Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 20:16, Outlander-pro napisał:

Mam pytanie: czy da się w końcu dołączyć do "pajaców" z Monolitu ? :)


Czytając artykuł na mieściegier.pl wygląda na to, że tak ;) "Czyste Niebo będzie oferować nam wybór jednej z podanych frakcji: Powinność, Wojsko, Wolność, Najemnicy i Monolit."

Tak więc jedynie Bandyci są niedostępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy.

1.) Multi mnie zaskoczył. Myślałem, że te rangi będzie się zdobywać w wielu walkach a nie 1 10 minutowej bitwie o artefakt.

2.) Przeinstalowałem grę, usunąłem save, zainstalowałem patcha i jakoś gra idzie. Narazie tylko 2 crashe w multi.

BTW: naprawa vss 9600 rubli o.O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
czy komuś kto nie dostał pelnej edycji kolekcjonerskiej "bo zapomnieli" już dosłano brakujące elementy bo czekam juz ponad tydzień i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yy mała poprawka ,
Frakcje do których można dołączyć :
Samotnik
Powinność
Wolność
Bandyci
Do których nie można:
Monolit
Wojsko
Najemnicy - w końcu nim jesteśmy no nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przyłączyć do bandytów to Joga powiedział, że da mi znać na PDA czy się zgadza. W którym momencie raczy on mnie o tym poinformować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to spam? Mniemam że tak więc nie spamuj.

I czy wiesz, że najemnicy to taka frakcja? A my mając napis najemnicy więc nie jesteśmy w żadnej frakcji...

Wyciągnij sam wnioski...

-> Valgard

A mi Joga powiedział, że mam 1s góra 2 na wyniesienie się z obozu. Doszło mi dużo zabitych stalkerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszny dramat z tym Stalkerem . Na jednym komputerze nie mogę odpalić gry , bo pokazuje się komunikat: Włóż orginalny dysk DVD.... , a na drugim po jakiejś minucie gry wywala grę a na ekranie tylko jakieś paski pionowe widać a komp jest zwieszony . ( w jednym i drugim przypadku zainstalowałęm patcha pl
Na chwilę obecną uważam , że ta gra to jeden z największych bubli jakie trafiły do sprzedaży w ciągu kilku ostatnich lat , a 100 zł jakie na nią wydałem to jakbym je wyrzucił do kosza ...
Może macie jakieś pomysły w jaki sposób sprawić by Stalker zadziałał .
W sumie pograłbym sobie choć trochę ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko 70 zyli wydałem.

Zobacz czy twój komp spełnia wymagania gry. Nie instaluj patcha ( potwierdzono, że zwalnia grę i podnosi wymagania sprzętowe przez jakieś bajery z grafiką ), ew. zobacz czy gra działa na minimalnych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:12, Crew 900 napisał:

No co to , przecież to tak jakby zombi są pod kontrolą mózgozwęglacza , poza tym nie
ma ich w Postępie oraz nie ma kiedy do nich dołączyć


Eee ? Monolit to zwykli ludzie, tylko że fanatycy i trochę szaleńców. A było zapowiadane, że będzie można się do Monolitu przyłączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZięki za odpowiedź , jednak próbowałen na najniższych ustawieniach . Komp jest raczej dobry , inne gry działją bez zarzutu . To samo działo się dokladnie przed instalacją patcha.
Instaluje teraz na kompie córki , zobaczymy czy pójdzie , choć po ilości postów o wysypywaniu się gry mam mieszane uczucia


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się wysypuje ponieważ Deep Silver ( taj jak Deep Shadows ) ma problem z robieniem stabilnych silników. O co chodzi? Grafa daje w dupę komputerowi.

Jak na kompie... córki nie zadziała to spróbuj coś zakombinować z działem pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 21:59, Outlander-pro napisał:

Eee ? Monolit to zwykli ludzie, tylko że fanatycy i trochę szaleńców. A było zapowiadane,
że będzie można się do Monolitu przyłączyć :(


Czytałem tyle zapowiedzi i w żadnej nie było wzmianki że można się przyłączyć do Monolitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:06, SaraterWarrior napisał:

Gra się wysypuje ponieważ Deep Silver ( taj jak Deep Shadows ) ma problem z robieniem
stabilnych silników. O co chodzi? Grafa daje w dupę komputerowi.



OMG. GSC robiło gre, a nie Deep Silver. Deep Silver to tylko dystrybutor tak jak CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 20:48, brazzo napisał:

witam
czy komuś kto nie dostał pelnej edycji kolekcjonerskiej "bo zapomnieli" już dosłano brakujące
elementy bo czekam juz ponad tydzień i nic

Nope, czekam tydzień od momentu zgłoszenia i otrzymania maila zwrotnego - dokładniej 5 dni roboczych, bo weekendów nie liczymy. Ale tydzień to nie jest specjalnie dużo jak na odkręcenie takiej sprawy + wysyłka pocztą. Daję jeszcze tydzień, może dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Patch - u mnie działało wszystko poprawnie po instalacji - jeden czy dwa wysypy do windy i poza tym ok. Zwolnienia grafy nie stwierdzono
2 Frakcje - aby dołączyc do czystego nieba trzeba NIE dołaczać do żadnej innej frakcji - wówczas to oni pomagają na końcu
3 Fajne screen poniżej kto wie gdzie go zrobiłem ;)

20080914223353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:36, hirel napisał:

1 Patch - u mnie działało wszystko poprawnie po instalacji - jeden czy dwa wysypy do
windy i poza tym ok. Zwolnienia grafy nie stwierdzono
2 Frakcje - aby dołączyc do czystego nieba trzeba NIE dołaczać do żadnej innej frakcji
- wówczas to oni pomagają na końcu
3 Fajne screen poniżej kto wie gdzie go zrobiłem ;)



1. U mnie też wszytsko działa poprawnie i żadnego crasha
2. Ja dołączyłem do Powinności i Czyste Niebo pomagało mi na końcu
3. Screen bodajże zrobiony w Czerownym Lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 22:50, SaraterWarrior napisał:

Ja nie przeszedłem, ale mam pytanko. Czy to nie my przypadkiem wyślemy Striloka do trupiarki?


Przejdz gre to się dowiesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować