Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 20:58, fajlozof napisał:

60 kilo MAAAXXXX wiecej sie ruszyc nie moge :( ale za to w bazie wolnosci 9 prowadzilo
do mnie ostrał z każdej strony po średku placu i zabrało moze jakies 7/100hp dosłownie
pasek praie nie zmalał :)


A da się zamontować pojemniki na artefakty? Bo gram z modem i może mi coś zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 20:01, Within1 napisał:

Witam mam problem z grą mam patcha w wersji 1.5.0.4 i jestem w misji w magazynach wojskowych
i muszę przesłać współrzędne uwięzionym najemnikom i mam taki problem że jak podaje im
to mówią że udają się do limańska i w tym momencie bug trap i wywala mnie do pulpitu
co robić pomocy. Ps. jeśli ktoś ma sejwy po tym zadaniu niech mi da znać na gg 7915080...


Po pierwsza zainstaluj najnowszy patch 1.5.05. Nie stracisz savów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie mam już zainstalowanego patcha 1.5.0.5 i nie pomogło chyba się załamie nie uśmiecha mi się przechodzić całą grę do tego momentu i się upewniać czy w tym samym momenci się nie wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ruszyłem do przodu. 1.5.05 wyeliminował błąd który wywalał mnie do pulpitu, a wiązał się z walkami frakcji. Obecnie udało mi się pogromić bandytów bez oglądania co trzy minuty pulpitu. Oby tak dalej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:35, SaraterWarrior napisał:

Jak przyłączyć się do wolnych stalkerów?


Z tego co pamiętam musisz pogadać z Ojcem Walerianem w bazie stalkerów w Kordonie po wypełnieniu misji dla Sidorowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrzucić swoje sejwy z najważniejszych momentów w grze od Kordonu po Elektrownie. Głównie są to sejwy z początków lokacji lub ważnych momentów w fabule (np. wizyta u Leśnika, oczyszczenie bazy wojskowej, atak na most do Limańska czy możliwość dołączenia do Powinność/Wolności). Przez całą grę byłem we frakcji Stalkerów, starałem się odwiedzać każda anomalie zbierając artefakty, więc jeśli komuś w którymś momencie wyskakuje bug trap nie powinien być stratny;)

Oto link: http://rapidshare.com/files/150098264/Hristo_savedgames.rar.html
Sejwy kompatybilne z wersjami 1.5.04 i 1.5.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Wcześniej, aż do wersji 5.04, po wskazaniu kursorem na mapie w PDA wyświetlały mi się nazwy obiektów (osada rybacka, stacja pomp itd.) niezależnie od tego, czy z danym miejscem związane było jakieś zadanie.
Po wgraniu najnowszego patcha nazwy obiektów zniknęły.

Czy ktoś z was ma podobny błąd i czy jest na to jakaś rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 23:16, Hristo86 napisał:

> Jak przyłączyć się do wolnych stalkerów?

Z tego co pamiętam musisz pogadać z Ojcem Walerianem w bazie stalkerów w Kordonie po
wypełnieniu misji dla Sidorowicza.


Super... Zagadam jek bede grał od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie, jestem w czerwonym lesie ( właściwie to musze już iść do Limańska) no i pomagam grupie Leszego i bije tych renegatów i w pewnym momencie po prostu gra wywala do windowsa i tyle i tak za każdym razem!!! Czasem pogram 10 sek. dłużej i znowu wywala ;/ wie ktoś co to może być (mam najnowszego patcha...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie że mi te sejwy nie pomogły, bo gdy wczytuje któryś z nich dochodzi do momentu synchronizacji i bug trap i oglądam pulpit i tak za każdym razem (moje sejwy się wczytują ale nieprzejde tych zasranych magazynów wojskowych, też bug trap i pulpit (zadanie z przesłaniem przez antene współrzędnych dla uwięzionych najemników... Ma ktoś na to rade? A do tej pory chodziło mi tak pięknie łeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomogło :( coś się mi wydaje, że Stalker na dzień dzisiejszy jest jeszcze niedopracowany i to w dużym stopniu ;/ i po co ja go kupowałem? A może lepsze pytanie : Czemu nie wydali go np. 6 miesięcy później, ale za to dużo bardziej dopracowanego ? No nic pozostaje już tylko czekać na kolejne patche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:43, Crew 900 napisał:

A to jest najlepsze xD


Panowie z GSC niestety nie dopracowali widoku z trzeciej osoby, ale to w końcu FPS. Mam jednak wrażenie, że czasem latarka nie oświetla mi zbyt dobrze terenu.
Mam tu kolejną "ciekawostkę".

20081002181026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 15:05, SaraterWarrior napisał:

> > Jak przyłączyć się do wolnych stalkerów?
>
> Z tego co pamiętam musisz pogadać z Ojcem Walerianem w bazie stalkerów w Kordonie
po
> wypełnieniu misji dla Sidorowicza.

Super... Zagadam jek bede grał od początku


Chyba trochę nie precyzyjnie napisałem, możesz dołączyć do wolnych stalkerów w każdej chwili. Jedynym warunkiem było zrobienie misji dla Sidorowicza i zwiększenie "przyjaźni" ze stalkerami, więc jeśli jesteś w jakimś późniejszym etapie gry spokojnie możesz pogadać z Ojcem Walerianem w sprawie przyłączenia się do wolnych stalkerów.

20081002181005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:16, mrozio8 napisał:

Problem z mostem rozwiązany :D wychodzi na to, że jestem ślepy i nie zauważyłem, że jest
nowy patch :) sorry za zamieszanie:P


Zadziałało na patchu 1.5.05? Jak tak, to dobra nowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować