Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2009 o 17:32, Bishoop napisał:

Przy odrobinie szczęścia sam przyturla się pod nogi. Jeśli chodzi o ten zwęglacz to najlepiej
podejść po artefakt od tyłu, nie od strony wyjścia z kopalni.

zależy który, są tam conajmniej 2 artefakty... zresztą to nie domnie pisz, ja już wszytkie z tamtąd wyciągnąłem i nie powiem, że było warto, a stopień trudności jest spory, jesli się nie ma czegoś na promieniowanie i regenerację zdrówka.

BTW Tu masz tego "dobrego mutanta":)

20090111174401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:23, Bishoop napisał:

Ehh.. Dopiero co pozbyłem się CS z mojego komputera a już zainstalowałem go na nowo.
Znalazłem fajny mod. Jest on dość duży (waży 195 mb) i nazywa się Basix GFXm-CS v.2.0.


Kolego Bishoop, może tak linka do modzika ;)
Ja na razie zagrywam się na poziomie hell w SoC OL 2.2 , gdyż czekałem na patcha 1.08 do CS, ale doczekaliśmy się takiej "kupy", że jak tylko skończę OL i trochę pobiegam na free modzie, to wrócę do CS 1.07 z Faction commander i tym co znalazłeś, jeśli będzie kompatybilny.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już na takim etapie nie powinno być problemu z upgradeowaną maksymalnie Sevą. Gorzej z apteczkami i lekami popromiennymi, szczególnie na Weteranie czy Mistrzu. Ja jakoś nie miałem nigdy problemów z anomalią
spalacz. Gorzej z trampoliną, wirem i karuzelą.

Dnia 11.01.2009 o 17:44, zadymek napisał:

BTW Tu masz tego "dobrego mutanta":)


Znajomy mutant. Niby-olbrzym. A czemu dobry? Może coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi w tym zadaniu w ktorym mam znalesc pole anomali czy cos takiego w pewnym lesie lokacja zwiazana z mostem do limanska i jak tam jstem znajduje anomalie w powietrzu (wielka kula), a pod nia czolg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:56, Bishoop napisał:

Znajomy mutant. Niby-olbrzym. A czemu dobry? Może coś przegapiłem?

Pewnie misiakpitra miał na myśli " trudny", fakt, skurczybyk daje popalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:57, misiakpitra napisał:

o co chodzi w tym zadaniu w ktorym mam znalesc pole anomali czy cos takiego w pewnym
lesie lokacja zwiazana z mostem do limanska i jak tam jstem znajduje anomalie w powietrzu
(wielka kula), a pod nia czolg

No... musisz znaleźć pole anomalii...
Jak przeczytasz opis zadania (w twoim wieku warto dużo czytać:) to dowiesz się, że poszukujesz anomalii bąbel, takiej samej jak ta nad mostem w Kordonie.

Spoiler

W każdym razie szukaj tego obszaru w okolicy "kręgu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:02, zadymek napisał:

> o co chodzi w tym zadaniu w ktorym mam znalesc pole anomali czy cos takiego w pewnym

> lesie lokacja zwiazana z mostem do limanska i jak tam jstem znajduje anomalie w
powietrzu
> (wielka kula), a pod nia czolg
No... musisz znaleźć pole anomalii...
Jak przeczytasz opis zadania (w twoim wieku warto dużo czytać:) to dowiesz się, że poszukujesz
anomalii bąbel, takiej samej jak ta nad mostem w Kordonie.

Spoiler

W każdym razie szukaj tego obszaru w okolicy "kręgu".


poszukam ale mam problem z tym zadaniem tam jest bardzo duzo mutantow a mi sie amunicja konczy chyba bede mosial gdzies wrucic a na dodatek kazda bron mi sie co chwile zacina kupilem nowa u handlarza i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:53, RavenSoul napisał:

Kolego Bishoop, może tak linka do modzika ;)


Mówisz i masz: http://files.filefront.com/basixgfxmcszip/;12175213;/fileinfo.html/1/1

Dnia 11.01.2009 o 17:53, RavenSoul napisał:

to wrócę do CS 1.07 z Faction commander i tym co znalazłeś, jeśli będzie
kompatybilny.


Jest kompatybilny ale narazie dałem sobie z nim spokój. Po opanowaniu magazynów i

Spoiler

zajęci "Magazynów Armijnych"

miałem crasha za crashem gdy tylko chciałem zespawnować oddział. Crashe te miałem tylko w magazynach i Czerwonym Lesie. W Limańsku np. nie. Ten 2.3 beta bodajże nic nowego nie wnosi jeśli chodzi o crashe przy spawnowniu asystentów. Polecam Ci freeplay na CS tzn. mod umożliwiający powrót tunelem z Limańska. Działa elegancko. Zuploadowałem go na rapida bo nie mogę go znaleść ( http://rapidshare.com/files/182147291/simple_cs_freeplay_mod_10.rar.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:06, misiakpitra napisał:

poszukam ale mam problem z tym zadaniem tam jest bardzo duzo mutantow a mi sie amunicja
konczy chyba bede mosial gdzies wrucic a na dodatek kazda bron mi sie co chwile zacina
kupilem nowa u handlarza i to samo

No to trzeba.. naprawiać po jakimś czasie. Jedne psujasieszybciej, inne wolniej, ale żadna nie działą super gdy ma 75( lub mniej) procent stanu, to chyba oczywiste. Ammo oszczędzisz, jeśli na mutanty będziesz używał śrutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:27, Bishoop napisał:

Spoiler

Złota Rybka: Dopuszczalny ciężar +30kg; Promieniowanie +3
Grawi: Dopuszczalny ciężar +20kg; Promieniowanie +3



Spoiler

Gdzie mogę znaleźć oba? Jestem w pazie powinności w agropromie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:31, Irc100 napisał:

>

Spoiler

Złota Rybka: Dopuszczalny ciężar +30kg; Promieniowanie +3
> Grawi: Dopuszczalny ciężar +20kg; Promieniowanie +3



Spoiler

Gdzie mogę znaleźć oba? Jestem w pazie powinności w agropromie.


właśnie w tym problem, że artefakty nie "występują" gdzieś w grze, tylko pojawiają się losowo (możliwe, ze zależy to tez od poziomu trudności). Ale są pewne prawidłowości. Np. masz duże szanse na skretaka w trampolinie, na kulę ognistą lub korale mamy w zwęglaczu, gwiadę wieczorną lub blask księżyca w anomalii trującej (nazwy nie znam) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:31, Irc100 napisał:

>

Spoiler

Złota Rybka: Dopuszczalny ciężar +30kg; Promieniowanie +3
> Grawi: Dopuszczalny ciężar +20kg; Promieniowanie +3



Spoiler

Gdzie mogę znaleźć oba? Jestem w pazie powinności w agropromie.


To chyba nie będzie spojler, ale nie będę ryzykował:

Spoiler

Gravi można(zazwyczaj tam jest) znaleźć w północno zachodnim rogu bagien pod mostem, ale by się tam dostać musisz przejść przez wyrwę w ogrodzeniu okalającym ten teren.
Tytułem uzupełneinia dodam ,że wyrwę znadziesz w tym punkcie(mapa) i masz szukać ziemianki pod mostem.

20090111184401

20090111184601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 18:31, Irc100 napisał:

>

Spoiler

Złota Rybka: Dopuszczalny ciężar +30kg; Promieniowanie +3
> Grawi: Dopuszczalny ciężar +20kg; Promieniowanie +3



Spoiler

Gdzie mogę znaleźć oba? Jestem w pazie powinności w agropromie.



Zajrzyj tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&pid=5388. Dałem Ci opis. Jeśli masz napisane artefakt anomalii ''Grawitacyjnej'' to chodzi o Grawi. Ale jak napisał zadymek nie ma 100% pewności czy tam będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob grających w multi. Mam zainstalowanego ostatniego patcha., a moge wejść tylko na serwery w wersji 1.5.05. Co mam zainstalować aby wchodzić na serwery w wersji 1.5.08 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:18, Gorn111 napisał:

Pytanie do osob grających w multi. Mam zainstalowanego ostatniego patcha., a moge wejść
tylko na serwery w wersji 1.5.05. Co mam zainstalować aby wchodzić na serwery w wersji
1.5.08 ?


Wydaje mi się, że powinieneś zainstalować najnowszego patcha (1.5.08). Możesz go pobrać np. ze strony gram: http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=2097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 20:49, Gorn111 napisał:

Mam zainstlowanego ale gra go nie widzi :) .Wyświetla mi wersję 1.5.05


Grałeś na modach? Jeśli tak to usuń/wytnij gamedata i zmień z powrotem fsgame na false. Jeśli dalej Ci nie widzi nowej łatki to skopiuj save''y, usuń gre, zainstaluj ponownie razem z łatkami od 1.5.05 do 1.5.08. i spróbuj ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to ja Faction Commander. Dodałem ponownie tego moda i zacząłem ekspansje Kordonu.

1. Jeszcze na Bagnach
2, 3, 4. Przy wejściu do Kordonu dostałem oczywiście serie z RP-74 więc nie byłem im dłużny.
5. Zahaczyłem o Wysypisko.

20090112014223

20090112014236

20090112014244

20090112014251

20090112014258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post za postem.

Nie wiem czemu ale zarządzanie asystentami zaczeło u mnie działać. Może dlatego, że do
...Clear Sky\gamedata\configs\text wkleiłem tylko folder "pol".
Na obrazku nr. 5 jeden z asystentów, który jako jedyny przeżył wypad do Wysypiska do punktu odbiorczego.

20090112015053

20090112015101

20090112015107

20090112015114

20090112015121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować