Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2008 o 20:23, MLODY2K6 napisał:

I wtedy mam caly czas biec na lewo? Bo przyznam ze chetnie zabralbym bronz zabitych
zolniezy

Tak tam będzie takie obalone drzewo i tam cały czas masz dalej biec i dojdziesz do bazy. Armia na samym początku gry to ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:20, Meykan napisał:

> Ale ten AKM strzela caly czas. Schowalem sie za glazem i potem probowalem nie raz
biec
> na lewo od posteruunku ale ddopada mnie ten karabin!!
Ale on przerywa ostrzał co jakiś czas. Wyczujesz go na pewno :)

Dziwne, bo u mnie strzela ilekroć się wychylę zza osłony może bug jakiś mam? Nawet nie daje mi dotrzeć do tych kamieni poniżej i jest zabójczo skuteczny. Zupełnie nie wiem jak mi się udało przejść ten etap za pierwszym razem...
A może robi przerwę dopiero po wystrzelaniu 100 naboi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nurtuje mnie coś
Jak ja kupiłem grę , zwykłą nie edycję kolekcjonerską to w niej miałem :
Grę
Ścieżkę Dźwiękową z gry
Instrukcję
Naklejki
Mapę z Zony
Klucz rejestracyjny do gram.pl

Wszystko dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ---> kolejne :D
Otoz Sidorowicz zlecil mi znalezienie walizki. Poszedlem do ojca... ktory przetrzymuje dowodce wojskowego i zlecil mi zabicie 2 kompanow tego wojskowego. Gdzie ich moge znalezc?? Koeljne pytanie. Zlecono mi przyniesienie fartownego detektora ktory jest na wzgorzu. Jest tam promieniowanie itp. jak go mam zebrac?? Czym mam sie pozluzyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:47, MLODY2K6 napisał:

Mam pytanie ---> kolejne :D
Otoz Sidorowicz zlecil mi znalezienie walizki. Poszedlem do ojca... ktory przetrzymuje
dowodce wojskowego i zlecil mi zabicie 2 kompanow tego wojskowego. Gdzie ich moge znalezc??
Koeljne pytanie. Zlecono mi przyniesienie fartownego detektora ktory jest na wzgorzu.
Jest tam promieniowanie itp. jak go mam zebrac?? Czym mam sie pozluzyc??


W PDA Masz zaznaczone na mapie gdzie masz iść, oni znajdują się w gospodarstwie po prawej stronie za nasypem idąc od strony neutralnej bazy stalkerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 12:47, MLODY2K6 napisał:

Koeljne pytanie. Zlecono mi przyniesienie fartownego detektora ktory jest na wzgorzu.
Jest tam promieniowanie itp. jak go mam zebrac?? Czym mam sie pozluzyc??


Musisz wbiec w te radioaktywne pole (powinno być zaznaczone na mapie) i chyba w jakiś krzakach będzie leżał, tzn, będzie opcja jak przy przeszukiwaniu skrytek. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych rzeczy, żeby go znaleźć, najwyżej jakąś wódkę czy leki popromienne, żeby zmniejszyć promieniowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam. Byla wiadomosc ze bandyci maja oboz tuz obok bazy stalkerow poszedlem tam wybilem wszystkich po czym wrocilem i nadal sei nic nie zmienilo. Mam zabic 2 kompanow generala i nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:54, MLODY2K6 napisał:

Bylem tam. Byla wiadomosc ze bandyci maja oboz tuz obok bazy stalkerow poszedlem tam
wybilem wszystkich po czym wrocilem i nadal sei nic nie zmienilo. Mam zabic 2 kompanow
generala i nic ..


Zerknij w PDa na mape. Cele misji sa w takiej zoltej obwodce. A jak nie to moze byc blad. Ale raczej nikt nie zglaszal wiec dobrze poszukaj. Ew sprawdz, czy jakis gosc nie lezy i nie trzeba go dobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przecież na PDA ci się zaznacza żółtą strzałką , tzn. na minimapie
Pierwsi są koło windy , tam przed mostem , tam gdzie była strzelanina pomiędzy stalkerami a wojskowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 15:29, Crew 900 napisał:

no przecież na PDA ci się zaznacza żółtą strzałką , tzn. na minimapie
Pierwsi są koło windy , tam przed mostem , tam gdzie była strzelanina pomiędzy stalkerami
a wojskowymi


a drudzy są w paraku maszynowym ... droga prowadzi od przystanku (była tam strzelanina pomiędzy stalkerami i wojskiem, w której brał się udział) idziesz drogą w dół i tam są wojskowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecza ktora mam zaznaczona na zolto jest fartowny detektor. Wszystko inne zostalo przezemnie wybite az do kordonu. Jedyne zolte cele to jakies tam mutanty i wojsko na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 15:56, MLODY2K6 napisał:

Nie ma nic pokazanego.

Masz bug :/

W PDA nad zadaniem pobocznym w tej pierwszej linijce(zaznaczyłem ci na niebiesko) powinno być zadanie główne. Znikło ci nie wiadomo z jakich powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawda jest okrutna , odkryłem coś co prze programistów gry zostało zaniedbane
Otóż jak wiecie , w grze już nie znajdziemy sobie samych stalkerów którzy sobie podróżują czy coś
Wszyscy chodzą w grupach i w tych grupach jest przywódca właśnie . I tutaj zaczyna się dramat
Otóż stalkerzy bez przywódcy dosłownie nic nie umieją zrobić :|
Jeśli przywódca grupy się zatnie i będzie się kręcił w kółko , lub będzie stał tylko sobie lub coś głupszego to cała grupa odwala to co on
Oni chyba tylko zaprogramowali przywódcę , a resztę zrobili tak żeby naśladowali go :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować