Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Tzn. się oni zrobili jakiś błąd z tą latarką , bo w Cień Czarnobyla latarka idealnie się trzyma głowy .
A takie screeny to też wcześniej dawałem , dużo elementów brakuje w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wejściu do agropromu waleriana już nie ma u wolnych stakerów. Znajduje go dopiero potem w Czerwonym lesie... więc nie w każdej chwili ( btw: raz dołączyłem do powinności, a drugi raz do nikogo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:15, SaraterWarrior napisał:

U mnie po wejściu do agropromu waleriana już nie ma u wolnych stakerów. Znajduje go dopiero
potem w Czerwonym lesie... więc nie w każdej chwili ( btw: raz dołączyłem do powinności,
a drugi raz do nikogo )


Nawet nie sprawdzałem czy cały czas tam siedzi, ale skoro tak mówisz. Waleriana widziałem w Czerwonym Lesie ale był martwy, ale jak później wróciłem do Kordonu wyglądał na żywego (3 screen zrobiony przed wyjściem do Limańska, żeby nie było że jakiś wcześniejszy, daje razem z widokiem ekwipunku)

20081002192448

20081002192547

20081002193127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo najnowszego patcha nadal występuje błąd, że czasem gra lubi zresetować komp -.-

Pytanko: jestem w Dolinie Mroku, ale nadal mam ten kombinezon CS-3 z początka gry. Kiedy znajdę coś lepszego ? Gdzie leżą jakieś pancerze ? Lub gdzie je kupić ? (chociaż w SoC kupować nigdy nie trzeba było, bo zawsze się gdzieś znajdowało, chociażby rozrzucone tu i ówdzie kombinezony stalkera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ci producenci gry są tępi jacyś .
Zrobili modele wszystkich mutantów , jak chimera czy kot lub zombi i brurer ale znów ciule zablokowali w grze, po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:56, mrozio8 napisał:

Po prostu kup u handlarza, może i drogo, ale naprawde przydaje się lepszy pancerz.


Na razie widziałem u handlarzy tylko pancerz "Wchód Słońca" czy jakoś tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po zainstalowaniu patcha 1.5.05 myślałem że grać się będzie znośnie (podobnie myślałem po patchu 1.5.04) jakże jestem zdziwiony gdy okazało się że znów jestem w błędzie, poprawiło to że gra się nie wyłącza co dwie sekundy to fakt, ale do cholerki dlaczego jak mam ustawioną rozdzielczość 1280:1240 to gra wygląda jakby była maks 800:600? Ma ktoś taki problem, a może ktoś wie jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:19, Outlander-pro napisał:

> Po prostu kup u handlarza, może i drogo, ale naprawde przydaje się lepszy pancerz.


Na razie widziałem u handlarzy tylko pancerz "Wchód Słońca" czy jakoś tak :/


Ja też tam miałem ten pancerz. Dołącz do którejś z frakcji to coś dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 21:33, SaraterWarrior napisał:

Ja też tam miałem ten pancerz. Dołącz do którejś z frakcji to coś dostaniesz.


Jestem u Wolnych Stalkerów, ale oni pancerza nie dali. Czy gdzieś leży sobie jakiś fajny pancerz na ziemi?
Jak w SoC (Dolina Mroku był kombinezon Stalkera, tak samo w Dziczy, w Magazynach Wojskowych był Powiew Wolności i Wolność M2 zdaje się itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:04, Outlander-pro napisał:


> Ja też tam miałem ten pancerz. Dołącz do którejś z frakcji to coś dostaniesz.

Jestem u Wolnych Stalkerów, ale oni pancerza nie dali. Czy gdzieś leży sobie jakiś fajny
pancerz na ziemi?
Jak w SoC (Dolina Mroku był kombinezon Stalkera, tak samo w Dziczy, w Magazynach Wojskowych
był Powiew Wolności i Wolność M2 zdaje się itp).


Cóż... jak by to powiedzieć... ja nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 22:55, Bidasek napisał:

W CS nie znajdziesz porozrzucanych pancerzy, broni i tym podobnych. Autorzy zastąpili
to możliwością kupna informacji o schowkach.

Aleś strzelił. Co ma kupno informacji do znajdziek?
To raczej usunięto( prawie całkowicie) możliwość znajdywania kombinezonów, ale nic w zamian. Ot, trzeba teraz kupować, wreszcie jest na co wydawać kasę, którą teraz ciężej zarobić. Dzięki temu byle kurtka jest na wagę złota. Jak dla mnie bomba. A jeśli idzie o kupowianie info o schowkach to tylko taki bajer, bo nadal większość takich informacji uzyskuje się z PDA znajdywanych przy zwłokach.

Outlander-pro
ja od stalkerów dostałem kombinezon stalkera, ze wszytkimi ulepszeniami (niestety nastawionymi na transport i ochronę a nie walkę, ale zawsze to coś) za zrobienie dla nich grubszej robótki. Już nie pamiętam co to było.
Szkoda, że po przystąpieniu do nich nie dostaje się kombinezonu tak jak u konkurencji.
Ja proponuję zarobić i kupić u Wolnościowców Beryla(19500RU), będzie jak znalazł, u stalkerów można dostać conajwyżej SEVĘ, ale jeśli nie masz dodatkowej kasy by ją ulepszyć to będzie conajwyżej średnia. A kasę najlepiej zdobyć jeśli nie pacyfikując graniczny posterunek wojska(trudno jeśłi juznie masz przynajmniej obokana) to strzelając na strzelnicy w Agropromie(to z kolei wymaga czasu). No i bandaże, duużo bandaży...ale to inna historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aleś strzelił. Co ma kupno informacji do znajdziek?

Właśnie sam udzieliłeś sobie odpowiedzi - w Clear Sky na wszystko trzeba albo zapracować, albo wyłożyć pewną sumę. Gdyby przydatne przedmioty leżały sobie luzem, nie byłoby zabawy.

Póki co jedynym znanym mi wyjątkiem jest detektor, który znajduje się w jaskini na bagnach.


EDIT: Ech, znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 01:15, Bidasek napisał:

Póki co jedynym znanym mi wyjątkiem jest detektor, który znajduje się w jaskini na bagnach.

jaskinia na bagnach, to ciekawe, gdzie toto leży?
A do leżących znajdziek możesz doliczyć Wintara koło nasypu kolejowego widzianego w intrze. Zresztą wtej materii wiele się nie zmieniło, w Cieniu Czarnobyla też każda rzecz miała swój schowek, a na ziemi leżały tylko przedmioty, pozostałości po walkach.

Dnia 03.10.2008 o 01:15, Bidasek napisał:

EDIT: Ech, znowu.

co znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 01:39, zadymek napisał:

jaskinia na bagnach, to ciekawe, gdzie toto leży?


Lewy górny róg lokacji, pod zawalonymi wagonami.

Dnia 03.10.2008 o 01:39, zadymek napisał:

A do leżących znajdziek możesz doliczyć Wintara koło nasypu kolejowego widzianego w intrze.


Racja, zapomniałem o tym. Do tego dodam jeszcze AK74/2U (dokładnej nazwy nie pamiętam), który leży w budynku, gdzie kiedyś przetrzymywano Żwawego oraz zbrojownię w Magazynach. W każdym razie nic cennego, tudzież unikatowego.

Dnia 03.10.2008 o 01:39, zadymek napisał:

Zresztą wtej materii wiele się nie zmieniło, w Cieniu Czarnobyla też każda rzecz miała
swój schowek, a na ziemi leżały tylko przedmioty, pozostałości po walkach.


W SoC od czasu do czasu trafiło się na jakiś pancerz lub broń (ulepszoną albo i nie), a reszta to faktycznie rupieć po potyczkach.

Dnia 03.10.2008 o 01:39, zadymek napisał:

co znowu?


Nic, nic. Od czasu do czasu forum robi mi psikusa i zamieszcza "odpowiedź, nie-odpowiedź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować