Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony wygrywają z czarodziejem

94 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 20:28, Ćpunek01 napisał:

Ci Anglicy grają w jakieś badziewia! Na szczytach ich list prawie zawsze są gry na podstawie
filmów albo kreskówek, jak pokemony. Newsy z Anglii mogą być chyba tylko po to, żeby się pośmiać
w co grają na tej chorej wyspie. Oni nie znają się na grach!

troche w tym racji. przeciez transformers czy haryy to totalne badziewia sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... A tym bardziej pokemony :P... Chociaż znając życie, mój kolega zaraz mnie będzie o wszystko zanudzał... Swoją drogą w Diamondy i Pearly grałem już wieeki temu :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 20:30, danzelmario napisał:

troche w tym racji. przeciez transformers czy haryy to totalne badziewia sa..


Jeśli chodzi o gry, że T i HP to badziewia, to się zgodzę, ale Pokemony jako gra są ok, a nie jak te kiczowe figurki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram w Pearl na DS''a 230 godzin (mam wersje z USA). A co do poków- anime to totalny crap, ale gry są super. I teraz jeszcze można grać przez neta... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no tego już nie można wytrzymać, że Pokemony wygrywają? Myślałem, że to już się skończyło.

Xkupa
- dobrze powiedziane z tą "modą na sukces" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze... to ja LUBIŁEM Pokemony dopóki były na Polsacie. A w wolnych chwilach grywam na emulatorze w Szafiry :P
PS. Pokemony straciły swoją reputację po trzeciej serii. A szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy chcecie od pokemonów?? Może i są prymitywne, ale tak samo jak 99% wszystkich gier, bo przecież gry do niczego nie służą tylko do pustej rozrywki, ale przecież O TO CHODZI :D

Ja z łezką w oku wspominam czasy, kiedy kolekcjonowało się i karty, i na GB grało, i tazosy z czipsów zbierało...i teraz czasem nachodzi mnie fala sentymentu i gram w pokemon red na emulatorze. Fakt faktem, że tylko pierwsza seria pokemonów była przyzwoita, wszystkie goldy/silvery itd to już odcinanie kuponików od sukcesu... tak czy siak, pokemony rulez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię pokemony na konsole nintendo.. są fajne :)

Ale pokemony biją harrego pottera
Mojzesowicz ministrem rolnictwa
Orlando Travel przeciwko władzom Francji

Co się dzieje z tym światem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, pokemony to naprawdę swego rodzaju fenomen. Ta gra ma tak wielu potencjalnych antyfanów ( podpierając się o komentarze na niektórych forach ;) ), że logicznym byłoby twierdzenie, że nikt tego nie kupi. Ale dlaczego w takim razie, od ponad dziesięciu lat wychodzą kolejne odsłony tej serii? Gdyby nie było popytu, nie byłoby kontynuacji...Ale nie no, jasne- POKEMONY TO SHIT ;)...

...po czym poszedł do Empiku i rzekł:

- Pokemon Pearl proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w pokemony nie grałem więc nie wiem jakie mam mieć o nich zdanie, ale napoczątku się zacząłem śmiać jak przeczytałem tytuł teog news-a ;] Takie gry pewnioe bardzi bardzo (itd.) wciągają. Wiem to, ponieważ grałem w Lego Star Wars i wtedy się od kompa nie chciało nawet odchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za post pod postem (chyba że ktoś zdązyl już napisac podemną), ale przypomniała mi się takie powiedzenie: " Pokemony są jak Disco Polo - mnóstwo osób je słucha i lubi, ale wstydzi się do tego przyznać". Te słowa śa w 100% prawda (przynajmniej mi sie tak wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 21:15, Pizmaczek123 napisał:

po co komu brytyjskie pokemony??!?!??..... przeciez mamy swoje... w rzadzie.

Tak tylko te Pokedex by nierozroznil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu wszyscy w szkole grali w poki. Tak szczerze to jak bardzo (ale to naprawde bardzo) mi sie nudzi to też czasem gram na emulatorze. Mimo to uważam że są durne, ale za to wciagalą jak nie wiem (żeby nie powiedzieć inaczej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w sumie to kilka lat temu zagrywałem się w pokemony (Reb, Blu, Yellow, Diamond?) na emu GBC, więc chyba wypadało by i sprawdzić te na DS''a skoro taką furorę robią. Ale to dopiero po "zaliczeniu" FF, RE, MC, MPH, M64DS, DQ, BT i dziesiątkach innych, ciekawszych pozycji które czekają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia ostatni odcinek Pokemonów został wyemitowany tylko w Japoni a wiecie dlaczego ? Bo w ostatnim odcinku umarł Pikachu ;p a więc dzieci zaczęły masowo popełniać samobójstwa ^^ , i to kolejny dowód dla mnie że te dzieci są nienormalne do pewnego stopnia (po Elvisie też nastolatki skakały z okien .... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować