Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 01:20, Darkstar181 napisał:

>Co może być przyczyną tego resetowania się kompa?
Skopana gra. Mnie wywala średnio co pół godziny, jak mam szczęście, to co godzinę.
Ale widzę że niektórych wywala co 15 minut...


co 15 minut? szczęściarze, ja nie mogłem grać dłużej niż 10 minut i w dodatku nie mogę zapisać gry bo od razu wywala mnie do windy k@#$a jego mać. sorki za bluzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:52, DaZz007 napisał:

Mam najnowsze sterowniki 177.83. gram na rozdziałce 1400x900. Wszystko na maksa pod dx9.
(8800gts 512mb, c2d e8200, 4gb ram, abit ip35-e, chieftec 450W, speed xp pro 2008)

Darkstar, troche mnie pocieszyłeś mówiąc mi, że nie tylko ja mam ten problem;] Niepokoje
się po przeważnie widzę, że ludzi "tylko" wywala do windowsa, a mi się całkiem komp wyłącza,
po czym z powrotem włącza. Też tak masz?


dokładnie ja tak właśnie mam pod xp, restartuje mi kompa. mój konfig to: 8800gts320mb, c2d e8400, 4gb ram, dfi p35, 500w zasiłka. spróbowłem pod vistą i tylko mnie wywala do windy, ale za cholere nie idzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:13, dzikowski napisał:

> Jakbyś podkręcił procka to lepiej by śmigało. Ja mam E6400 kręconego z 2.13 na 3.0Ghz

> na P5N32 asusa bezproblemowo na standardowym chłodzeniu nie wyskakuje powyżej 50c.
Tenpodkręcony
> procek + 7900GS zalmana i na maksie nie spada poniżej 30 klatek.
jak podkreciles -szczegoly podaj bo mam taka sama plyte


Na startupie klikasz del i wchodzisz do zakładki power tweaker. Potem szukasz FSB & RAM frequency tam jest wartość fsb podana - zależnie od procka. Wyliczasz nową wartość(looknij na temat o overclockingu) i wpisujesz. Dla E6400 i tej płyty jak chcesz uzyskać 3 ghz to wpisujesz FSB równe 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAA CO POWIESZ NA TO ???????????JA ZAMAWIALEM

Dnia 13.09.2008 o 00:55, dzikowski napisał:

TA GRE MIESIAC PRZED PREMIERA i to taka zamawialem mosisz troche czytac dokladniej o
co mi chodzi!!!!!!!!


Lol ! .. Nie interesuje mnie co zamawiałeś przed premierą. Jak by nie było Czyste Niebo ma polską wersję językową. To że schrzanili lektora nie wpływa wcale na to że nie jest to POLSKA wersja. Bo, czy odpalając grę pojawia Ci się menu pisane cyrylicą ? Albo dialogi ?? Chyba jednak nie. Więc jaka to jest wersja ?? RU na pudełku oznacza że głosy postaci są w oryginalnej rosyjskiej wersji językowej. Co nadaje klimat tak samo jak w SoC. Jakoś nie wyobrażam sobie stalkerów pochodzących głównie z krajów byłego bloku wschodniego, rozmawiających sobie przy ognisku nienaganną angielszczyzną. LOL


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję tym którzy nadal mają problemy z grą.Ja na szczęście nie doświadczam ich.Czekam teraz na naprawę polonizacji bo jest naprawdę kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:52, DaZz007 napisał:

Mam najnowsze sterowniki 177.83. gram na rozdziałce 1400x900. Wszystko na maksa pod dx9.
(8800gts 512mb, c2d e8200, 4gb ram, abit ip35-e, chieftec 450W, speed xp pro 2008)

Darkstar, troche mnie pocieszyłeś mówiąc mi, że nie tylko ja mam ten problem;] Niepokoje
się po przeważnie widzę, że ludzi "tylko" wywala do windowsa, a mi się całkiem komp wyłącza,
po czym z powrotem włącza. Też tak masz?

Tak. Pojawia mi się niebieski ekran, po czym restart systemu. Dobrze że zdarza mi się to nie aż tak często.
Przy czym ja mam Viste 64 bit, ale to chyba nie ma różnicy. Dla gry wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:49, trolik93 napisał:

zainstalowałem tego nowego patcha, i niemoge rozpocząć nowej gry, wczytuje mi ale na
synchronizacji sie kończy i nie daje oznak życia... :(

Wejdź w opcje i zobacz jakie są ustawione wymagania i ustaw je na odpowiednie do twojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:20, CDS_Baxian napisał:

AAAAA CO POWIESZ NA TO ???????????JA ZAMAWIALEM
> TA GRE MIESIAC PRZED PREMIERA i to taka zamawialem mosisz troche czytac dokladniej
o
> co mi chodzi!!!!!!!!
>

Lol ! .. Nie interesuje mnie co zamawiałeś przed premierą. Jak by nie było Czyste Niebo
ma polską wersję językową. To że schrzanili lektora nie wpływa wcale na to że nie jest
to POLSKA wersja. Bo, czy odpalając grę pojawia Ci się menu pisane cyrylicą ? Albo dialogi
?? Chyba jednak nie. Więc jaka to jest wersja ?? RU na pudełku oznacza że głosy postaci
są w oryginalnej rosyjskiej wersji językowej. Co nadaje klimat tak samo jak w SoC. Jakoś
nie wyobrażam sobie stalkerów pochodzących głównie z krajów byłego bloku wschodniego,
rozmawiających sobie przy ognisku nienaganną angielszczyzną. LOL





A ja se wyobrażam:P Gram na napisach i angielskim:P Głównie z tego powodu że nie chce lektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi wreszcie odpowie na pytanie dlaczego nie mogę otrzymać od nikogo zadań głównych a jak już je otrzymam to nie mogę ich skończyć? poszedłem teraz do doliny mroku to drzwi do dowódcy sa zamknięte i mogę robić tylko zadania poboczne,gwarantuje że więcej nie kupię żadnej gry od tego producenta spieprzyli coś czego się nie da spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki ciekawe screen :D

I taki ciekawe bug , jak koleś gra na gitarze i raptem przerywa granie to muzyka dalej sobie leci :D
I następne , jak idziemy i słyszymy że coś w krzakach jest , idę sobie nic nie ma , a tu na przeciw mnie tak znikąd pojawia się dzik :O

20080913113651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:36, Crew 900 napisał:

zaktualizuj grę do wersji 1.5.04


zaktualizowałem przed aktualizacją gra wywalała ale działały misje po aktualizacji nie wywala ale za to nie dostaje misji ehhh zamknięte koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 10:54, Patryk Mogilno napisał:

> zainstalowałem tego nowego patcha, i niemoge rozpocząć nowej gry, wczytuje mi ale
na
> synchronizacji sie kończy i nie daje oznak życia... :(
Wejdź w opcje i zobacz jakie są ustawione wymagania i ustaw je na odpowiednie
do twojego kompa.


ustawienia mam takie same jak w starej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:37, Crew 900 napisał:

Taki ciekawe screen :D

I taki ciekawe bug , jak koleś gra na gitarze i raptem przerywa granie to muzyka dalej
sobie leci :D
I następne , jak idziemy i słyszymy że coś w krzakach jest , idę sobie nic nie ma , a
tu na przeciw mnie tak znikąd pojawia się dzik :O


to ja mam takiego kwiatka że słyszę dźwięk płonącego ogniska ale ognia nie widać tylko spalone kawałki drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam coś ciekawszego
W większości broni dźwięk jest źle wyważony
Słyszałeś dźwięk przeładowywania obrzyna ? jest zupełnie za późno , strzelby również , w akm zupełnie za szybko , koleś dopiero co wyjmuje magazynek i już cały dźwięk wyładowania broni poleciał , lub dźwięk snajperki też jest za szybko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź przeinstaluj grę , ale po usunięciu wyczyść kompa z brudu , wiesz błędne wpisy w rejestrze różnego rodzaju syf , defragmentację ... itp..
Możesz skorzystać z programu jv16 powertools

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że post już był taki napisany. Zastanawia mnie jedno do czego służą bandaże? Użyłem ich, a w pasku życia nie dodaje się energia (miałem ich jakoś 13 sztuk). No i teraz jeszcze ciekawsze. Zauważyłem w ekwipunku, że mam napromieniowanie. No więc użyłem leki przeciwpromienne (strzykawkę) i dalej poziom napromieniowania zostaje w tym samym miejscu co był. Dodam, że mam najnowszy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 12:14, jonwo napisał:

Możliwe, że post już był taki napisany. Zastanawia mnie jedno do czego służą bandaże?
Użyłem ich, a w pasku życia nie dodaje się energia (miałem ich jakoś 13 sztuk).


Bandaże jedynie tamują krwawienie, nie tak jak w SoC, że leczyły. Trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha 1.5.04 i co? G*&%o! Nie tylko nie naprawił wojen frakcji, ale teraz nie działa mi też wojna frakcji na bagnach, która przed patchem działała. Ta gra to porażka! Szkoda że nie mogę jej zwrócić i odzyskać kasy + 50% za szkody moralne... Idę grać w SoC + OL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować