Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

A wiecie może czy i kiedy będzie nowy patch do STALKERA CS... i ciekawi mnie też to czy ktoś z CDP czyta nasze formu i uwagi związane z błędami w grze i przekazuje te informacje do GSC ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 15.10.2008 o 10:54, bart31 napisał:

> audiofix niema nic do rzeczy on poprawia tylko dźwięki i dialogi .... ale jak masz taki
problem po wgraniu najnowszego patcha to coś musi być z grą. Może spróbuj wcześniejsze
save w grać, a jeżeli to nie pomorze to trzeba czekać na nowego patch ( mając nadzieję,
że się pojawi odrazu piszę, że nie wiem czy takowy będzie)


Tez tak myslalem tym audiofixem ale czlowiekowi w desperacji przychodza rozne pomysly. Probowalem wczesniejszych save-ow i lipa. Co mam robic skoro dostalem niedopracowany produkt i to w stopniu uniemozliwajacym przejscie gry, w dodatku tylko po paru godzinach gry?
Chcialem tez przejsc do Agropromu przez Bagna ale tam przy przechodzeniu pojawil mi sie napis, ze musze skorzystac z przewodnika i nie dalo rady przejsc. A jesli chce przejsc do Wysypiska to jak juz pisalem wychodzi mi do pulpitu i wyskakuje ramka o bledzie xRay Enigine i chce wyslac raport przez neta o bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 10:20, Loganus26 napisał:

ja wgrałem tylko jednego patcha żadnych modów nie dorzucałem więc to nie jest chyba problem
tego typu, i mam jeszcze jedno pytanko podobno jest patch który pozwala wrócić z Limańska.


Wgraj może też i drugi patch, sporo poprawiał. Co do powrotu z Limańska niestety nie wiem, czy to kwestia patcha, czy modow. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 10:20, Loganus26 napisał:

ja wgrałem tylko jednego patcha żadnych modów nie dorzucałem więc to nie jest chyba problem
tego typu, i mam jeszcze jedno pytanko podobno jest patch który pozwala wrócić z Limańska.


Tu masz moda, który pozwala wrócić z Limańska: http://www.fpsbanana.com/games/files/download/1781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do dociekliwych graczy, niekoniecznie tych którzy tylko szukają błędów w grze.
W jednym z zadań pobocznych u Stalkerów znajdujemy AK 74 ładowane amunicją snajperska (prawdziwą snajperską z paskiem). Niestety nie można do tej broni dołączyć lunetki ani jej modyfikować :(.
Natomiast w jednym z zadań w Wolności znajdujemy ulepszoną lunetke ( 8X ) której nie można do niczego dołączyc.
Czyktoś probował połączyć te ulepszony AK 74 z lunetką 8X ?
(Chyba Borń Wolności z Cienia Czarnobyle to własnie taka broń AK74/lub Obokan + celownik 8X )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:35, Gorn111 napisał:

Mam pytanko do dociekliwych graczy, niekoniecznie tych którzy tylko szukają błędów w
grze.
W jednym z zadań pobocznych u Stalkerów znajdujemy AK 74 ładowane amunicją snajperska
(prawdziwą snajperską z paskiem). Niestety nie można do tej broni dołączyć lunetki ani
jej modyfikować :(.
Natomiast w jednym z zadań w Wolności znajdujemy ulepszoną lunetke ( 8X ) której nie
można do niczego dołączyc.
Czyktoś probował połączyć te ulepszony AK 74 z lunetką 8X ?
(Chyba Borń Wolności z Cienia Czarnobyle to własnie taka broń AK74/lub Obokan + celownik
8X )


Też znalazłem ten ulepszony AK 74 i celownik x8, ale z tego co pamiętam to AK 74 nie dało się ulepszać i chyba celność była na poziomie zwykłego AK 74 (chociaż mogę się mylić), a co do celownika to w jego opisie było, że nadaje się tylko do strzelb myśliwskich. Niestety nie próbowałem ich połączyć (od razu po znalezieniu oddawałem zleceniodawcy) , ale wątpię czy da się je połączyć, po pierwsze, że na broni musiałaby być opcja ulepszenia do montowania celowników optycznych, a po drugie celownik nie pasuje do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:13, Tarhua napisał:



> > audiofix niema nic do rzeczy on poprawia tylko dźwięki i dialogi .... ale
jak masz taki
> problem po wgraniu najnowszego patcha to coś musi być z grą. Może spróbuj wcześniejsze

> save w grać, a jeżeli to nie pomorze to trzeba czekać na nowego patch ( mając nadzieję,

> że się pojawi odrazu piszę, że nie wiem czy takowy będzie)

Tez tak myslalem tym audiofixem ale czlowiekowi w desperacji przychodza rozne pomysly.
Probowalem wczesniejszych save-ow i lipa. Co mam robic skoro dostalem niedopracowany
produkt i to w stopniu uniemozliwajacym przejscie gry, w dodatku tylko po paru godzinach
gry?
Chcialem tez przejsc do Agropromu przez Bagna ale tam przy przechodzeniu pojawil mi sie
napis, ze musze skorzystac z przewodnika i nie dalo rady przejsc. A jesli chce przejsc
do Wysypiska to jak juz pisalem wychodzi mi do pulpitu i wyskakuje ramka o bledzie xRay
Enigine i chce wyslac raport przez neta o bledzie


A próbowałeś przejść z bagien do agropromu przejściem, które znajduje się na północ (na górze map, mniej więcej na środku jak patrzysz w pda) przed przejsciem są renegaci (oni są tam zawsze nawet jak ich zabijesz po jakimś czasie znowu się pojawiają) za nimi jest nasyp, na którym są wagony po rozwalane ( przy nim jest scenka z filmiku na początku gry, w której eskortujesz naukowców i tracisz przytomność po emisji) za nimi idzeiesz dalej jest przejście do Agropromu (musisz po przejściu do agropromu uważać ponieważ jest tam dużo anomali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

),

Dnia 15.10.2008 o 11:48, Hristo86 napisał:

a co do celownika to w jego opisie było, że nadaje się tylko do strzelb myśliwskich.
Niestety nie próbowałem ich połączyć (od razu po znalezieniu oddawałem zleceniodawcy)
, ale wątpię czy da się je połączyć, po pierwsze, że na broni musiałaby być opcja ulepszenia
do montowania celowników optycznych, a po drugie celownik nie pasuje do broni.


Popróbuje ze strzelbami może wyjdzie coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:58, Gorn111 napisał:

),
> a co do celownika to w jego opisie było, że nadaje się tylko do strzelb myśliwskich.

> Niestety nie próbowałem ich połączyć (od razu po znalezieniu oddawałem zleceniodawcy)

> , ale wątpię czy da się je połączyć, po pierwsze, że na broni musiałaby być opcja
ulepszenia
> do montowania celowników optycznych, a po drugie celownik nie pasuje do broni.

Popróbuje ze strzelbami może wyjdzie coś ciekawego :)


Jak Ci się uda to daj znać:), ale wątpię czy takie coś było możliwe, bo te przedmioty z zadań są lepsze niż normalne, ale do niczego nie służą tak jak gitara (którą trzeba znaleźć dla jednego gościa z Wolności), chociaż bronie z zadań nadają się do strzelania (oczywista oczywistość;)) to bez możliwość ulepszeń raczej się nie przydają, jedynym wyjątkiem jak dla mnie był CKM, którego można było znaleźć w jednym zadaniu pobocznym w Czerwonym Lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 11:48, bart31 napisał:

A próbowałeś przejść z bagien do agropromu przejściem, które znajduje się na północ (na
górze map, mniej więcej na środku jak patrzysz w pda) przed przejsciem są renegaci (oni
są tam zawsze nawet jak ich zabijesz po jakimś czasie znowu się pojawiają) za nimi jest
nasyp, na którym są wagony po rozwalane ( przy nim jest scenka z filmiku na początku
gry, w której eskortujesz naukowców i tracisz przytomność po emisji) za nimi idzeiesz
dalej jest przejście do Agropromu (musisz po przejściu do agropromu uważać ponieważ jest
tam dużo anomali)

teoretycznie powinno suiedac, ale z doświadczenia wiem, ze wyświetli się jakiś daremny komunikat w stylu "nie możesz podróżować be z przewodnika". A dlatego daremny, ponieważ tą samadrogę z Agro na Bagna mozzna przebyć już bez problemu-i wtedy "odblokowujemy " to przejście w drugą stronę. Tak samo miałem z przejściem Wysypisko-Czerwony las, najpierw trzeba dojść do CL i przejść stamtąd na Wysypisko i dopiero wtedy można podróżować zpowrotem, a symbolizuje to pojawienei się ikonki przejścia na mapie- gdy się nie da to takowej nie znajdziemy mimo, że przejście przecież istnieje.
Ot, kolejne ograniczenie w grze, która miała stawiać na swobodę właśnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 23:43, zadymek napisał:

> Mam pytanko do was , czy u was w patchu 1.5.05 też Stalkerzy walczą z Powinnością
i Wolnością
> ?
> Bo u mnie wszystkie frakcje ze sobą walczą nie wiem czemu :| Przecież Frakcja Samotnik

> nikomu nie zawadza
może to przez tego twojego moda, sam się chwaliłeś, że niadspodziewane efekty uzyskałeś:)

BTW Fajnie by było, bo akurat mam do zajęcia kilka punktów na Wysypisku, a stacjonują
tam właśnie przyjaźni Wolnościowcy. Oj, żeby moi stlkerzy tak chcieli ruszyć zady poza
Posterunek odbiorczy (swoją drogą to nigdzie na mapie nie jest wyjaśnione jaki rejon
jak się nazywa i często nie wiem jaki rejon miałbym w danej misji zająć, co oczywiście
prowadzi do takich numerów, że chcę być neutralny wobec Powinności a przez przypadek
akceptuję misję oczyszczenia jednego z ich posteruków. Ale nie ma tego złego, jeśłi Wolnościowcy
sami dazą sobie radę (oj, żadko im sięudaję, nie z takim szmelcem) to zadanie zwyczajnie
jest anulowane, a ja jestem nadal neutralny. No i jest jeszcze szczegół, nie wiem może
to bug: jak jednak pomogę Wolnościowcom rozgromić posterunek Powinności, to reszta Powinności
nie reaguje w ogóle na ten "gest" wrogości.

BTW2 A teraz kolejne wieści z frontu: Powinność(żółci) vs Wolność(wszyscy zieloni oprócz
tych na Pchlim targu). po kilku szatańskich zabiegach udało mi sie wreszcie sprowokowaćWolność
do ekspansji. obecnie sytuacja na Wysypisku jest patowa, ale z korzyścią dla Wolności(Powinność
mam ały stan osobowy), a co ważniejsze: nadal jestem neutralny

BTW3 A wie ktoś może jak to jest, ze zrobimy mała robótkę dla luzaków i od razu nas kochają,
a Powinność ciągle jest neutralna, mimo, że zalaliśmy podziemia z mutantami?


Ad BTW3: Ja wiem!!! Ja wiem!!! Bo Powinność to takie sztywne, nieufne "pałki", a Wolność ma zwiększoną empatię dzięki notorycznemu jaraniu blantów :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Crew 900 napisał:

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie
możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas
bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?
http://img369.imageshack.us/my.php?image=ssadmin101508171931garbba4.jpg


A ja planuje zaatakować bazę Wolności,wie ktoś może jaka jest nagroda za zdobycie ich bazy?.Oczywiście mówię o nagrodzie od oddziałów Powinności.Na patchu 1.5.05 z tego co wiem jest chyba sowita nagroda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:39, Ajinur napisał:

> No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie

> możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały
czas
> bandyci się odradzają OMG !
> Ironia co nie ?
> http://img369.imageshack.us/my.php?image=ssadmin101508171931garbba4.jpg

A ja planuje zaatakować bazę Wolności,wie ktoś może jaka jest nagroda za zdobycie ich
bazy?.Oczywiście mówię o nagrodzie od oddziałów Powinności.Na patchu 1.5.05 z tego co
wiem jest chyba sowita nagroda:)


15 tyś rubli, RP74 i seva o ile pamiętam ;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Crew 900 napisał:

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie
możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas
bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?
http://img369.imageshack.us/my.php?image=ssadmin101508171931garbba4.jpg


Może najpierw idź do Doliny Mroku..potem proponuje agroprom (po drodze daj sie obrabować :p) i dopiero skład zajmuj. Za pierwszym razem Ci sie to uda zrobić.
Ta gra jest wbrew pozorom liniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:29, Crew 900 napisał:

Patrzcie co nakręciłem , identyczny głupi błąd co w Cień Czarnobyla
jak jesteśmy daleko to cały czas będą sobie tam wirować , podejdziemy to dopiero się
rozpieprzają :
http://pl.youtube.com/watch?v=TrINR5BYGQI


haha-niezłe:D obejrzałem i komenta zostawiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:17, Crew 900 napisał:

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie
możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas
bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?
http://img369.imageshack.us/my.php?image=ssadmin101508171931garbba4.jpg

i tak cud, że ruszyli ci siepoza posterunek odbiorczy, u mnie cały czas trzymają się Bariery a brudną robotę wykonują za nich powinnościowcy. Jest szansa, że w niedalekie jprzyszłości ich miejsce zajmie Wolność, ale na stalkerów już nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować