Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

No pewnie , nie mam kasy a cały czas kupuję sobie do komputera lepsze części .
Ale sami widzicie co to jest , jakaś kpina , kupili EK i niektórzy dostali nie pełną paczkę , jeden nie dostał koszulki , drugi zapalniczki a trzeci loga i jeszcze bezsensownie piszą na pudełku że nowe tereny czerwonego lasu , podziemia prypeci i bóg wie co jeszcze , a tego nawet nie ma w grze !
Możecie się śmiać ale znajomy informatyk dostał grę EK oczywiście i pisał do mnie że wszystko było , pudełko od gry , wszystko pięknie otwiera żeby zobaczyć , a tu nie ma płyty z grą :O HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:35, morthi napisał:

niestety chyba masz racje :( a szkoda... mialem nadzieje na ek w pierwszej 10 ;) a tak jestem w polowie stawki :P

Nie dołuj mnie. Nr 418.
Wszystko co miało być jest. Nic nie uszkodzone.

PS. Teraz czekamy na patcha PL. :)

20080904153926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze digipack jest taki a nie maly jak w cieniu - teraz beda sobie dwa czarnobyle staly na polce :) (bo do druugiego jak juz pisalem musialem sobie sam pudelko dvd zrobic :/)

jak CI sie podoba powiew brezentowej swiezosci ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Wypowiem sie stając w obronie gram.pl

Sami robimy wysyłki i wiem, że rzeczą ludzką jest się mylić. Wiesz, kto się nie myli?? Ten, co nic nie robi. Wszystkie wpadki zawsze klient może załatwić a czasami jeszcze bonus dostanie. Jeny mi kiedyś wysłali paczkę do innego miasta i nie było problemu, aby wszystko wyjaśnić. Poza tym w przypadku, kiedy wysyła się np 3000tyś. paczek zawsze jest 1-3 procent problemów i to nie jest wyjątek. Brak jakiegoś elementu czy jego zniszczenie jest na porządku dziennym. Czynnik ludzki się to zowie i juz.

Gra jest tytułem dobrym. Nie troluj już proszę w temacie jak nie masz nic do powiedzenia.

A co do tekstu z kasą i lepszymi częściami. Wiesz, co jest szczytem - pisanie w podpisie konfiguracji swojego kompa. Mi i pewnie wszystkim innym leży, co masz w swoim blaszaku. A jak chcesz się pochwalić to pewnie jest odpowiedni temat na gram.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łiiiii, kurier nie zawiódł, wróciłem ze szkółki i jest paczuszka ^.^
Trafiło mi się logo neutralnych stalkerów :( A liczyłem na naszywkę Clear Sky. Zapalniczka jest super, tylko szkoda, że paliwa brak :P Gierka jest, koszulka jest, artbook jest, mapka też, chociaż myślałem, że większa będzie. Nic nie pogniecone, wszystko ładnie jest. Nawet gwarancja na zapalniczkę :P
A ten medkit to z demobilu jest - mam tam metkę ze stempelkiem i datą 1987 - 10 - oraz jakąś pieczątką wewnątrz, na torbie. Ogólnie EK super! Teraz tylko czekać na patcha, ale chyba już i tak trochę pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:48, Crew 900 napisał:

No pewnie , nie mam kasy a cały czas kupuję sobie do komputera lepsze części .



OMG. To są lepsze częsci ? Nie obchodzi mnie jaki masz komp, tak się nim chwalisz, a masz według mnie słaby.
"Dzieciaku" jeszcze raz Ci powiem i drugi raz Ci nie będe powtarzał. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzienia o grze to milcz. Twoje posty i tak każdy omija szerokim łukiem bo prezentują bardzo niski poziom. Idz może do tematu o Half Life 2 może tam napiszesz coś ciekawego. BTW większego "dziecka neo" nie widziałem od 22-dwóch lat ja żyje. Zwracał Ci już uwage Vormulac, morthi i wielu innych userów, a Ty dalej swoje. Cóż widzocznie tak musi być.
EOT.

Jednak chyba trzeba będzie poczekać na patch. Doszedłem już do Kordonu, ale w pewnym miejscu wywala mnie cały czas do windowsa. BTW. Zbieranie artefaktów jest świetne. Nie ma już tak jak w SoC że sa wszędzie. Znajdują się w większych skupiskach anomali. Wyciągamy detektor narazie mam "Echo" i srube i lecimy go znaleźć. Najlepiej mi się podobało jak obraz zrobil się zielony jak szukałem jednego artefaktu na bagdnach w anomali elektro. Dodali wiele fajnych efektów. Przykładowo jak jest obszar wysoce radioaktywny to obraz robi sie zamglony i szary. Albo jak wejdziemy w anomalie obraz robi się czerwony. Świetnie to wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:56, morthi napisał:

jak CI sie podoba powiew brezentowej swiezosci ?:D

Nie jest tak źle. Powąchaj se mięsacza jak go ubijesz - to dopiero jest fetor.
Dali wreszcie ikonkę EK SoC na liście zakupionych gier. :)

fish13 -----> Do pasa się to mocuje. Jak żołnierz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się temat pomocy technicznej bo pojawił się u mnie kłopot mianowicie komp każę mi włożyć oryginalną płytę do napędu DVD

zaczął się ładować gdy odpaliłem go z paska zadań , ale zaraz potem złapał go bugtrap;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:12, sekundo napisał:

nikt nie wie jak sie skontaktować z kurierem??


Forum to nie czat, omg 10 minut temu zapostowałeś, poprzedni post jest wyżej ! Ludzie ...
Wejdź na stronę DPD, sprawdź telefon do centrali - ktoś odbierze i być może poda numer komórkowy kuriera. Ale nie koniecznie. Tyle da się zrobić. Ale jest dopiero 16:00 jeszcze masa czasu jest. I nikt nie powiedział, że będzie paczka jutro. Poczekasz se i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:09, Mogilny napisał:

Przydał by się temat pomocy technicznej bo pojawił się u mnie kłopot mianowicie komp każę mi włożyć oryginalną płytę do napędu DVD


Wejdź na gramsajta moderatora sig.''a. Tam jest rozwiązanie - może pomóc. Jak nie to zgłoś problem do pomocy technicznej przez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlip...a ja będę musiał do jutra albo nawet o zgrozo do poniedziałku czekać na moją EK ;( nie mam jej kiedy odebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć ze czekam z nie cierpliwoscia. Paczka ma być dzis , ale rodzice musza mi ją jeszcze wysłac za granice! Powiem tak ,niema to jak polski lektor, tak jak z Cienia Czarnobyla. Pozdrawiam Wszystkich zagozalych fanow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować