Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 23:17, dzikowski napisał:

JAK ZLAPALES STRIELOKA I CO DALEJ JAK SKONCZYLA SIE GRA,,


SPOILER
Strieloka sie nie łapie. Do niego się strzela, aż wykończy mu się jakąś dziwną tarczę. I wtedy leci końcowy filmik.
Możesz go sobie w sieci łatwo namierzyć. Ogólnie końcówka widać na szybko robiona. Nagle przenosi Cię do elektrowni, dostajesz w łapki gausa... trochę to bez sensu.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 10:31, argoth napisał:

> JAK ZLAPALES STRIELOKA I CO DALEJ JAK SKONCZYLA SIE GRA,,

SPOILER
Strieloka sie nie łapie. Do niego się strzela, aż wykończy mu się jakąś dziwną tarczę.
I wtedy leci końcowy filmik.
Możesz go sobie w sieci łatwo namierzyć. Ogólnie końcówka widać na szybko robiona. Nagle
przenosi Cię do elektrowni, dostajesz w łapki gausa... trochę to bez sensu.
SPOILER


Tak sie nie robi. Jka ktoś chce zobaczyc koniec gry to niech sobie tam dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 11:24, Gorn111 napisał:

Tak sie nie robi. Jka ktoś chce zobaczyc koniec gry to niech sobie tam dojdzie :(


Ale o co Ci chodzi? Nie chcesz poznawać to nie czytaj. Wyraźnie napisałem SPOILER
Co znaczy spoiler nie muszę chyba tłumaczyć bo zakładam, że czytałeś regulamin. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy ściągam ze strony gram.pl PATCHE do gry S.T.A.L.K.E.R. tylko strasznie mi muli a łącze moje ma 1.0MB, ściąga mi średnio 10KB/s ale i tak nie mogę tego ściągnąc bo wyskakuje mi komunikat że limit czasowy sie skończył. TeZ mieliście taki problem i jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 12:37, stonka1979 napisał:

koledzy ściągam ze strony gram.pl PATCHE do gry S.T.A.L.K.E.R. tylko strasznie mi muli
a łącze moje ma 1.0MB, ściąga mi średnio 10KB/s ale i tak nie mogę tego ściągnąc bo wyskakuje
mi komunikat że limit czasowy sie skończył. TeZ mieliście taki problem i jak go rozwiązać?


Spróbuj z tej strony:
http://stalker.funday.pl/download.php?action=subcat&id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 12:37, stonka1979 napisał:

koledzy ściągam ze strony gram.pl PATCHE do gry S.T.A.L.K.E.R. tylko strasznie mi muli
a łącze moje ma 1.0MB, ściąga mi średnio 10KB/s ale i tak nie mogę tego ściągnąc bo wyskakuje
mi komunikat że limit czasowy sie skończył. TeZ mieliście taki problem i jak go rozwiązać?


Spróbuj jakimś programem do ściągania zamiast przeglądarką, np. FlashGet lub GetRight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 23:41, CDS_Baxian napisał:

dzikowski ...stary ... zauważyłeś ze istnieje opcja edytuj ??

Grę do końca przeszło już wiele osób ... a co do zakończenia to nic. Łapiesz Strieloka
i gra się kończy.

fish13 --> te "duszki" da się pozabijać.

Stonka --> Czego na bagnach nie potrafisz zrobić ? Nie biegaj, omijaj anomalie, nie
wybieraj jakiś drużek bo są najkrótsze, wybieraj te pewne. Nie łaź na skróty przez krzaki
i bajorka z wodą. Zbieraj z ciał wszelkie apteczki, bandaże i leki przeciw promienne.





Duszki pozabijałem, ale jest z problem z wydostaniem się z tego podziemia, nie moge doskoczyć do drabinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2008 o 13:01, fish13 napisał:

Duszki pozabijałem, ale jest z problem z wydostaniem się z tego podziemia, nie moge doskoczyć
do drabinki :(

jak je zabijesz to się rozwala ściana w korytarzu idącym w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak btw to chciałem zapytać czy w CS to jest opcja kilku zakończeń jak w ShoC? Może np. zależy to od frakcji do jakiej dołączyłem? A skoro już przy frakcjach to czy ta ''wojna'' się kiedyś kończy? Dołączyłem do Duty i rozniosłem w pył baze tych z Freedom, ale po pewnym czasie goście z Freedom zaczeli się odradzać i znowu dostaje misje aby zabezpieczyć Doline Mroku i zniczyć baze, to taka niekończąca się opowieść czy da się bezpowrotnie wyeliminować jakąś frakcje z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem znów kilka błędów gry :
Na PDA są źle pokazane informacje na temat gdzie dany oddział się udaje , np. pisze że oddział udaje się do składu na wysypisku , a tak naprawdę udaje się na Pchli targ lub gdzie indziej , i tak każde oznaczenie jest błędne

Jak jakiś mutant pojawiło się gdzieś daleko , to głupie NPC cały czas idą do ściany i stoją w jednym miejscu , nieraz nawet udaje im się przejść przez ścianę :O

Następne głupie pijawki , nieraz cały czas biegają niewidzialny i nawet nie atakują nas , tak sobie biegają w kółko .

Cholernie głupi respawn NPC , zajmujemy jakiś teren , odejdziemy trochę i od razu się pokazują przeciwnicy w tym miejscu co zajęliśmy , ja miałem tak parę razy na wysypisku jak zająłem skład , wychodzę na chwilę i pojawiło się z nikąd 30 bandytów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie normalnie legalnie przez Limańsk i mam subquesta "Rusz ku mostowi kanałem" i nie wiem co jest, ale idę sobie ulicą a tu nagle trach niewidoczna ściana (szedłem główną ulicą) czy to jest bug czy inna drogi prowadzi tędy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was , czy u was w patchu 1.5.05 też Stalkerzy walczą z Powinnością i Wolnością ?
Bo u mnie wszystkie frakcje ze sobą walczą nie wiem czemu :| Przecież Frakcja Samotnik nikomu nie zawadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:38, fish13 napisał:

Idę sobie normalnie legalnie przez Limańsk i mam subquesta "Rusz ku mostowi kanałem"
i nie wiem co jest, ale idę sobie ulicą a tu nagle trach niewidoczna ściana (szedłem
główną ulicą) czy to jest bug czy inna drogi prowadzi tędy??


Czy przed dojściem do tej niewidzialnej ściany były anomalie? Jeśli tak to wiem gdzie to jest, bo sam miałem ten problem i trochę mnie to wkurzyło, ale później zobaczyłem ze przed tymi anomaliami na prawo jest wejście w podwórko przez rozwaloną bramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy zdobyles od doktora czy kogokolwiek cos do oslony psionicznej ? ja chcialem przejsc z magazyn wojskowy BARIERA; dalej tam z kad wychodzily wojskowi zolnierze ale od razu musialem zawrucic poniewaz ostrzegalo mnie ze nie mam ochrony i ze musze miec ochrone psioniczna rzeby przejsc i niewiem czy mozna ja gdzies zdobyc czy to jest poprostu zamknieta strefa i nie mozna wogole tam podchodzic Nie wiesz cos o tym ?odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAA czy ktos z was ma juz FAR CRY 2 ;ja gralem w 1 i jest dobra i nie wiem czy warto kupowac 2 bo przysylaja mi reklame .A moze znacie dobra gre podobna do stalkera ??????? a jeszcze FALLOUT 3 cos mi zalatuje podobnie czy wiecie cos o nim itd. odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:12, Crew 900 napisał:

Mam pytanko do was , czy u was w patchu 1.5.05 też Stalkerzy walczą z Powinnością i Wolnością
?
Bo u mnie wszystkie frakcje ze sobą walczą nie wiem czemu :| Przecież Frakcja Samotnik
nikomu nie zawadza

może to przez tego twojego moda, sam się chwaliłeś, że niadspodziewane efekty uzyskałeś:)

BTW Fajnie by było, bo akurat mam do zajęcia kilka punktów na Wysypisku, a stacjonują tam właśnie przyjaźni Wolnościowcy. Oj, żeby moi stlkerzy tak chcieli ruszyć zady poza Posterunek odbiorczy (swoją drogą to nigdzie na mapie nie jest wyjaśnione jaki rejon jak się nazywa i często nie wiem jaki rejon miałbym w danej misji zająć, co oczywiście prowadzi do takich numerów, że chcę być neutralny wobec Powinności a przez przypadek akceptuję misję oczyszczenia jednego z ich posteruków. Ale nie ma tego złego, jeśłi Wolnościowcy sami dazą sobie radę (oj, żadko im sięudaję, nie z takim szmelcem) to zadanie zwyczajnie jest anulowane, a ja jestem nadal neutralny. No i jest jeszcze szczegół, nie wiem może to bug: jak jednak pomogę Wolnościowcom rozgromić posterunek Powinności, to reszta Powinności nie reaguje w ogóle na ten "gest" wrogości.

BTW2 A teraz kolejne wieści z frontu: Powinność(żółci) vs Wolność(wszyscy zieloni oprócz tych na Pchlim targu). po kilku szatańskich zabiegach udało mi sie wreszcie sprowokowaćWolność do ekspansji. obecnie sytuacja na Wysypisku jest patowa, ale z korzyścią dla Wolności(Powinność mam ały stan osobowy), a co ważniejsze: nadal jestem neutralny

BTW3 A wie ktoś może jak to jest, ze zrobimy mała robótkę dla luzaków i od razu nas kochają, a Powinność ciągle jest neutralna, mimo, że zalaliśmy podziemia z mutantami?

20081013234213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie co chcesz wiedziec ale duzo zalezy od tego do jakiego wstapisz oddzialu bo w kordonie mozesz byc przyjezdny wolnosci a wrogiem innych a znowu w bazie powinnosci gdy do nich dolaczysz to bedziesz wrogiem wolnosci i to mniej wiecej tak to wyglada .Musisz troche sam rozgryzc pewne zadania jakby co to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować