Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Poczytałem sobie o tym patchu i super , większość użytkowników ma już problemy w ogóle włączenia gry z nią , lub grafiką i znów nowe błędy . Norma
A niby tylko patch do multi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:38, Crew 900 napisał:

Poczytałem sobie o tym patchu i super , większość użytkowników ma już problemy w ogóle
włączenia gry z nią , lub grafiką i znów nowe błędy . Norma
A niby tylko patch do multi xD


Tak ja zaintalowalem tego patcha i wogole szlak mi gre trafil, misialem od nowa gre zainstalowac. Patch 1504 dzial bez probelmu, a ten to jakies badziewie jest. Moze wyjdzi jakis patch 1509, ktory moze bedzie dzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten patch, to serio jakaś kpina, szczególnie biorąc pod uwagę, że niedawno gsc udostępniło benchmarka z clear sky ( 300-coś mb) zoptymalizowanego pod tego patcha, więc spodziewałem się jakiś poważnych zmian w silniku/renderze nawet, oraz innych ciekawostek, no bo po cholerę komuś benchmark z clear sky jak poprawki dotyczą tylko multi... Ja tych Ukraińców nie rozumiem po prostu... 0_o
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie patche do Stalker clear sky sa ze sobą kompatybilne??Mam u siebie zainstalowanego patcha 1504. wiem ,ze 1508 to badzie. Chodzo mi o patche 1505 i 1507. One sie ze soba jakos nie gryza. Nie trzeba bedzie od now ainstalowac gry??? N gsc pisza niby, ze wszystkie patche sa ze soba kompatybilne to prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klęska. To znaczy ten patch to klęska :)

Może i on coś poprawia w multi, ale kogo to obchodzi, skoro tryb multi jest w Stalkerze skrajnie badziewny i grają absolutni masochiści. Żeby nie było: zainstalowałem, odpaliłem multi - lagi w wyświetlaniu grafiki i równie kiepska animacja postaci. Nic się nie zmieniło ani od poprzedniego patcha, ani nawet od Cienia Czarnobyla. I dalej trzeba wyłączać katalog z modami (bo inaczej komunikat, że wersje gry niekompatybilne), jakby nie można było wpisać w kod gry ignorowanie katalogu z modami podczas uruchomienia gry w multi. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, tez mieliscie takie cos w Stalkerze, ze: gralem w stalkera clear sky. Przeszedlem do Kordonu Clear sky bylo na maxa moimi moimi przyujaciolmi wg. tego licznuika przyjaciel wrogowei. Po wykonaniu zadan dla Stalkerow przylaczylem sie do nich. Wtedy jesze Clear sky byli moimi przyjacoilmi. Wylaczylem gre, wlaczylem ja za jakis czas. Przyjazn Clear sky znikla zmalala do zera, poza tym na ich tereenie pojawilo sie od groma mutantow. Mam pytanie czy u was bylo tak samo czy inaczej, czy to kolejny bug gry. Mam zainstalowanego patcha 1504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:36, kulczyk1983 napisał:

mam pytanko, tez mieliscie takie cos w Stalkerze, ze: gralem w stalkera clear sky. Przeszedlem
do Kordonu Clear sky bylo na maxa moimi moimi przyujaciolmi wg. tego licznuika przyjaciel
wrogowei. Po wykonaniu zadan dla Stalkerow przylaczylem sie do nich. Wtedy jesze Clear
sky byli moimi przyjacoilmi. Wylaczylem gre, wlaczylem ja za jakis czas. Przyjazn Clear
sky znikla zmalala do zera, poza tym na ich tereenie pojawilo sie od groma mutantow.
Mam pytanie czy u was bylo tak samo czy inaczej, czy to kolejny bug gry. Mam zainstalowanego
patcha 1504

Wszyscy tak mają, najprawdopodobniej wszyscy twoi kumple zginęli -zdarza się i to często z tego powodo bywało, że przewodnicy nie mogli mnie zaprowadzić na bagna. Ich miejsce zajęli już oficjalnie neutralni koledzy z CS (frakcje nigdy się nie kumplują, są co najwyżej neutralne względem siebie). Ale możesz znowu się z nimi zaprzyjaźnić jeśli znowu wykonasz dla nich trochę misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:52, Crew 900 napisał:

Zapomniałeś dodać , że na każdym serwie są cholerne lagi :)

...i że w wyszukiwarce serwerów wyświetlane lagi są niższe od faktycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:57, zadymek napisał:

> Zapomniałeś dodać , że na każdym serwie są cholerne lagi :)
...i że w wyszukiwarce serwerów wyświetlane lagi są niższe od faktycznych :)


Dzieki myslael mze to moze znowu jakis bug gry. A jeszce jedno tez Zniknal Ci ni ewiadomo gdzie major chajeckij z bazy stalkerow bo u mnie tak sie stalo wczytalem gre i go nie bylo, oczywiscie misje z walizka juz wykonalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszzce jedno pytanko tez wam zniknal, po wczytaniu gry Major Chajeckij z bazy Stalkerów, zadanie z walizka oczywiscie juz wykonalem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:00, kulczyk1983 napisał:

> > Zapomniałeś dodać , że na każdym serwie są cholerne lagi :)
> ...i że w wyszukiwarce serwerów wyświetlane lagi są niższe od faktycznych :)

Dzieki myslael mze to moze znowu jakis bug gry. A jeszce jedno tez Zniknal Ci ni ewiadomo
gdzie major chajeckij z bazy stalkerow bo u mnie tak sie stalo wczytalem gre i go nie
bylo, oczywiscie misje z walizka juz wykonalem

nie, jak dotąd nikt mi nie zniknął ...ale ja gram na patch''u 1.5.07, więc nic dziwnego.

Spoiler

A majora Chaleckija można później znaleźć martwego, gdzieś(nie podam gdzie, żeby nie psuć niespodzianki) w Czerwonym Lesie więc może w pewnym momencie fabuły po prostu opuszcza bazę.


Za to jeśli pobiegniesz (z daleka) do jakiejś bazy by schronić się przed emisją, możesz zastać ja pustą. Oczywiście po emisji ludzie się (nagle) pojawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego patcha 1.5.08 tylko dlatego,że jest najnowszy i zawiera już wcześniejsze poprawki,ale,że nie gram już w CS,to nie wiem jak się sprawuję, czytając poszczególne posty mógłbym już w ciemno nie odpalając gry zrobić reinstal,bo spodziewam się nowych błędów albo żadnych wzmianek do single.
Przecież to masakra czekać miesiącami na banalnego patcha,który nic nie robi.

Rany z tego jak wyszedł CS mogliby wydać praktycznie jednego patcha.Ta gra to tak jakby cały czas przechodziła nadal beta testy O_O.
Usunąć każdy beznadziejny bug,możliwość powrotu z Limańska,naprawić i dodać coś do wojen frakcji,no z tym silnikiem poprawki i co tam kto jeszcze woli,ja nie wiem jeśli to takie trudne to im wybaczam,a jeśli nie to po jakiego oni wydają 10 patchy po wyjściu gry,skoro każdy jest niedopracowany albo zawiera coś innego,a ostatni niby zawiera wszystkie poprawki,lepiej niech sobie już darują.
Czas odpalić CS po 4 miesięcznej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:17, zadymek napisał:

Spoiler

A majora Chaleckija można później znaleźć martwego, gdzieś(nie podam gdzie, żeby nie
psuć niespodzianki) w Czerwonym Lesie więc może w pewnym momencie fabuły po prostu opuszcza
bazę.



Można go znaleźć nawet jeżeli wciąż jest w bazie. Przez co nasuwa się pytanie: czy to aby na pewno on jest w bazie? Niedokończony wątek czy konspiracja? Kolejna tajemnica Zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 22:11, Grey Wolf napisał:

>

Spoiler

A majora Chaleckija można później znaleźć martwego, gdzieś(nie podam gdzie, żeby
nie
> psuć niespodzianki) w Czerwonym Lesie więc może w pewnym momencie fabuły po prostu
opuszcza
> bazę.



Można go znaleźć nawet jeżeli wciąż jest w bazie. Przez co nasuwa się pytanie: czy to
aby na pewno on jest w bazie? Niedokończony wątek czy konspiracja? Kolejna tajemnica
Zony.

albo jedno i drugie, to typowe dla tej produkcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 22:11, Grey Wolf napisał:

Można go znaleźć nawet jeżeli wciąż jest w bazie. Przez co nasuwa się pytanie: czy to
aby na pewno on jest w bazie? Niedokończony wątek czy konspiracja? Kolejna tajemnica
Zony.


No ja w Czerwonym Lesie znalazłem martwego Waleriana. Potem za pomocą przewodnika znalazłem się w Kordonie aby oplić trochę żelastwa. Zaszedłem do chaty obok i kogo widzę. Ojca Waleriana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 00:15, Bishoop napisał:

> Można go znaleźć nawet jeżeli wciąż jest w bazie. Przez co nasuwa się pytanie: czy
to
> aby na pewno on jest w bazie? Niedokończony wątek czy konspiracja? Kolejna tajemnica

> Zony.

No ja w Czerwonym Lesie znalazłem martwego Waleriana. Potem za pomocą przewodnika znalazłem
się w Kordonie aby oplić trochę żelastwa. Zaszedłem do chaty obok i kogo widzę. Ojca
Waleriana..



Ja tak mialem w Kordonie. Dostalem dwa zadania od Wilka. Pierw pomoc Samotnikowi, pozniej uwolnic brat z niewoli bandytow. Obu musialem pozniej doprowadzic do bazy. Jak w bylem w bazie to bylo wszystko dobrze, obaj zyli jak wyszedlem, a pozniej wrociel moba nie zyli. Dziwne... w Zonie wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak wykonałem to zadanie , żeby odzyskać tą skrzynię dla Sidorowicza to potem Chareckiego już w więzieniu nie było , nigdzie go nie było już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować