Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 11:27, Kimin napisał:

Cóż, stuprocentowej pewności nie mam, ale wydawało mi się, że na Fileplanet było to reklamowane
i udział mogli wziąć tylko ludzie, którzy "się opłacają" za korzystanie z tego serwisu. Zresztą
po co sobie zaprzątać głowę beta testami, kiedy już jutro będziemy mogli sobie pograć w finalną
wersję :)

No właśnie też mi sie wydawało że tylko ci którzy wykupili "abonamnet" na fileplanet mogli brać udział w beta testach, dlatego kiedy wczoraj sprzątałem moją skrzynke pocztową na wp (miałem 614 wiadomości xD) zostałem troche zaskoczony bo 1 września dostałem zaproszenie z Fileplanet na zamknięte beta testy (musiałem nie zauważyć tego maila ;/) wraz z kodem i linkiem do pobrania clienta.....qrna że też tego wcześniej nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 11:32, Skwarek pl napisał:

No właśnie też mi sie wydawało że tylko ci którzy wykupili "abonamnet" na fileplanet mogli
brać udział w beta testach, dlatego kiedy wczoraj sprzątałem moją skrzynke pocztową na wp (miałem
614 wiadomości xD) zostałem troche zaskoczony bo 1 września dostałem zaproszenie z Fileplanet
na zamknięte beta testy (musiałem nie zauważyć tego maila ;/) wraz z kodem i linkiem do pobrania
clienta.....qrna że też tego wcześniej nie zauważyłem.

Bo one nie były zamknięte:)) To znaczy były... przez jakieś dwa tygodnie.Potem otwarte dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:53, Skwarek pl napisał:

) oczywiscie
> bez takich glupot jak AA 8xs i FA 8x
Głupot? ...... widze że chyba przyzwyczaiłeś się do super schodkowej grafiki i już ci to nie
przeszkadza..;P


Szczerze mi to nie przeszkadza:) a uważam to za głupoty ponieważ aby z tym grać trzeba mieć grafike za min 1000 zeta, a to już przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 12:00, Polosss napisał:

Szczerze mi to nie przeszkadza:) a uważam to za głupoty ponieważ aby z tym grać trzeba mieć
grafike za min 1000 zeta, a to już przesada:P

Jak ktoś ma pieniądze na karte,to czemu nie? Sam zamierzam sobie za tyle nową kupić.

Ale masz racje.Takie pierdoły jak wygładzanie powierzchni,czy cienie(które według mnie są kompletnie niepotrzebne,tylko komputer obciążają) można wyłączyć.Wiele się na tym nie straci, a gra szybciej będzie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:06, Polosss napisał:

Mam nadzieje, że już jutro kurier zapuka do mych drzwi:)

Zapuka w środę.
CDP nie dawno się wypowiedziało.Jutro powinni wysłać.
Premiera ma się odbyć 29 września, a nie 28,jak wcześniej zapewniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:06, Sephirath napisał:

Ja mam pytanie co do CoH - czy wg. Was jest to łatwiejsza gra od Soldiers?


To się okaże ale na pierwszy rzut oka (czytaj demo) to myśle, że jest troche łatwiejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:08, Darkstar181 napisał:

> Mam nadzieje, że już jutro kurier zapuka do mych drzwi:)
Zapuka w środę.
CDP nie dawno się wypowiedziało.Jutro powinni wysłać.
Premiera ma się odbyć 29 września, a nie 28,jak wcześniej zapewniano.


No trudno, środa też dobra:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:08, Polosss napisał:

> Ja mam pytanie co do CoH - czy wg. Was jest to łatwiejsza gra od Soldiers?

To się okaże ale na pierwszy rzut oka (czytaj demo) to myśle, że jest troche łatwiejsza:)


Bo w Soldiersach pierwszych misji nie przeszedłem... A bardzo mnie kusi CoH :) Jak już będziecie mieli to dajcie znać, opowiecie, zamówię sobie już po premierze ew. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:09, Sephirath napisał:

> > Ja mam pytanie co do CoH - czy wg. Was jest to łatwiejsza gra od Soldiers?
>
> To się okaże ale na pierwszy rzut oka (czytaj demo) to myśle, że jest troche łatwiejsza:)


Bo w Soldiersach pierwszych misji nie przeszedłem... A bardzo mnie kusi CoH :) Jak już będziecie
mieli to dajcie znać, opowiecie, zamówię sobie już po premierze ew. ;)


Spokojnie możesz zamawiać:) najwyżej bedziesz grał na "easy" a to nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:13, Polosss napisał:

> > > Ja mam pytanie co do CoH - czy wg. Was jest to łatwiejsza gra od Soldiers?

> >
> > To się okaże ale na pierwszy rzut oka (czytaj demo) to myśle, że jest troche łatwiejsza:)

>
>
> Bo w Soldiersach pierwszych misji nie przeszedłem... A bardzo mnie kusi CoH :) Jak już
będziecie
> mieli to dajcie znać, opowiecie, zamówię sobie już po premierze ew. ;)

Spokojnie możesz zamawiać:) najwyżej bedziesz grał na "easy" a to nic trudnego:)


Chciałem zamówić edycję specjalną (to ona przykuła moją uwagę), ale z czasem (ggdy mi wykupiono ostatnie pudełko z ed. specjalnej) fascynacja pudełkiem na naboje przeniosła się na fascynację grą :D

Hmm... mówicie, że warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:04, Darkstar181 napisał:


> Szczerze mi to nie przeszkadza:) a uważam to za głupoty ponieważ aby z tym grać trzeba
mieć
> grafike za min 1000 zeta, a to już przesada:P
Jak ktoś ma pieniądze na karte,to czemu nie? Sam zamierzam sobie za tyle nową kupić.

Ale masz racje.Takie pierdoły jak wygładzanie powierzchni,czy cienie(które według mnie są kompletnie
niepotrzebne,tylko komputer obciążają) można wyłączyć.Wiele się na tym nie straci, a gra szybciej
będzie chodzić.


Właśnie:) wszystko rozchodzi się o kasę:)))))) Jak ktoś ma to czemu nie. Chodź w dalszym ciągu uważam wygładzanie krawędzi za fajerwerk:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 12:15, Sephirath napisał:


Chciałem zamówić edycję specjalną (to ona przykuła moją uwagę), ale z czasem (ggdy mi wykupiono
ostatnie pudełko z ed. specjalnej) fascynacja pudełkiem na naboje przeniosła się na fascynację
grą :D

Hmm... mówicie, że warto? :)


Warto to mało powiedziane:) szybkość rozgrywki i jej elstyczność jest niesamowita i ta oprawa. Dwie niemieckie 88-mki i gniazdo Maschinengewehr 42 w akcji wygląda niesamowicie(a jak brzmi!!!!) :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to pewnie mały offtop, ale pytanie Sephiratha przypomniało mi, że kiedyś (około 7 lat temu) stosowany był jeszcze termin RTWG(Real Time WarGame) by rozróżnić takie gry jak C&C Czy Starcraft od Mytha, Force 21 czy Ground Control. Z czasem ten termin zniknął i nagle Sudden Strike, stał się RTS, co według mojego pojmowania tej definicji jest błędem, gdyż RTS jednak zakłada jakieś gromadzenie zasobów i produkcję jednostek. W RTWG ma się najwyżej możliwość zmiany składu oddziału, którym wykonuje się misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:00, Polosss napisał:

> ) oczywiscie
> > bez takich glupot jak AA 8xs i FA 8x
> Głupot? ...... widze że chyba przyzwyczaiłeś się do super schodkowej grafiki i już ci
to nie
> przeszkadza..;P

Szczerze mi to nie przeszkadza:) a uważam to za głupoty ponieważ aby z tym grać trzeba mieć
grafike za min 1000 zeta, a to już przesada:P

Jak cie stać i lubisz bardzo gry komputerowe to czemu nie, ja kupiłem swoją pól roku temu za 1500 i wcale nie żałuje bo dzięki AA gra wygląda naprawde o wiele lepiej a nie zaprzecze że bardzo lubie grać w max ustawieniach aby móc podziwiać grafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 12:04, Darkstar181 napisał:


> Szczerze mi to nie przeszkadza:) a uważam to za głupoty ponieważ aby z tym grać trzeba
mieć
> grafike za min 1000 zeta, a to już przesada:P
Jak ktoś ma pieniądze na karte,to czemu nie? Sam zamierzam sobie za tyle nową kupić.

Ale masz racje.Takie pierdoły jak wygładzanie powierzchni,

Chyba wygładzanie krawędzi ;] a gra (przynajmniej dla mnie) bez AA bardzo mocno kojarzy mi sie z obrazem generowanym przez konsole PS 1 ;] i wygląda poprostu-brzydko, nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia, ale kiedy gra chodzi ładnie przy AA 8x to nie mam rzadnych wątpliwości czy włączyć ten "fajerwerk" czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować