Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 23:56, Ajinur napisał:

Mam pytanie,bo wybieram się do czerwonego lasu.Jest tam pare artefaktów,które można sprzedać?
Jakiekolwiek:)

A co, jakichś się nie da?
Ja na razie znajduję głównie Skrętaki, więc nie masz się na co napalać(ledwo 8K za sztukę). Ale odwiedziłem dopiero tą pierwszą połówkę terenu, więc może na drugiej jest coś ciekawszego.

BTW Najlepsze ceny za artefakty dostaniesz hoho, aż u Sidorovicza(ok 3/4 ceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 23:32, zadymek napisał:

> No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie

> możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały
czas
> bandyci się odradzają OMG !
> Ironia co nie ?
> http://img369.imageshack.us/my.php?image=ssadmin101508171931garbba4.jpg
i tak cud, że ruszyli ci siepoza posterunek odbiorczy, u mnie cały czas trzymają się
Bariery a brudną robotę wykonują za nich powinnościowcy. Jest szansa, że w niedalekie
jprzyszłości ich miejsce zajmie Wolność, ale na stalkerów już nie liczę.


U mnie jest tak samo jak Walerian mówi żeby zająć bazę bandytów robię to (już chyba z 10raz) ... ale żaden Stalker nie przychodzi pomóc nie mówiąc o zajęciu bazy, mało tego obok bazy jest posterunek stalkerów i pytam czy w czymś pomóc a on na to nie ...cyrk ... powiem szczerze lepsza jest rozgrywka w wojnie frakcji jak się jest po stronie powinności ( nie wiem jak jest się z wolnością ale może uda mi się do nich przyłączyć - tylko przywódca musi się pojawić ) .. w każdym razie wyciągając wnioski z tego forum trzeba w grać chyba moda do wojen frakcji, bo to co miało być jednym z atutów STALKER CLEAR SKY jest totalną porażką - pomysł dobry ale dopracowanie do d...py faktycznie może ktoś mnie posądzić o narzekanie ale dochodzę do wniosku, że gra pomimo poteżnego potencjału jest nie dopracowana ...zapowiedzi i oczekiwania były duże a wyszło jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolność również ma problemy w wojnie frakcji - w agropromie nasi towarzysze w ogóle nie chcą zajmować przejęty przez nas posterunek, a co za tym idzie akcja w wojnie frakcji zamiera.

gdzie mogę najlepiej (czytaj:najdrożej) sprzedać ammo do tego ciężkiego karabinu maszynowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 01:12, LPKorn3324 napisał:

wolność również ma problemy w wojnie frakcji - w agropromie nasi towarzysze w ogóle nie
chcą zajmować przejęty przez nas posterunek, a co za tym idzie akcja w wojnie frakcji
zamiera.

gdzie mogę najlepiej (czytaj:najdrożej) sprzedać ammo do tego ciężkiego karabinu maszynowego?

u handlarza na pchlim targu (daje 50% za amunicję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 01:21, StasiekPL napisał:

> wolność również ma problemy w wojnie frakcji - w agropromie nasi towarzysze w ogóle
nie
> chcą zajmować przejęty przez nas posterunek, a co za tym idzie akcja w wojnie frakcji

> zamiera.
>
> gdzie mogę najlepiej (czytaj:najdrożej) sprzedać ammo do tego ciężkiego karabinu
maszynowego?
>
u handlarza na pchlim targu (daje 50% za amunicję)


Jak będzie miał kasę, Ja jemu posprzedawłem broń, którą zebrałem po wlakach Powinności z Wolnością i od tej pory nie ma on pieniędzy ;;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 08:26, bart31 napisał:

Jak będzie miał kasę, Ja jemu posprzedawłem broń, którą zebrałem po wlakach Powinności
z Wolnością i od tej pory nie ma on pieniędzy ;;)))

czasami mu się odnawia (albo jest zabijany i pojawia się nowy z kasą :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 09:07, StasiekPL napisał:

> Jak będzie miał kasę, Ja jemu posprzedawłem broń, którą zebrałem po wlakach Powinności

> z Wolnością i od tej pory nie ma on pieniędzy ;;)))
>
czasami mu się odnawia (albo jest zabijany i pojawia się nowy z kasą :P)


Hmm u mnie w grze jeszcze nie zginął ...chyba, że przyłączę się do powinności i przyjmę zadanie zdobycia pchlego targu i wtedy zabiję jego, a potem przystąpię do stalkerów ;;)) ;;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły sposób na kasę w czystym niebie to zbieranie wodki. Jest tego dużo, a cena 100 rubli za sztukę. Już na bagnach miałem 20k a na ulepszenia wcale nie szczędziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:26, Mychaa napisał:

Niezły sposób na kasę w czystym niebie to zbieranie wodki. Jest tego dużo, a cena 100
rubli za sztukę. Już na bagnach miałem 20k a na ulepszenia wcale nie szczędziłem...


W Agropromie też można zarobić będąc w bazie STALKERÓW i pomogać im w zabijaniu bandytów, którzy atakują ich bazę po takich atakach, a jest ich na początku sporo zbierałem broń i sprzedawałem - uzbierałem około 100tyś rubli ... można też na wysypisku zaczekać na walki pomiędzy wolnością i powinnością i też pozbierać po nich broń i sprzedawać ...,,, ale z wódką też dobry pomysł ;;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Nareszcie dostalem swoja karte graficzna i zamierzam odpalic czyste niebo. Podstawka mi sie bardzo podbala tyle ze korzystalemz modow tzn wiekszej pojemnosci plecaka i calego dostepnego arsenalu w sklepie. Czy te mody dzialaja w czystym niebie?? Jesli tak mozecie podaj jakies namiary na nie?? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie miał kasę, Ja jemu posprzedawłem broń, którą zebrałem po wlakach Powinności
> z Wolnością i od tej pory nie ma on pieniędzy ;;)))
ja u nie go sprtzedaję tylko ammo i granaty, jego ceny z broń nie są aż takie oszałamiajace by taszczyć ten złom do niego, lepiej już naskładać sprzętu w skrzynce obok i jak już się będzie tego miało 50kg wybrać się w podróż z przewodnikiem do bazy swojej frakcji(wydatek niewielki a oszczędza czas) i koniecznie zbierać wszelkie medykamenty(bandarze rządzą, 100RU za 0,05kg to jest okazja:) bo klanowi dają za nie 50%.
Najgorsze w handlu bronią jest to, że najlepsze ceny dostaniemy hen aż w bazie Czystego Nieba:(

Na koniec jeden wielki (200kg) żal.Cały "urobek" z 4 wypadów na posterunek wojskowy musiałem sprzedać u Sidorovicza ...bo miałem bliżej. Wyobraźcie sobie ile Czyste Niebo by mi za to dało...

20081016125914

20081016125939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:00, zadymek napisał:

> Jak będzie miał kasę, Ja jemu posprzedawłem broń, którą zebrałem po wlakach Powinności

> z Wolnością i od tej pory nie ma on pieniędzy ;;)))
ja u nie go sprtzedaję tylko ammo i granaty, jego ceny z broń nie są aż takie oszałamiajace
by taszczyć ten złom do niego, lepiej już naskładać sprzętu w skrzynce obok i jak już
się będzie tego miało 50kg wybrać się w podróż z przewodnikiem do bazy swojej frakcji(wydatek
niewielki a oszczędza czas) i koniecznie zbierać wszelkie medykamenty(bandarze rządzą,
100RU za 0,05kg to jest okazja:) bo klanowi dają za nie 50%.
Najgorsze w handlu bronią jest to, że najlepsze ceny dostaniemy hen aż w bazie Czystego
Nieba:(


To prawda .... będę musiał znowu zdobyć posterunek wojskowy i zanieść wszystko do czystego nieba ;;;))) ale tak szczerze powiedziawszy na co tą kasę wydawać ;;;))), mam jeszcze pytanie wiesz może co dają jak przyjmiesz się do wolności ???

Dnia 16.10.2008 o 13:00, zadymek napisał:


Na koniec jeden wielki (200kg) żal.Cały "urobek" z 4 wypadów na posterunek wojskowy musiałem
sprzedać u Sidorovicza ...bo miałem bliżej. Wyobraźcie sobie ile Czyste Niebo by mi za
to dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:47, MLODY2K6 napisał:

Witam wszystkich.
Nareszcie dostalem swoja karte graficzna i zamierzam odpalic czyste niebo. Podstawka
mi sie bardzo podbala tyle ze korzystalemz modow tzn wiekszej pojemnosci plecaka i calego
dostepnego arsenalu w sklepie. Czy te mody dzialaja w czystym niebie?? Jesli tak mozecie
podaj jakies namiary na nie?? Z gory dziekuje


Mody z podstawki nie beda dzialaly w Czysty Niebie. Na filefront masz zaznaczone dla ktorej wersji mody sa przeznaczone. Mozesz tez wejsc na: http://stalker.funday.pl/download.php
Ogolnie wiekszosc modow z pierwszej czesci zostala przystosowana takze do CS. :-) Sprawdz jednak, czy nie ucierpi na tym stabilnosc gry. U mnie bez modow dzialalo pieknie, a z modami czesto mnie wywalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 16:31, MLODY2K6 napisał:

A gdzie sie te mody wrzuca do ktorego konkretnie katalogu??


Do kazdego praktycznie moda jest dodany opis co z nim zrobic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Wszystko zrobilem jak trzeba i gdy zaczynalem gre mialem lornetke i ja widzialem w rekach, ale w momencie kiedy poszeldem do handlarza dostalem caly ekwipunek nie widze rak ani tego co w nich trzymam. zainstaliowalem moda zwiekszajacego wage plecaka itp plusrtrade moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za dwa posty .

Nie chcę tutaj was wkurzać czy coś , ale mam wrażenie , że GSC nie planuje już wydawania dalszych patchy do gry , gdy już trochę minęło od poprzedniego patcha a o nowym nic nie wiadomo . A zawsze jak miał wyjść było coś wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:36, Crew 900 napisał:

Nie chcę tutaj was wkurzać czy coś , ale mam wrażenie , że GSC nie planuje już wydawania
dalszych patchy do gry , gdy już trochę minęło od poprzedniego patcha a o nowym nic nie
wiadomo . A zawsze jak miał wyjść było coś wiadomo


W to nie wierze. Licze natomiast na to, ze kolejny naprawi naprawde sporo rzeczy. I moze przywroca wyciete lokacje itp.? Maja troche czasu spokoju po ostatnich poprawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować