Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie


SPROBUJ SOBIE COS PODLOZYC MOZE BECZKE CZY COKOLWIEK I WTEDY PROBUJ SKAKAC MOZE SIE UDA ja tam raz weszlem i dalem spokuj oslabily mnie te duszki i wiedzialem ze jak nie mozna normalnie wejsc to wyjscie pewnie bedzie chyba nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:27, dzikowski napisał:

a czy zdobyles od doktora czy kogokolwiek cos do oslony psionicznej ? ja chcialem przejsc
z magazyn wojskowy BARIERA; dalej tam z kad wychodzily wojskowi zolnierze ale od razu
musialem zawrucic poniewaz ostrzegalo mnie ze nie mam ochrony i ze musze miec ochrone
psioniczna rzeby przejsc i niewiem czy mozna ja gdzies zdobyc czy to jest poprostu zamknieta
strefa i nie mozna wogole tam podchodzic Nie wiesz cos o tym ?odpisz

SPOILER
U doktora musialem wykonac kilka misji, pierwsza to odnalezienie dokumentow (latwizna, idzi i przynies), pozniej byla juz chyba wyprawa z grupa stalekrow zeby wlaczyc chlodzenie do tej psionicznej aparatury (przegrzewala sie i byla niestabilna, stad cale klopoty). I to bylo chyba wszystko, pozniej mozna bylo przejsc dalej.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:10, Gorn111 napisał:

> Tutaj nagrałem filmik jakie głupie jest chodzenie po wodzie , nic nie da się zrobić
,
> ani sprintu , ani skoku :
> http://pl.youtube.com/watch?v=G9XmJ56gpUY

... a próbowałeś kiedyś biegać i skakać w wodzie mając na sobie 100 kg ekwipunku ? :P


No jak dla mnie akurat to jest dość głupie bo.W clear sky nigdzie nie było wody więcej jak po kostki,max kolana.NO mi się wydaje,że dałoby rade biec.Mogli zwyczajnie zrobić,że się szybciej będzie męczył.A skakać też się raczej da w takiej wodzie.No sorki,ale nie przypominam sobie,aby w clear sky była opcja pływania :P
Ale też trudno,żebyśmy sobie pływali po radioaktywnej wodzie,Więc to akurat dobrze zrobili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:10, Gorn111 napisał:

> Tutaj nagrałem filmik jakie głupie jest chodzenie po wodzie , nic nie da się zrobić
> ani sprintu , ani skoku :
> http://pl.youtube.com/watch?v=G9XmJ56gpUY

Dnia 14.10.2008 o 12:10, Gorn111 napisał:

... a próbowałeś kiedyś biegać i skakać w wodzie mając na sobie 100 kg ekwipunku ? :P


Powinni dodac artefakt przyczepiany do butow pozwalajacy na bieganie po wodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:17, Ajinur napisał:

No jak dla mnie akurat to jest dość głupie bo.W clear sky nigdzie nie było wody więcej
jak po kostki,max kolana.NO mi się wydaje,że dałoby rade biec.Mogli zwyczajnie zrobić,że
się szybciej będzie męczył.A skakać też się raczej da w takiej wodzie.No sorki,ale nie
przypominam sobie,aby w clear sky była opcja pływania :P
Ale też trudno,żebyśmy sobie pływali po radioaktywnej wodzie,Więc to akurat dobrze zrobili:)

10 cm wody dużo nie zmieni... jeśli pod spodem masz beton, a jeśli jest ziemia, to może się z niej zrobić błoto, a spróbuj przejść po 2 cm błota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:05, Crew 900 napisał:

Tak , a oni byli na tyle mądrzy żeby specjalnie zrobić błoto :|


Oczywiście banalne jest zrobienie gry idealnie symulującej rodzaj gruntu i jego zachowanie. I np. jak pada deszcz to po jakimś czasie powinno powstawać błoto i tez powinno się wolniej poruszać...
Straszne... ja nie wiem czemu tego nie uwzględnili... beznadziejna gra. Takie rzeczy przeciez już dawno uwzględniano w każdej grze....
I powinni uwzględniać, że ubranie robi się mokre i staje się cięższe, wieć udźwig powinien być mniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:22, argoth napisał:

> Tak , a oni byli na tyle mądrzy żeby specjalnie zrobić błoto :|

Oczywiście banalne jest zrobienie gry idealnie symulującej rodzaj gruntu i jego zachowanie.
I np. jak pada deszcz to po jakimś czasie powinno powstawać błoto i tez powinno się wolniej
poruszać...
Straszne... ja nie wiem czemu tego nie uwzględnili... beznadziejna gra. Takie rzeczy
przeciez już dawno uwzględniano w każdej grze....
I powinni uwzględniać, że ubranie robi się mokre i staje się cięższe, wieć udźwig powinien
być mniejszy!


Idąc tym tropem dalej ... latarka powinna nam gasnąć - bateria się z używa, tak samo noktowizor, nasz bohater powinien jeść, pić i spać. PDA też powinno być w jakiś sposób ładowane ..itp, tylko pojawia się pytanie czy przy takich ograniczeniach zamiast skupiać się na grze to zajmowalibyśmy się jedzieniem, ładowaniem baterii czy też chowaniem się przed deszczem itp... myślę, że nie raz trzeba przymknąć oko na realizm gry i rozkoszować się grywalnością i fabułą ... bo w grach przecierz głównie chodzi o rozrywkę i oderwanie od codzienności i montoni życia, w którym nie brakuje problemów większych od deszczu czy błota ;;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych graczy. Mam mały problem i morze ktoś z was będzie umiał go rozwiązać. A więc mój problem dotyczy gry Stalker Cień Czarnobyla, a mianowicie... latarki nigdzie nie mogę jej znaleźć:( nawet kostiumy jej nie posiadają (niektóre) nie chce mi się chodzić po podziemiach nie wiedząc co gdzie leży bo jest tam zupełnie ciemno. Więc jeśli ktoś będzie umiał rozwikłać ten problem lub będzie wiedział skąd wziąść latarkę będe bardzo wdzięczny.
Proszę o pomoc wiem że to nie jest forum związane ze Stalkerem cieniem czarnobyla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:56, wolkulo napisał:

Witam szanownych graczy. Mam mały problem i morze ktoś z was będzie umiał go rozwiązać.
A więc mój problem dotyczy gry Stalker Cień Czarnobyla, a mianowicie... latarki nigdzie
nie mogę jej znaleźć:( nawet kostiumy jej nie posiadają (niektóre) nie chce mi się chodzić
po podziemiach nie wiedząc co gdzie leży bo jest tam zupełnie ciemno. Więc jeśli ktoś
będzie umiał rozwikłać ten problem lub będzie wiedział skąd wziąść latarkę będe bardzo
wdzięczny.
Proszę o pomoc wiem że to nie jest forum związane ze Stalkerem cieniem czarnobyla. Pozdrawiam.


Kombinezony mają latarkę i to chyba zaczyna się od Pancerza STALKERA, musisz po założeniu wcisnąć przycisk " L" i powinna zadziałać..::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:14, wolkulo napisał:

Wiem że L włącza latarkę ale i tak to nie zadziałało. A mam kombinezon Stalkera drugi
pancerz co dostaje się id barmana w Barze 100 Radów


To powinna być latarka ..a sprawdzałeś w ustwieniach sterowania czy pod latarką masz literkę L do uruchomienia .... bo powiem szczerze, że nie ma możliwości kupienia, zdobycia lub znalezienia latarki, a także noktowizora ... są one integralną częścią pancerzy ( inaczej jest w stalker czyste niebo gdzie noktowizor można dodać do kombinezonu w formie ulepszenia jego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (nie wiem czy już było zadawane prze kogoś na tym forum jeżeli tak to proszę o powtórną odpowiedź) czy po dodaniu moda usprawnijącego wojny frakcji savy pozostają i mogę grać dalej czy też muszę grać od nowa ... zaciągnołem się do stalkerów ale działania z nimi są nudne (przynajmniej na wysypisku i w agropromie - dlaej nie byłem jeszcze) zdobywam bazę bandytów już chyba z 10 razy i żadna grupa stalkerów nie pojawiła się w bazie bandytów ... rozważa nad przjeściem do powinnści lub wolności tam się coś dzieje w wojnie frakcji ;;;)) a jeszcze jedno u kogo można kupić lub gdzie zdobyć egzoszkielet ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:33, bart31 napisał:

Mam pytanie (nie wiem czy już było zadawane prze kogoś na tym forum jeżeli tak to proszę
o powtórną odpowiedź) czy po dodaniu moda usprawnijącego wojny frakcji savy pozostają
i mogę grać dalej czy też muszę grać od nowa ... zaciągnołem się do stalkerów ale działania
z nimi są nudne (przynajmniej na wysypisku i w agropromie - dlaej nie byłem jeszcze)
zdobywam bazę bandytów już chyba z 10 razy i żadna grupa stalkerów nie pojawiła się w
bazie bandytów ... rozważa nad przjeściem do powinnści lub wolności tam się coś dzieje
w wojnie frakcji ;;;)) a jeszcze jedno u kogo można kupić lub gdzie zdobyć egzoszkielet
???


Co do moda to ci nie pomogę,bo gram bez modów i wojny frakcji idealnie działają.Wystarczył najnowszy patch.
Ale za to egzo,zdobyłem w bazie Powinności w Agropromie.Dołącz się do nich,rozwal trochę oddziałów tych z Wolności,wróć się do bazy i braman powinien mieć egzo na sprzedaż.Cena bodajże 50 000 rubli.Ale ma świetne ulepszenia:).Ja aktualnie biegam z egzo i ulepszoną Sevą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:48, Ajinur napisał:

> Mam pytanie (nie wiem czy już było zadawane prze kogoś na tym forum jeżeli tak to
proszę
> o powtórną odpowiedź) czy po dodaniu moda usprawnijącego wojny frakcji savy pozostają

> i mogę grać dalej czy też muszę grać od nowa ... zaciągnołem się do stalkerów ale
działania
> z nimi są nudne (przynajmniej na wysypisku i w agropromie - dlaej nie byłem jeszcze)

> zdobywam bazę bandytów już chyba z 10 razy i żadna grupa stalkerów nie pojawiła
się w
> bazie bandytów ... rozważa nad przjeściem do powinnści lub wolności tam się coś
dzieje
> w wojnie frakcji ;;;)) a jeszcze jedno u kogo można kupić lub gdzie zdobyć egzoszkielet

> ???

Co do moda to ci nie pomogę,bo gram bez modów i wojny frakcji idealnie działają.Wystarczył
najnowszy patch.
Ale za to egzo,zdobyłem w bazie Powinności w Agropromie.Dołącz się do nich,rozwal trochę
oddziałów tych z Wolności,wróć się do bazy i braman powinien mieć egzo na sprzedaż.Cena
bodajże 50 000 rubli.Ale ma świetne ulepszenia:).Ja aktualnie biegam z egzo i ulepszoną
Sevą:)


Mam najnowszego Patcha tj 1.5.0.5 nowszego chyba nie ma ...ale dzięki za podpowiedź zresztą i tak miałem się przyłączyc do powinności ... coś się tam dzieje w wojnie frakcji ;;;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować