Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki już dzisiaj

247 postów w tym temacie

90 wejściówek?
Wyniki sprzedaży PES 2008: 90 sztuk.

Chamy. Oby wszyscy uczciwi ludzie kupujący oryginał każdej części zakupili najnowszą poza terenem Polski, bo oznaczałoby to, że nie zrzucają się na tak żenujący turniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z nami robicie!!!! Jak macie robić takie turnieje to sobie odpuście bo nie szanujecie ludzi, i ich czasu....doprowadziliście do wyścigu szczurów, a nie do sprawdzenia swoich umiejętności... na zwykłym turnieju on-line zorganizowanym przez pesleague.pl gdzie byli ludzie z innych lig było ponad 130 osób a wy dajecie tylko 90 miejscówek......

żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż CD-Projekt musi sowich znajomych królika obsadzić. To jest Polska. Nic sie nie zmienia.
Miałem zamiar z dość dużą grupa osób z pes.com.pl odwiedzić ta imprezę ale wobec obniżenia jej rangi nie mam zamiaru tracić czasu na Mini Puchar (MP) dla znajomych. Powodzenia. Dobrze, że KONAMI nic nie wie jaka antyreklamę CD-Projekt uskutecznia w przypadku PES''a. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. dobrze ze sie w koncu cosik ruszylo :) tylko nie o 16:30 bo w pracy jestem... :D no nic to bedzie trzeba starsza wyslac :PP mam nadzieje ze zdaze. :) pozdroo all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chyba weźmiemy sprawy w swoje ręce.......niedługo na www.pesleague.pl pojawi się news zrzeszający wszystkich graczy pesa w Polsce i zrobimy MP a nie jak to napisał kolega darry Mały turniej....będą nagrody duże i bezpłatny wstęp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pesleague.pl nie badz taki pewny... organizacja takiej imprezy to nie rzecz prosta... w tym roku po prostu CDP poszło po łatwiznie - kto szybciej zakupi ten zagra... wiec w turnieju może wystartować trochę "plebsu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Pesleague.pl jakby takie coś się odbyło to byłbym pod wielkim wrażeniem :) i najlepiej jakby taki turniej byłby organizowany gdzieś w środku polski a nie w Warszawie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest jedyne wyjście z sytuacji - zorganizować coś samemu, bo oficjalny dystrybutor gry robi wszystko aby zniechęcić do tego produktu fanów (bo do siebie to zniechęca od dawna). MP polega na tym teraz (według CD-Projektu), że wygrywa nie ten co lepiej gra w PESa tylko ten który szybciej wbije się na serwer gram.pl celem zamówienia wejściówki - w sumie to tez niezła konkurencja sportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze zorganizowaniem takiego turnieju to bez przesady nie powinno być aż tak wielkich PROBLEMÓW , bo przecież turnieje w pesa są organizowane w każdym miesiącu (zazwyczaj po przynajmniej 100 osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować