Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

CDS_Baxian, Melchah, kozak40, Shelazar dzięki za odpowiedzi, pozmniejszałem ustawienia.

Mam pytanko ile razy w fabule okradają nas? Kurcze mało grałem, raz spotkałem bandytów kazali się zatrzymać, się zatrzymałem wyciągnąłem shotguna, gościu przede mną zaliczył klate i polegli po czasie wszyscy, czy zawsze można jakoś wyjść bez utraty sprzętu, kasy? Interesuje mnie to, bo nie wiem czy sens większej kasy zbierać. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:45, Shelazar napisał:

Wykonałem wszystkie zadania u bandytów, ale ich szef zaczął coś podejrzewać i powiedział,
że najpierw porozmawia z ludźmi i dowie się czy można mi ufać. Czy ktoś już dołączył
do tej frakcji? Od czego to zależy, wystarczy spokojnie poczekać aż się odezwie czy po
prostu jestem jeszcze na wczesnym etapie fabuły? A może to stosunki z bandytami trzeba
poprawić (mam neutral mimo wykonania wielu misji).


Do bandytów można dołączyć, trzeba tylko poczekać i przy kolejnej wizycie na wysypisku będzie komunikat, że możesz dołączyć. A co do wojny frakcji to nie lubią nas wolni stalkerzy i powinność, a wolność pozostaje neutralna.

20080913193332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wywalic kamizelke bo nową kupiłem i niechciałbym stracic.A potem gdzie mam iśc bo w PDA nie mam zapisane kolejnego zadania do wykonania proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:36, SATLKER napisał:

A jak wywalic kamizelke bo nową kupiłem i niechciałbym stracic.A potem gdzie mam iśc
bo w PDA nie mam zapisane kolejnego zadania do wykonania proszę o pomoc.


Naciśnij PPM i wyrzuć, zadanie pojawi się jak weźmiesz PDA Kła (leży przy ścianie) i odsłuchasz komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:42, DejwiT2 napisał:

Siemanko, przejrzałem wszystkie posty od daty wydania naszej łatki i dwóch bodajże ziomków
napisało o problemie który również mnie dotknął więc może ktoś odpowie nam bo nie wiemy
co robić! Niechce mi sie o tym pisać więc zacytuje wypowiedź kolegi Darkstar181
bo mam identyczny problem:

"Cholera, chyba mam przerąbane...
Mam taki błąd... próbuje przejść do innej lokacji (np z Kordonu na Wysypisko) i pojawia
się okienko z pytaniem, czy chce przejść do innej lokacji. Klikam " TAK " ( bo i tak
nie ma opcji przeczącej) po czym wcale nie przechodzę, tylko cofa mnie do wyjscia ! No
normalnie nie mogą kontynuować gry, bo lokacja w ogóle nie chce się wczytać.
Próbowałem przejść z Bagien do tego Instytutu... to samo.
A przewodnicy oczywiście nie pomogą, bo najpierw trzeba samemu przejść by opcja szybkiej
podróży była dostępna :/
Miał ktoś taki numer? Da się go jakoś ominąć ?"


Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane skoro większość graczy przechodzi normalnie
na Wysypisko. Nie bede czekać na dziesiątego patcha żeby sobie pograć bo jak do tej pory
na 1.504 nie miałem ani jednego crasha, sejwy i wszystko mi działa gładko! Tylko to mnie
zatrzymało. Proszę o zainteresowanie i pomoc jeżeli ktoś miał to i sobie z tym poradził...
POZDRO :)



Kurcze mam to samo: nie mogę przejść ani na wysypisko ani na bagna za każdym razem wysypuje się do pulpitu.
Dokładnie to w momencie gdy po przejściu do innej strefy robi sie autosave i jak wczytuje się to autosave to dup :(

macie jakies pomysły / rady czy znow czekanie ? :(
a gram od nowa po instalce patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 13:10, D2ag0n napisał:

Zrobiłem już wszystko na bagnach i teraz każą mi iść z przewodnikiem do Kordonu... ok
wszystko fajnie, super tylko, że kliknięcie u przewodnika "Zabierz mnie do kordonu" lub
"Zabierz mnie do waszej bazy" porostu kończy rozmowę uniemożliwiając dalszą rozgrywkę
. Zanim wgrałem patcha wszystko było ok ( nie licząc tego, że mnie co chwila wywalało...
) a przewodnik mnie normalnie do Kordonu zabierał. Wie ktoś może jak temu zaradzić ??
zabiłem tego przewodnika ale u jego następcy miałem to samo :/


Rozumiem, że nikt nie wie jak mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:07, SATLKER napisał:

dziękij za szybką odpowiedż zrobiłem to wszystko tylko teraz mam problem jak rzejśc przez
wysypisko.


Na mapie są zaznaczone wrogie jednostki, po prostu staraj się ich omijać, mniejsze patrole możesz spróbować pokonać ew. uciekaj i lecz się w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:16, SATLKER napisał:

rubowałem ale jest ich dużo i żeby ominąc to tżebaby ominąc wysypisko a apteczek i leków
mam mało


Wysypisko... To to z pchlim targiem? Są tam tylko 2 miejsca w których TRZEBA walczyć. Oba to posterunki bandytów. 1 spróbuj ominąć maksymalnie z lewej strony, a w 2 musisz walczyć.


HINT: Na bagnach na szczycie wieży obok drogi ( łatwo zauważyć ) jest celownik optyczny PSO. Jeśli zdobędziesz Akm, to masz na wczesnym stadium gry "karabin snajperski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:26, DavidV napisał:

CDS_Baxian, Melchah, kozak40, Shelazar dzięki za odpowiedzi, pozmniejszałem ustawienia.

Mam pytanko ile razy w fabule okradają nas? Kurcze mało grałem, raz spotkałem bandytów
kazali się zatrzymać, się zatrzymałem wyciągnąłem shotguna, gościu przede mną zaliczył
klate i polegli po czasie wszyscy, czy zawsze można jakoś wyjść bez utraty sprzętu, kasy?
Interesuje mnie to, bo nie wiem czy sens większej kasy zbierać. Dzięki.



Okradaja raz, w tej piwnicy. tylko jak mowilem we wczesniejszym poscie uzbieraj sobie kasy i wydaj ja przed Limanskiem na cos porzadnego bo z Limanska juz nie ma powrotu. W limansku to jeszcze mozna naprawic sprzet, a w szpitalu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak zmusić do przyjścia odsiecz? Czekam na wysypisku na stalkerów aby dołączyli do mnie w "Obozowisku za obozem koncentracyjnym", bo zgodnie z wojnami frakcji mam quest "Zdobądź przyczółek na wysypisku". Bandytów nie ma. Moi nie przychodzą... Poczekałem całe dwa dni czasu gry... i nic...
A jak tego nie zrobie, tylko pójdę dalej, to gra zacznie mi się sypać w dolinie mroku, gdy stalkerzy przyjdą sami... Pisałem o tym dziś wcześniej...
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:46, Outlander-pro napisał:


> Jakieś pomysły?

Zwykle w takich przypadkach pomaga save/load :)


Nie pomaga. Nie pomaga ani nowy zapis (próbowałem parenaście może nawet i więcej..) i załadowanie, ani przechodzenie między kordonem / a wysypiskiem. Próbowałem tego parę razy. Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 20:45, Kaname90 napisał:

extra to trzeba od nowa >_>
a moje pytanie ktoś w ogóle dołączył do wolności? a jak tak to czy z patchem czy bez
to mu się udało xP


Mozna, tylko musisz misje wykonac u tego dowodcy na pietrze w pokoiku. Najpierw to odnalezc tego zdrajce co kablowal a pozniej jakies anteny znalezc o ile dobrze pamietam i wsio.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować