Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony wygrywają z czarodziejem

94 postów w tym temacie

(PC, PS2, PS3, PSP, X360, DS, Wii)
Tia... wieloplatformowość... gdzie te czasy, kiedy (PC, PS2) wystarczało :(

Namieszać sie w głowie może.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kolejna gra, ktora ma identyczna fabule jak poprzednie? :) Wszyscy sie czepiaja simsow, ze dodatkow robie od groma. Nie spotkalem sie zeby ktos narzekal na to ze nintendo wypuscil kilka wersji pokemonow, ktore roznia sie tylko pokemonami i wesja kolorowa/czarno-biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:59, ja33no napisał:

POKEMON''y rządzą !!! A tak na serio to według mnie Brytyjczycy mają BARDZO dziwny gust ...
( cała lista jakaś taka nie dla mnie :P )

Jakby twój brat mieszkał 2 lata w anglii stwierdziłbyś że tam są sami wariaci. (Nie wiem może mieszka)
Ale mój mówił że oni grają w jakieś beznadziejne gry a takie hity to tylko na któtką metę tak żeby na półce ładnie wyglądało. Mieszkał z takim jednym co miał na półce ok 100 nie odpakowanych gier ,a z 10 miał używanych i to jakieś pokemony, tekken i takie japońskie duperele. Dziwny człowiek :-)
Pamiętam jak to leciało w Tv. i dochodziła 15 To mój kolega uciekał z lekcji żeby to obejrzeć. Ale to była 2 czy tam 3 klasa podstawki. Heh sam nie za bardzo je lubiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 11:05, vonxagen napisał:

hary potter to tez gowno tylko dzieci to ogladaja ^^ jak mozna
patrzec lub grac w takie cos.


No pewnie, dajmy na to tysiącstronicowy Harry Potter and Order of the Phoenix to też dla dzieci, mimo że giną ludzie, nie? :) Tak samo w reszcie tomów, no brawo, gratuluje przemyślanego postu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hary potter to tez gowno tylko dzieci to ogladaja ^^ jak mozna
> patrzec lub grac w takie cos.


No pewnie, dajmy na to tysiącstronicowy Harry Potter and Order of the Phoenix to też dla dzieci, mimo że giną ludzie, nie? :) Tak samo w reszcie tomów, no brawo, gratuluje przemyślanego postu : )


Niektórzy się nie znają na rzeczy i bzdury piszą tak zwane nobensy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 22:35, Mr.M napisał:

ale patrząc choćby na tą listę widać, że sporo osób myśli tak jak ja, że lepiej się gra na konsolach ;)


Taka uwaga mała. Zobacz jakie gry wybrali ci ludzie, którzy myślą tak samo jak ty. Wnioski wyciągnij sam ;>

A co do tych nośników, to czemu gry na PS3 czy Xboxa są i tak droższe, choć również wydawane są na DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać a za jakis czas po ulicy będą biegać dzieciaki poprzebierane za tych co łapią pokemony i będą wróble w te kulki łapać xD WALCZ ĆWIRKU XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować