Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 21:25, Crew 900 napisał:

A może kilka screenów ? I jaki masz komp ?


GeForce 9800GTX+, 4gb ramu 1066, procek Intel 3,0 Core2Duo E8400, płyta Gigabyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale daj w grze kilka screenów , bo nie wiem jak to wygląda u ciebie
Też mam 9800 GTX + BFG i żadnych problemów , w grze to tylko menu gry jest takie duże a w grze normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu 1.05 mam dziwnego buga w 1 misji przy wieży atakują mnie latające żółte oczy, pomyślałem z noża je pociągnę ! więc wciskam guzik odpowiadający za nóż który okazuje się równie niewidzialny jak dzikie dziki ( obrzyna i pistolet widać normalnie, wszyscy npc jakich dotąd spotkałem też wyglądali normalnie ) do tego wszędzie mi się pojawia szary trójkąt ( taki przynajmniej na pół ekranu ) ktoś może wie co zaradzić na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-STCS
Tam masz folder STALKER_STCS
usuń wszystko co się w nim znajduje oprócz folderu savegames , potem na nowo ustaw sobie sterowanie , grafikę w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ci resetuje kompa to nie wina gry , błąd leży po stronie komputera , coś tam się nie może dogadać .
pisałem ci kiedyś co masz zrobić :
Mój Komputer-> Właściwości-> Zaawansowane-> Uruchamianie i odzyskiwanie-> Ustawienia i odznacz Automatycznie uruchom ponownie

I teraz zamiast resetów kompa wywali ci niebieski ekran , na dole pojawi się numer błędu np. STOP: 0x00000065
Napiszesz numer błędu tutaj to wtedy ci pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O super.
Jak ja nie lubiłem tego że chodzę do baz Renegatów a i tak się pojawiają.

Albo jak mi się pojawia na przykład że mam przejąć bazę i podczas jak zdobywam to mi je anuluję. Mam nadzieje że to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:41, Crew 900 napisał:

Zrobiłem moda , który poprawia działanie Frakcji , jak na początek na razie do Czyste
Niebo , zapraszam do mojego tematu :
http://www.gsc-game.com/index.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr2&thm_page=1 &thm_id=17958&sec_id=21



Napisz jak użyć tego moda. Gdzie go umieścić, czy coś zmieniać itp. Nigdy nie używałem modów, więc nie wiem. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, bo chcę się dostać do budynków przy bazie wolności, i niestety nie wiem jak.Już kicalem na wszystkie sposoby, nawet po skrzyniach które ustawiłem przy białej bramie i kiedy na nią wskoczyłem ... niewidzialna ściana. Myślę sobie Ok nie da się, ale przy drugim przechodzeniu kupiłem schowek za 4000 i chciałbym się do niego dostać, a jest na drugim piętrze tego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:02, splasch napisał:

Mam mały problem, bo chcę się dostać do budynków przy bazie wolności, i niestety nie
wiem jak.Już kicalem na wszystkie sposoby, nawet po skrzyniach które ustawiłem przy białej
bramie i kiedy na nią wskoczyłem ... niewidzialna ściana. Myślę sobie Ok nie da się,
ale przy drugim przechodzeniu kupiłem schowek za 4000 i chciałbym się do niego dostać,
a jest na drugim piętrze tego budynku.

najprościej jest przy murze (stojąc przy przewodniku i patrząc w stronę tej ciężko dostępnej części po prawej stronie) jest zaułek zakończony pochyloną płytą pod którą możesz przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:12, Outlander-pro napisał:

Eh ten patch miał pomóc z crashami, ale dziś po jakiejś godzinie gry znowu kompa gra
zresetowała :/
Z żadną inną grą nie mam takich problemów...

Ja też mam nieustanne restarty, na jednym systemie(Win XP Pro sp2), za to na drugim mam zainstalowany sp3 i jakimś cudem jeszcze nie zaliczyłem restartu, może jest coś na rzeczy. Chociaż z drugiej strony ten drugi jest w stanie dziewiczym i możliwe, że po prostu jeszcze się nic nie spaprało:)
Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z przegrzewaniem się procka lub karty graficznej bo jak przedwczoraj otworzyłem obudowę to miałem spokój(przez jakieś 3 godziny -do czasu gdy CPU nagrzał się do 65 stopni- ale jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Zauważyłem pewną prawidłowość nie wiem czy to jest tylko tak u mnie ale chyba skopany jest w grze agrprom ... w wersji 1.5.0.4 wywalało mnie tam notorycznie po wgraniu patcha wywaliło mnie tam ze 4 razy ale może być to też wina kompa bo wywala mnie w momencie jak zaczyna wczytwać tj pojawia się postać lub jakieś zdarzenie ... ale ogólnie jest ok ..no może prócz tego, że w czerwonym lesie - skaner pokazywał artefakt ja stałem prawie w miejscu gdzie się powienien pojawić a tutaj nic ... Mam też pytanie .. gdzie można kupić lepszy kombinezon niż seva (w agropromie na maksa jego podrasowałem i nie wiem czy w dalszej części gry tj czerwony las itd są mechanicy, to samo mam pytanie do ulepszenia wintara i ak96 - je też mam na maksa, w bazie wolności, powinności i u stalkerów nie mogę już więcej ulepszyć tych broni i kombinezonu) chyba, że trzeba im dostarczyć pedrive z ulepszeniami tylko gdzie je znaleźć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy , ale ja usunąłem grę , będę czekał aż wyjdzie przynajmniej z parę patchy bo patch 1.5.05 zupełnie zrypał wojnę frakcji , oraz niektóre zadania nie chcą się zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 10:04, Crew 900 napisał:

Nie wiem jak wy , ale ja usunąłem grę , będę czekał aż wyjdzie przynajmniej z parę patchy
bo patch 1.5.05 zupełnie zrypał wojnę frakcji , oraz niektóre zadania nie chcą się zaliczyć


Kurcze no, a miałem nadzieję, że wyszukasz jeszcze jakieś fajne bugi w grze :) Serio, dobrze Ci to szło i widac było, że grasz dokładnie i sprawdzasz wszystko. Zawsze miło się pośmiać z tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować