Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 13:53, CDS_Baxian napisał:

Słuchaj bo trzeba zrobić taki mały bajer. Jak zainstalujesz sobie mod OL 2.2 to on ma
standardowo tylko folder ENG , w którym zawiera wszystkie nowe kwestie dialogowe. Wystarczy
stworzyć folder POL i przekopiować do niego pliki z folderu ENG. Wtedy będzie wyświetlać
napisy bez problemów. Ale jak by nie było, w wersji angielskiej. Mi to specjalnie nie
przeszkadza.


Dla mnie może być i ENG :) Byle były napisy a nie coś czego nie kumam ;) Bo zamiast naprawy było jakies "module_costam" ;)
Thx za podpowiedź :) Obadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat :\. Otóż gra w CDA dostała oceną wysoką i niby nie ma takich bugów przez które nie daje się grać. Ale czytając niektóre posty na forum to nie wiem czy warto kupować grę... Normalnie przed wejściem na forum chciałem grę kupić a teraz nie wiem xP.
Może ktoś by mi powiedział jak to z tym naprawdę jest? :P

SATLKER

O co ci biega? Dziecko neo (troll) na forum! xP Ratuj się ludu forumowy x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na różnych komputerach są różne błędy , ale błędy no nie ?
Radziłbym ci się wstrzymać z zakupem , poczekaj może następny patch poprawi więcej bugów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanie. Jestem w jantarze i mam porozmawiać z Sacharowem (czy jako tak). Pomogłem bronić obóz przed bandytami. Poszedłem do miejsca gdzie mi wskazuję PDA (wskazuje mi wejscie do bunkru). Wejscie jest zamknięte i nie ma tam Sacharowa. Pytanie moje brzmi: czy to jest bug czy muszę poczekać lub cos zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:44, Kavzor12 napisał:

Witam.
Mam takie pytanie. Jestem w jantarze i mam porozmawiać z Sacharowem (czy jako tak). Pomogłem
bronić obóz przed bandytami. Poszedłem do miejsca gdzie mi wskazuję PDA (wskazuje mi
wejscie do bunkru). Wejscie jest zamknięte i nie ma tam Sacharowa. Pytanie moje brzmi:
czy to jest bug czy muszę poczekać lub cos zrobić?


Pobiegaj dookola i zobacz czy nie ostał sie jakis zombie (przed nimi bronisz bunkra, a nie przed bandytami - chyba ze jestes dalej niz ja i atakuja bandyci). Jak dorwiesz to zabij, tez tak mialem, po zabiciu ostatniego bunkier stal otworem, byc moze musisz tez poczekac na kolejna fale zombich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:02, SATLKER napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc



Jak masz problem to go przypomniaj nastepnym razem i patrz na to co pisza inni, bo problemy u ludzi z reguly sie powtarzają.

Jesli chodzi o Twoj problem z niemozliwoscia wejscia do podziemi Agropomu - pozostaje Ci tylko zaladowac autosave''a z wejscia do Agropomu, badz jakiegos wczesniejszego - jesli nie pomoze - masz problem.

Piszesz jak niekumaty troche, wiec mam watpliwosc czy jestes w temacie - zainstaluj sobie patcha 1.5.04 jesli jeszcze nie masz. Jest do sciagniecia na tym portalu. Pamietaj ze instalujac go tracisz save''y i musisz zaczac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 14:49, haloon napisał:

> Witam.
> Mam takie pytanie. Jestem w jantarze i mam porozmawiać z Sacharowem (czy jako tak).
Pomogłem
> bronić obóz przed bandytami. Poszedłem do miejsca gdzie mi wskazuję PDA (wskazuje
mi
> wejscie do bunkru). Wejscie jest zamknięte i nie ma tam Sacharowa. Pytanie moje
brzmi:
> czy to jest bug czy muszę poczekać lub cos zrobić?

Pobiegaj dookola i zobacz czy nie ostał sie jakis zombie (przed nimi bronisz bunkra,
a nie przed bandytami - chyba ze jestes dalej niz ja i atakuja bandyci). Jak dorwiesz
to zabij, tez tak mialem, po zabiciu ostatniego bunkier stal otworem, byc moze musisz
tez poczekac na kolejna fale zombich.


Zanim tak pobiegałes to czy Ci wyskoczyło że już pomogłes obozowiczom?
racja chodziło mi o zobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...

Gram od poczatku z patchem i po wygraniu wojny frakcji (wcześniej nie działała :P) na wysypisku po ok. 30 sekundach w bazie bandytów znowu pojawiaja się przeciwnicy... Czy to jest normalne? Już 2 razy oczyściłem ich bazę i znowu wrócili... Czy muszę tam czekać aż bazę przejmą stalkerzy? Z góry dziękuję za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co trzbe zrobic by przejszc plansze ktora sie nazywa CZRWONY LAS
naleze do grupy stlkerów jako wolny strzelec tez nie moglem przejsc tej planszy
a i mam problem jak jstem w bazie powinnośći to moge do nich dolaczyc a jak jestem w bazie wolnosc i klikam ze che zostac czlonkiem gruy wolnosc to nie moge mimo tego ze kilkam w dilaoguz dowodca ze jestem gotowy na dolaczenie do jego grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegniesz za Strielokiem i tam koło mostu zasadzka jest , musisz zabić wszystkich , potem pojawia ci się zadanie że musisz odnaleźć leśnika , nosz kurde wszystko jest przecież pokazane na mini mapie oraz PDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:19, Crew 900 napisał:

To jest normalne , jakby przeciwnicy się nie pojawiali to do kogo byś strzelał :D


Czyli nie da się wygrać wojny frakcji na wysypisku? Ehh... Lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:26, Kavzor12 napisał:

Wczytałem trochę wczesniejsza rozgrywkę i lepiej ich wybiłem
Nowy post dla tego bo jestem slepy i nie wiem jak edytować posty

nie jesteś ślepy, opcja edytowania postu po prostu ...zniknęła:)
Zawsze po napisaniu postu masz limit 5 minut na edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem się rozwiązał :P Przyłączyłem się do bandy stalkerów i 3 raz oczyściłem bazę. Teraz już się nie powinno to powtórzyć, skoro są tam kumple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:47, H311diver napisał:

Problem się rozwiązał :P Przyłączyłem się do bandy stalkerów i 3 raz oczyściłem bazę.
Teraz już się nie powinno to powtórzyć, skoro są tam kumple...

Nie powinno? Przecież już w Cieniu Carnobyla grupki konkurowały o teren, na pewno w Czystym Niebie GSC nie zrezygnowali z tego patentu i jeszcze nie raz teren zmieni właściciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 15:07, H311diver napisał:

Mam pytanie...

Gram od poczatku z patchem i po wygraniu wojny frakcji (wcześniej nie działała :P) na
wysypisku po ok. 30 sekundach w bazie bandytów znowu pojawiaja się przeciwnicy... Czy
to jest normalne? Już 2 razy oczyściłem ich bazę i znowu wrócili... Czy muszę tam czekać
aż bazę przejmą stalkerzy? Z góry dziękuję za odpowiedź...


Spokojnie że da się to wygrać. 2 lub 3 razy pojawiają się bandyci tam. Tylko fajnie jest że jak jesteś w tym momencie w hangarze, a atakują bandyci. To brama automatycznie się zamyka i nie wejdą do środka, wystarczy ustrzelić ich z góry :)

Potem może pojawić się jeszcze wołanie o pomoc przed mutantami, ja miałem tak 2 razy, raz zaatakowała hangar sfora psów a później mięsaczy.

zadymek --> no właśnie nie do końca. Jak jest się członkiem frakcji stalkerów to po przejęciu bazy bandytów i ochronieniem jej kilka razy, pojawiają się tam ludzie z Twojej frakcji. Na tym etapie powinni mie kilka razy lepsze wyposażenie od bandytów i powinno się ich tam pojawi dosyć sporo. Więc bandyci raczej nie mają szans odbić już hangaru.

U mnie oprócz zabezpieczenia samego budynku, stalkerzy obstawili również okolice tej lokomotywy stojącej przed tunelem, i te zwalone betonowe klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc poszedłem za pewna radą co do deinstalacji i oczyszczenia dysku, jednak nic to nie pomogło dalej nie dostaje zadań głównych i bawię się tylko pobocznymi.jest mi niezmiernie przykro że kupując grę za 100 zł dostaje totalny shit pełny błędów i niedociągnięć.panowie z cd-project powinni się wstydzić że zgodzili się promować ten produkt, naprawdę najpierw grę się testuje pod wieloma wątkami a potem wypuszcza na rynek.czasami się zastanawiam czy nie lepiej było zaoszczędzić kilka groszy i za kilka miesięcy ściągnąć pirata skoro oryginalny produkt do niczego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować