Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony wygrywają z czarodziejem

94 postów w tym temacie

@Irc100

Jak niejednokrotnie udowodnili Angole, gra wcale nie musi być dobra żeby dobrze się sprzedać ;)

Tak na marginesie, to naprawdę coraz bardziej zasmuca mnie ta dominacja konsol...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 22:10, Elf The Silvos napisał:

Tak na marginesie, to naprawdę coraz bardziej zasmuca mnie ta dominacja konsol...:/


Mnie również :( Ale póki na PC wychodzi większość fajnych tytułów nie mamy się czym martwić :) W tym miejscu chciałbym przypomnieć, że Gears of War na blaszaki będzie o 20% dłuższe od wersji konsolowej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 22:10, Elf The Silvos napisał:

Tak na marginesie, to naprawdę coraz bardziej zasmuca mnie ta dominacja konsol...:/


No bo wreszcie zaczyna być normalnie, przecież PC nie został stworzony do grania, tylko do pracy! Ja jezeli już gram, to na konsoli, peceta rzuciłem zupełnie, wykorzystuje go tylko do słuchania muzyki przy pisaniu artykułów, przeglądaniu Internetu i innych...


VolfPL
- kolejny "inteligent" , brawo, cóż za rozbudowana i mądra wypowiedź, nie no, szczere gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr.M

No, jak dla kogo normalnie...Chociaż sam jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch konsol (handheldy, do innych mnie nie przekonacie :) ) ,to nigdy,absolutnie nigdy nie porzucę peceta.
Nie chcąc rozpoczynać kolejnej bezsensownej dyskusjii na temat wyższości platform do grania, nie rzucę hasłem typu "a my mamy na pececie to, a wy nie...", bo zaraz ktoś odparuje- "A my mamy tamto..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, też nie chcę dyskusji rozpoczynać, ale tak samo mam handheldy (Nintendo GBC (miałem dwa, teraz 1), Nintendo GBA, Nintendo DS Lite (2 sztuki ^^) ) , ale patrząc choćby na tą listę widać, że sporo osób myśli tak jak ja, że lepiej się gra na konsolach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się sprzeczał, ale pamiętaj, że jest to lista dotycząca jedynie Wielkiej Brytanii. Chociaż, gdyby wskazać inne chłonne rynki (japoński, amerykański), to wynik byłby pewnie podobny...Ech i tu mnie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 22:46, Elf The Silvos napisał:

jest to lista dotycząca jedynie Wielkiej Brytanii.
Chociaż, gdyby wskazać inne chłonne rynki (japoński, amerykański), to wynik byłby pewnie podobny


No właśnie :) I o to mi chodzi, jednak świat woli konsolki : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty tak z tymi konsolami. Przeciez na to nie ma fajnych gier, a poza tym "ludz" nie tylko graniem zyje, czasem fajnie jest cos burknac na czacie, albo jakis film obejrzec. I bez takich ,ze konsole mozna miec do grania a komp do reszty bo nie kazdy ma na to kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ostatni post offtopu ;>

Dnia 31.07.2007 o 22:54, Elf The Silvos napisał:

zdecydowanie wolę ceny gier na blaszaka. Ot,


Widzisz, chodzi o to, że ceny gier na pc byłyby identyczne, gdyby tylko nośniki (patrz płyty cd/dvd) nie byłyby popularne (nie tylko gry, ale wszelkiego rodzaju software, muzyka itd.). No i widzisz, nośniki gier na handheldy nietety, nie są multi ;) Stąd ten szkopuł :>

Pizmaczek123 ->

Dnia 31.07.2007 o 22:54, Elf The Silvos napisał:

I bez takich ,ze konsole mozna miec do grania a komp do reszty bo nie kazdy ma na to kase.


Ja wcale kasy dużo nie mam, ale bardzo oszczędzam i dzięki temu uzbierałem na bardzo dobry pc do pracy itp. oraz na dobre konsole do grania :) Więc wystarczy tylko mieć zaparcie i chcieć : >

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo faktu, że wiem to doskonale, cieszy mnie,że i ty się orientujesz w zasadach elektoronicznej ekonomii ;) Ale teoria nie zmieni cen- a tu PC zdecydowanie wygrywa.

Również kończę, dzięki za dyskusję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POKEMON''y rządzą !!! A tak na serio to według mnie Brytyjczycy mają BARDZO dziwny gust ... ( cała lista jakaś taka nie dla mnie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc jeśli ktoś ma wątpliwości, to rozszerzę swoją wiadomość - dla pewnych osobników to się przyda, bo chyba nie czają o co mi chodzi. obydwa te "dzieła" są fenomenami na skalę światową - pokisy to jedna z najbardziej ogladanych bajek na swiecie (wiec biznes "poboczny", że tak użyję neologizmu, taki jak gry ma powodzenie) a moda to jeden z najfajniejszych seriali :P

W co oni tam grają??? Rozumiem pokemony, ale widać, że tym fajansom reklama uderza do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować