Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 10:52, morthi napisał:

wrazenia :)

artbook - poza kilkoma fajnymi artami (na prawde sa fajne) mamy screeny z gry - uhm...
bez komentarza
mapka - fajna :) na szczesie nikt sie nie pomylil i nie dodal mapki z cienia ;)
naklejki i naszywka - standart
zapalniczka - czarna z wtgrawerowanym logo (na brazowo) stalker czyste niebo instrukcja


Dostałem paczkę ale zapalniczki brak , co mogę zrobić aby ją dostać.

Dnia 04.09.2008 o 10:52, morthi napisał:

do zapalniczki opatrzona logo Dora (r) lighters)
instrukcja wrzucona luzem - czarno-biala... ktos tu wyraznie oszczedza. cenega ostatnio
dodaje kolorowe instrukcje
w digipacku (takim jak od heroes 5 ;) ( znajduje sie kod rejestracyjny, plyta z gra,
soundtrack, kodziekowania od mr. Kicinskiego ;) ) DRUKOWANE skandal :/ do tej
pory w ek byl jego prawdziwy podpis (wyczuwalny po drugiej stronie papieru (albo mi sie
tak wydaje - ten wyglada tandetnie

ogolne wrazenie - ek cienia czarnobyla podobala mi sie bardziej :) - tam byl przynajmniej
prawdziwy artbook i fajny poradnik

moj nr ek to 255 a zlozylem zamowienie moze 10 min od pojawienia sie mozliwosci w sklepie
;) (cien czarnobyla mam 9 a zlozylem po 10 h od pojawienia sie mozliwosci zlozenia zamowienia
:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:59, kerkas napisał:

Dostałem paczkę ale zapalniczki brak , co mogę zrobić aby ją dostać.

Odwiedź wątek traktujący o sklepie gram.pl i tam napisz ten problem. Albo napisz do nich meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie szmaciarstwo - koszulka nie znajduje sie w pudelku z ek ale jest dodawana luzem :)
kjazdemu zdarza sie zapomniec :D - dlatego tez - CIĄGŁA CZUJNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 13:14, morthi napisał:

nie szmaciarstwo - koszulka nie znajduje sie w pudelku z ek ale jest dodawana luzem :)
kjazdemu zdarza sie zapomniec :D - dlatego tez - CIĄGŁA CZUJNOŚĆ


No tak - ja odbieralem osobiscie. Wzialem paczke pod pache i radosnie do pracki z powrotem... Otwieram... Licze... I koszulki BRAK... I znow godzina w plecy bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:18, brazzo napisał:

wkońcu kurier dotarł i do mnie szybki przegląd zawartości i brak wyszywanego logo frakcji
:( a juz planowałem gdzie to naszyje


Ja też nie mam tego loga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:51, Crew 900 napisał:

OMG , ale się podniecacie jakąś zabugowaną grą na maksa

Wiesz co? Spadaj stąd z tym bełkotem. Nie podoba ci się gra to nie pisz tutaj, najlepiej to nawet nie wchodź to tego tematu.
Moderatorzy mogą cię tolerować z tym jazgotem ale userzy już kilka razy ci pisali byś se już odpuścił, więc może czas skorzystać z mózgu.

20080904145849

20080904145915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:51, Crew 900 napisał:

OMG , ale się podniecacie jakąś zabugowaną grą na maksa

To po cholerę czytasz co piszą inni w tym temacie? Płaczesz bo nie masz kasy żeby kupić CS i zazdrościsz innym? Żałosny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:51, Crew 900 napisał:

OMG , ale się podniecacie jakąś zabugowaną grą na maksa

Gdybyś był na tyle miły i nie epatował nas tutaj swoim OMG to byłoby naprawdę w dechę.

Mogę Cię o to prosić? Naprawdę, gorąco i uprzejmie proszę.

Widzę, że w EK ludziska raportują braki. Mam nadzieję, że nie jest to norma, że czegoś w każdej brakuje. Choć jako stalkerzy powinniśmy być przyzwyczajeni do szukania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że słowo jakość pakowania edycji kolekcjonerskiej jest CDP obce. Trochę przykro że całość i lata sobie luzem , że instrukcja i mapa pogięte - tak samo jak digipack. Widocznie ważniejsza jest zapalniczka i ta gówniana torebka niż to co się nazywa opakowaniem z grą i dodatkami bezpośrednio z nią związanymi.

Niewypał na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 11:52, Bidasek napisał:

Osobiście zastrzeżeń nie mam, jest tak jak to sobie wyobrażałem - wszystko w najlepszym
porządku, a zwłaszcza koszulka. :)


A skąd jesteś pewny, że masz ten numer w kolejności. Ja tam mam napisany numer 179, ale to była zwykła loteria. Jak byłem po odbiór przesyłki w gramie, to dostałem pierwsza z brzegu, więc skąd wiesz, że naprawdę byłeś w tej kolejności? Może oni również wysyłali, paczki z brzegu.

volverine ----> no bez przesady. Ja tam jestem zadowolony z tego EK, instrukcja no może i była włożona obok, ale tak, żeby się nie zniszczyła itd. Ja tam żadnych zniszczeń, niedoróbek nie zauważyłem. A od torby się odczep, jest po prostu świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować