Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Sciagnalem Twojego moda Crew. Niby cos sie zmienia, ale tak naprawde wszystko jest tak samo. Faktycznie wciaz dostaje questy zwiazane z odbijaniem punktow na mapie.

Co z tego, ze odbijam skoro posilki i tak nie przychodza. Szkoda, ze ekipa z GSC sie do tego nie przylozyla. Powinnosc za to caly czas wysyla swoje odzialy na pozycje zdobyte przeze mnie lub przez Wolnosc (z reguly przypadkowo).

Jedziesz dalej z koksiem Crew, szacunek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:52, SATLKER napisał:

Ale czy jak dołącze do wolności to powinnośc nie bedzie wrogo nastawiona.
PS.dziękij za odpowiedź


Będą wrogo nastawieni,ale ich napotkasz jedynie w lokacjach dolina mroku i wysypisko.Jeśli będziesz chciał sobie zyskać u nich znów przychylność.Dołącz np. do wolnych stalkerów w Kordonie.Bo wolni stalkerzy nie są wrogo nastawieni do Powinności ani WOlności,są nastawieni neutralnie.Więc jeśli znów będziesz chciał zyskać chociaż neutralnośc Wolnośc czy tam Powinności to dołącz do stalkerów.W tedy żadna z tamtych frakcji nie będzie wrogo nastawiona i będziesz mógł spokojnie się z nimi dogadywać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się dołącze do wolnych stalkerów to będe mógł rozwalić bantytów i wygnać ich z wysypiska.Kiedyś byłem samotnikiem ale niewiele zrobiłem bo mósiałem reinstalować grę i straciłem cały zapisany stan gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:05, Crew 900 napisał:

Jak ściągniesz mój mod to jak najbardziej


A jak nie ściągniesz to też masz taka szansę:P Mi się udało:P Ale nikła szansa na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:36, CDS_Baxian napisał:

Człowieku w opisie każdego moda masz napisane co trzeba zrobić. W przypadku KAŻDEGO moda
do stalkera polega to na wklejeniu folderu gamedata który znajduje się w spakowanym archiwum
do katalogu z grą. Następnie zmodyfikowaniu treści pliku fsgame.ltx :

Aby linijka dotycząca gamedata wyglądałą tak:

Jest:
...gamedada.. false| true|

Ma być:
...gamedata... true| true|


sorry za duel.. miało być edit a pojawił się nowy post .. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<spadł z krzesła, waląc głową w klawiaturę. Ześlizgując się na podłogę popatrzał tępym wzrokiem raz jeszcze na monitor, nie mogąc uwierzyć w to co zobaczył ..> ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten pliki co ściągnąłeś są spakowane w winrarze , wypakuj folder gamedata do folderu z grą S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky

i potem zmień linijkę w pliku fsgame jak kolega wyżej napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$app_data_root$=true|false|C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-STCS\
;abbreviation = recurs|notif| root| add| ext| description
$arch_dir$ = false| false| $fs_root$
$game_arch_mp$ = false| false| $fs_root$| mp\
$arch_dir_levels$ = false| false| $fs_root$| levels\
$arch_dir_resources$ = false| false| $fs_root$| resources\
$arch_dir_localization$ = false| false| $fs_root$| localization\
$arch_dir_patches$ = false| true| $fs_root$| patches\
$game_data$ =true| true| $fs_root$| gamedata\
$game_ai$ = true| false| $game_data$| ai\
$game_spawn$ = true| false| $game_data$| spawns\
$game_levels$ = true| false| $game_data$| levels\
$game_meshes$ = true| true| $game_data$| meshes\| *.ogf;*.omf| Game Object files
$game_anims$ = true| true| $game_data$| anims\| *.anm;*.anms| Animation files
$game_dm$ = true| true| $game_data$| meshes\| *.dm| Detail Model files
$game_shaders$ = true| true| $game_data$| shaders\
$game_sounds$ = true| true| $game_data$| sounds\
$game_textures$ = true| true| $game_data$| textures\
$game_config$ = true| false| $game_data$| configs\
$game_weathers$ = true| false| $game_config$| environment\weathers
$game_weather_effects$ = true| false| $game_config$| environment\weather_effects
$textures$ = true| true| $game_data$| textures\
$level$ = false| false| $game_levels$
$game_scripts$ = true| false| $game_data$| scripts\| *.script| Game script files
$logs$ = true| false| $app_data_root$| logs\
$screenshots$ = true| false| $app_data_root$| screenshots\
$game_saves$ = true| false| $app_data_root$| savedgames\
$downloads$ = false| false| $app_data_root$

W TEN SPOSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Posiadam wersje stelkera od RELOADED w wersji eng. Spolszczylem ja i gralem na patchu 1.5.03 i cracku az do momentu gdy w kordonie ratowalem brata (chyba wilka, nie pamietam juz) i gdy wracalem z nim do wioski to mam wywalke i bug trapa. Moj problem polega na tym ze chcialem sprawdzic patch 1.5.05 i gdy instaluje go (wersja multilanguage a takze probowalem eng, rozne kombinacje) i dorzucam cracka odpowiedniego do tego to jak wlanczam gre przez xrEngine.exe to wywala mi blad "Cannot open file "fsgame.ltx" Check your working folder". Znalazlem ten plik w folderze glownym gry i jak go wrzuce do folderu bin to przy uruchamianiu wywala mi "Cannot find file *****\bin\gamedata\configs\system.ltx. Reinstalling aplication may fix this problem."
Nie ma w folderze bin takiego folderu gamedata, no ale go zrobilem i nastepnie w nim configs i stworzylem tam pusty plik fsgame.ltx jednak nic to nie dalo. Wiem ze ten folder odpowiedzialny jest za mody ale nie mam pojecia o co w tym chodzi i czemu patch nie tworzy tego folderu. Probowalem od nowa instalowac czysta gre, na to patch i crack. Probowalem roznych odmian patcha 1.5.05 i cracka i nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie jak mogę powiadomić moderatora o naruszeniu zasad?

Co do Maxis1982. Jesteś aż taki tępy że na stronie dystrybutora gry pytasz się jak zainstalować piracką wersję i jeszcze o pomoc prosisz. Dzieci neo powinny w tibie grać a nie w porządne gierki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować