Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 17:26, Serafin42 napisał:

Daje 2 screeny żeby zaprezentować wam potęgę zabugowanego Stalkera:

Co to mu z tej ręki sterczy? O_o

Miałem zbierać kasę na CS, ale jak patrze co się dzieje u niektórych, to mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:28, OriginalGangsta napisał:

> Daje 2 screeny żeby zaprezentować wam potęgę zabugowanego Stalkera:
Co to mu z tej ręki sterczy? O_o


Skrzydło xD Chyba się transformuje jak power rangers ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:26, Serafin42 napisał:

Daje 2 screeny żeby zaprezentować wam potęgę zabugowanego Stalkera:


To nie bugi tylko masz za przeproszeniem burdel w sterownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:33, Sylwassss napisał:

> Daje 2 screeny żeby zaprezentować wam potęgę zabugowanego Stalkera:

To nie bugi tylko masz za przeproszeniem burdel w sterownikach.


Jakoś wcześniej było Ok. A sterowniki mam najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:34, Serafin42 napisał:

Jakoś wcześniej było Ok. A sterowniki mam najnowsze.


Najnowsze znaczy jakie ? Ja wam się dziwie ja jakoś nie miałem takich rewolucji w grze. Przeszedłem bez żadnych problemów, ani w grafice ani crashe po patchu. No może 2 razy błedy skryptu, ale wszytko działa ok teraz przechodze drugi raz i też zadnego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:09, Mogilny napisał:

Serafin42 widzę że grasz na statycznym oświetleniu , na jakim kompie grasz bo masz przyzwoita
liczbę fps ?


Asus P5W DH Deluxe
Core 2 Duo E6400 2.13 GHz
His Radeon X1650 XT
2x Geil DDR2 800 MHz 4-4-4-12-5
Chieftec 560W
Seagate 250 GB 7200.10

do tego najnowsze stery (Catalyst 8.8), Ati tray tools i najnowszy patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:22, Serafin42 napisał:

> Serafin42 widzę że grasz na statycznym oświetleniu , na jakim kompie grasz bo masz
przyzwoita
> liczbę fps ?

Asus P5W DH Deluxe
Core 2 Duo E6400 2.13 GHz
His Radeon X1650 XT
2x Geil DDR2 800 MHz 4-4-4-12-5
Chieftec 560W
Seagate 250 GB 7200.10

do tego najnowsze stery (Catalyst 8.8), Ati tray tools i najnowszy patch

AJJJJJ to nic dziwnego że u mnie się nie da grać na athlonie 2500,2 giga ram, 7600 gs ....
A w SOC tak fajnie się grało ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 17:09, Bidasek napisał:

Najcenniejsze artefakty to Śnieżynka (18k rubli - siedzi sobie w jednym z hangarów nad
Jantarem) i Kompas (50k rubli - zabawka renegatów w kopalni). Resztę można spotkać w
ilości dwóch lub więcej.


Dobrze, tylko ja pytałem o lokalizacje rzadkich artefaktów ... no nieważne.

Mam trochę zdędnego sprzętu, lecz nie mam co z nim zrobić. Znaczy nie chcę go sprzedawać, ale nie mogę jakoś znaleźć nigdzie niebieskiej skrytki (znaczy jest jedna u Sidorowicza, ale ja jestem teraz w obozie stalkerów i zdziwiło mnie że tam nie ma. A przecież graty trzeba gdzieś trzymać, a byle gdzie nie włożę bo mi znikną przedmioty. Czemu jakoś mniej tych niebieskich skrzynek jest ? Chyba, że coś od czasów SoCa zmienili w kwestii chowania gratów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:50, Outlander-pro napisał:

Dobrze, tylko ja pytałem o lokalizacje rzadkich artefaktów ... no nieważne.


Prawda jest taka, że w CS nie ma rzadkich artefaktów - są jedynie takie, które występują pojedynczo i właśnie te dwa (łącznie z ich lokalizacją) podałem w poprzednim poście.

Dnia 15.09.2008 o 18:50, Outlander-pro napisał:

Mam trochę zdędnego sprzętu, lecz nie mam co z nim zrobić. Znaczy nie chcę go sprzedawać,
ale nie mogę jakoś znaleźć nigdzie niebieskiej skrytki (znaczy jest jedna u Sidorowicza,
ale ja jestem teraz w obozie stalkerów i zdziwiło mnie że tam nie ma. A przecież graty
trzeba gdzieś trzymać, a byle gdzie nie włożę bo mi znikną przedmioty. Czemu jakoś mniej
tych niebieskich skrzynek jest ? Chyba, że coś od czasów SoCa zmienili w kwestii chowania
gratów ?


Za skrytkę może posłużyć każdy pojemnik, przedmioty nie mają prawa zniknąć. To nie AMK, gdzie NPC przeszukiwali wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam co najmniej dziwna sytuacje otoz jestem w dolinie mroku i ma sie zaczącemisja (juz druga) mam zadanie by schowac sie do najblizszej kryjówki ale na mapie pokazuje mi sie zebym sie schował w bazie czystego nieba przciez to nie mozliwe zeby w 45 sekund tam dobiec zreszta bez przewodnika nie dotre tam bo na mapie sa tylko mutanty (probowałem) wiec schowalem sie w jakims tunelu w bazie wolnsci ale to nie pomogło czy to jest jakis błąd czy co bo juz drugi raz mi sie tak zdarza za pierwszym razem zaczalem z savea brata ale teraz to juz przesada
prosz o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:05, Bidasek napisał:

> Dobrze, tylko ja pytałem o lokalizacje rzadkich artefaktów ... no nieważne.

Prawda jest taka, że w CS nie ma rzadkich artefaktów - są jedynie takie, które występują
pojedynczo i właśnie te dwa (łącznie z ich lokalizacją) podałem w poprzednim poście.


Rzadkie artefakty - czyli takie co pojawiają się raz/dwa/trzy razy w ciągu gry. Korale Mamy, Sprężyny, Baterie itp czyli unikaty. Tak było w SoC.

Dnia 15.09.2008 o 19:05, Bidasek napisał:

Za skrytkę może posłużyć każdy pojemnik, przedmioty nie mają prawa zniknąć. To nie AMK,
gdzie NPC przeszukiwali wszystko i wszystkich.


W SoC jedynymi bezpiecznymi skrytkami były niebieskie skrzynki. W innych rzeczy mogły znikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:26, Outlander-pro napisał:

Rzadkie artefakty - czyli takie co pojawiają się raz/dwa/trzy razy w ciągu gry. Korale
Mamy, Sprężyny, Baterie itp czyli unikaty. Tak było w SoC.


Doskonale rozumiem co masz na myśli, nie musisz mi tego tłumaczyć. Sęk w tym, że o ile w SoC artefakty pojawiały się losowo to w CS mają jedno i to samo miejsce występowania. Wystarczy dobra pamięć oraz zwykły detektor, który odwali za nas robotę. Tak oto pojęcie rzadkości w magiczny sposób "znika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem już do momentu, w którym wchodzę do piwnicy koło Pchlego Targu na Wysypisku. Nie powiem, co tam się dzieje, bo nie chcę "spojlerować". W każdym razie nie mam kasy. Wiem, że wyposażenie mogę odzyskać, ale czy kasę też?
Jeżeli odpowiedź brzmi "nie", to gdzie mogę kupić jakąś dobrą broń (mam chyba... tą, co mają wojskowi w Kordonie) oraz pancerz (mam Sevę ulepszoną o... coś tam [dodaje +15 do ochrony przed pociskami])? W końcu jakoś muszę wydać te 75k, które tak ciężko zarobiłem ;/

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 15:47, guncia napisał:

A moze lezaj Viper na ziemi i go podniusl :P, a tak serialnie to nie wiem :P


Heh, to niemożliwe, bo wcześniej wyzbierałam wszystko co leżało na ziemi (ale w ekwipunku miałam Vipera, lecz dałam gościowi shotguna), więc to kolejny głupi błąd w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować