Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej Dragon Questa na DS-a

17 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Japoński magazyn Shonen Jump donosi, że Square Enix szykuje na DS-a, przenośną konsolkę firmy Nintendo, odnowione wersje trzech części Dragon Questa – czwartej, piątej i szóstej. DQ to jedna z najpopularniejszych (obok Final Fantasy) serii gier jRPG w Japonii.

Przeczytaj cały tekst "Więcej Dragon Questa na DS-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 14:44, gothix13 napisał:

Beznadzieja


13 w nicku to zapewne wiek i to wszystko tlumaczy :)

A co do DQ i DS''a :D -> z kazdym kolejnym newsem dotycznacym kolejnej gry jestem blizej zakupu tej konsolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:51, EmperorKaligula napisał:

> Beznadzieja

13 w nicku to zapewne wiek i to wszystko tlumaczy :)

A co do DQ i DS''a :D -> z kazdym kolejnym newsem dotycznacym kolejnej gry jestem blizej
zakupu tej konsolki :D


Wiesz co chyba cie **** wszystkie zabawaki nintendo i gry na nie są do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:02, gothix13 napisał:

Wiesz co chyba cie **** wszystkie zabawaki nintendo i gry na nie są do d**y


napewno mamy do czynienia z uzytkownikiem w wieku lat 13 :) Looknij dziecinko na ilosc sprzednych konsolek i gier :) A ze gier nie rozumiemy (angielski, po co to komu w wieku lat 13) to bluzgamy :D

Ciekawe na ilu konsolkach nintendo grales i w ile gier :D Poczekaj mam wizje... tak widze wyraznie :D 0 :) zakopleksiony spec sie znalazl ktoremu nie chca rodzice kupic kosolki - zalosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 18:02, gothix13 napisał:


Wiesz co chyba cie **** wszystkie zabawaki nintendo i gry na nie są do d**y


Buahahahahha xD Dzięki koleś, nieźle mnei rozbawiłśe ^^ Zgadzam się z userem EmperorKaligula , masz 13 latek , uważasz, że Nintendo jest be, bo wydaje wszystko nie-po-naszemu (i chwała im za to, że nie ma gier w wersji PL... brrr... dreszcze :s ) , czyli ty nic z tego nie rozumiesz, a wolisz PSP , bo tam są gry po PL :)

Dnia 31.07.2007 o 18:02, gothix13 napisał:

Ciekawe na ilu konsolkach nintendo grales i w ile gier :D Poczekaj mam wizje... tak widze wyraznie :D 0 :)

No a z tym zgadzam się w zupełności :) Pewnie nei grałeś, ale i tak uważasz, że to be :)

Dnia 31.07.2007 o 18:02, gothix13 napisał:

zakopleksiony spec sie znalazl ktoremu nie chca rodzice kupic kosolki - zalosne :)

no i ave :) Dokładnie, pewnie ci nikt konsoli nie pozwala kupić :) Współczuję :)

Aha, i taki ps. ode mnie :) Nawet jak masz więcej lat, to twój rozwój kulturalny i umysłowy zatrzymał się w wieku 12, dojrzała osoba nie bluzga od tak, pewnie sie chciałeś popisać czy coś... >.< Żal.pl

----
A teraz na temat :) Co do DQ to przymierzałem się do innego, Rocket Slime, ale i tak bardzo się cieszę, że kolejny, pewnie świetny jRPG wyjdzie na moją ulubioną konsolę :) Za dużo dobrego nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:02, gothix13 napisał:

Wiesz co chyba cie **** wszystkie zabawaki nintendo i gry na nie są do d**y

Hmm ja tam tam nadal ciepło wspominam FF VI na super nitendo i samą konsolę na którą wychodziły chyba najlepsze jRPG (np. Chrono Triger).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne DQ, kolejne Finale -_-. A co z Chrono Trigger i Chrono Cross? Czemu o tej serii jRPG (IMO najlepsze jRPG obok XenoGears) w ogóle nic nie słuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:27, Blizzard Beast napisał:

Bo Square Enix lami od kilku lat, że hej


Nie no, tak serio to ostatnio kupa producentów się stacza na dno.... Dajmy na to THQ z ich Worms: Open warfare na NDS/PSP , przecież to totalna porażka, niedopracowana, która nadaje się jako gratis, a nie pełnoprawna gra...
Cóż, neistety tak bywa, a najgorsze, że SE jakby chce dać nam do zrozumienia, że o Chrono zapomniało czy coś.... Ech... Może będzie lepiej?

Pozdrawiam. Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować