nie udało mi się zbliżyć do nich dostatecznie blisko....no przynajmniej do tych żywych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 18:05, Kimin napisał:

Kurcze, nie widziałem jeszcze u siebie takich "kwiatków". Zresztą nie zwracam, specjalnej uwagi
na to, co się dzieje z trafionymi, nie mam na to czasu; ich kumple za bardzo angażują moją
uwagę. Mam jeszcze pytanie, czy można w tej grze rozjechać piechociaka czołgiem?


Jak najbardziej można. Ja w ten sposób zaliczyłem na koncie "team kill-e" grając po sieci. Rozjechałem pare inżynierów mojego partnera, który próbował naprawić czołgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o użycie tego w boju. Nie znalazłem żadnego klawisze odpowiedzialnego za wymuszony ruch, a nie uśmiecha mi się prowadzenie własnego czołgu za grupką piechoty. W C&C wydać z altem rozkaz ruchu na wrogiej jednostce i nasz czołg ganiał ją do skutku. O takie rozwiązanie mi chodziło. Fajnie jednak, że można w ogóle rozjeżdżać piechurów, ale taki TK jest chyba najgorszym, jaki się może zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować