Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Czy na najnowszej wersji nadal się tak dzieje że jak zdobędziemy posterunek to nasi nie przychodzą?
I czy ogólnie polecacie już grać czy może lepiej poczekać na kolejnego patcha?

Crew 900

Co odkładnie ten twój mod na wojnę frakcji daje?
I czy działa poprawnie na najnowszej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No działa na wszystkich do tej pory wersjach ponieważ patche nic nie naprawiają w wojnach frakcji
No co tu pisać , może za chwilę dam parę screenów co udało mi się stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę , to wprowadza mój mod :

Wszystkie możliwe tereny są do zajęcia gdzie normalnie nie można było , teraz frakcje same zajmują tereny , jak widać na screenie nie próżnują , oraz zrobiłem tak żeby tak szybko potwory się nie respawnowały

20081030192027

20081030192037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 19:20, Crew 900 napisał:

O proszę , to wprowadza mój mod :

Wszystkie możliwe tereny są do zajęcia gdzie normalnie nie można było , teraz frakcje
same zajmują tereny , jak widać na screenie nie próżnują , oraz zrobiłem tak żeby tak
szybko potwory się nie respawnowały


A czy przyjaciele się respawnowują na tyle szybko żeby mogli zająć posterunki bo czasami bywa tak że zdobywamy a nikt nie przychodzi... czy to też naprawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 20:49, Crew 900 napisał:

Tia , jest wszystko oki
Z resztą sam zobaczysz


Tak się zastanawiam czemu twórcy nie biorą czasami jakiś modów i nie dają do patchy. Może kłopot z autorem moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeczytałem takie coś :
"Okazuję się, że zdziwienie "cichą premierą" było w pełni uzasadnione. Deep Silver zamieścił wczoraj coś na wzór wersji beta patcha 1.5.06 nad którym GSC wciąż pracuje, ponieważ znaleziono w nim bliżej nieokreślone błędy. Tak więc wczorajszy patch należy ściągać i instalować na własne ryzyko! .
Daty premiery właściwej, pełnej wersji patcha nie podano poza tym, że na pewno zostanie opublikowany wpierw na oficjalnej stronie developera czyli GSC Game World. "

Czy ktoś ma jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:37, Patryk Mogilno napisał:

Panowie przeczytałem takie coś :
"Okazuję się, że zdziwienie "cichą premierą" było w pełni uzasadnione. Deep Silver
zamieścił wczoraj coś na wzór wersji beta patcha 1.5.06 nad którym GSC wciąż pracuje,
ponieważ znaleziono w nim bliżej nieokreślone błędy. Tak więc wczorajszy patch należy
ściągać i instalować na własne ryzyko! .
Daty premiery właściwej, pełnej wersji patcha nie podano poza tym, że na pewno zostanie
opublikowany wpierw na oficjalnej stronie developera czyli GSC Game World. "

Czy ktoś ma jakieś problemy?


Powiem szczerze, że coś w tym być musi ponieważ wczoraj w ciągu dnia po przeczytaniu info o nowym patchu wszedłem na stronie gram.pl - pomoc-poprawki do gier i tam był patch 1.5.6, a jak wróciłem do domu z pracy po 16 już jego nie było na stronie gram.pl... Patch ten ściągnąłem ze strony stalker.funday ... ale jak narazie nie ma żadnych błędów wczoraj grałem trzy godziny i wszystko było ok ...faktem jest, że nie wchodziłem do nowych lokacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:56, bart31 napisał:

Powiem szczerze, że coś w tym być musi ponieważ wczoraj w ciągu dnia po przeczytaniu
info o nowym patchu wszedłem na stronie gram.pl - pomoc-poprawki do gier i tam był patch
1.5.6, a jak wróciłem do domu z pracy po 16 już jego nie było na stronie gram.pl... Patch
ten ściągnąłem ze strony stalker.funday ... ale jak narazie nie ma żadnych błędów wczoraj
grałem trzy godziny i wszystko było ok ...faktem jest, że nie wchodziłem do nowych lokacji

Heh...czyli gram.pl już wie że to "fant". Ja też problemów nie mam (tak samo jak ty nie wchodziłem do innych lokacji) zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:01, Patryk Mogilno napisał:

Heh...czyli gram.pl już wie że to "fant". Ja też problemów nie mam (tak samo jak ty nie
wchodziłem do innych lokacji) zobaczymy co będzie dalej


Dzisiaj jak będę miał czas to pójdę do jantaru po strzelać do zombii - tak z okazji helloween ::))) i wtedy zobaczę co i jak będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni coś zrobić z tym handlarze, u bandytów, a konkretniej z cenami zaukupu w, których chce od nas towar brać, druga sprawa to artefakty pojawiające się na wykrywaczu stoi się w miejscu ich pojawienia się a ich samych nie ma, trzecia to wojna frakcji ..i w zasadzie byłoby ok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:54, kitek0101 napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jeśli zaktualizuje wersję 1.0 to sejwy będą działać?


Nie. Sejwy z wersji niespatchowanej nie są kompatybilne z wersją spatchowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:00, Meykan napisał:

Nie powinno ale na wszelki wypadek zrób kopie.

A to się tak po prostu wrzuca do głównego folderu? Bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego pliku do podmiany. I gdzie znajdują się sejwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:06, Pablo Querte napisał:

> Nie powinno ale na wszelki wypadek zrób kopie.
A to się tak po prostu wrzuca do głównego folderu? Bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego
pliku do podmiany. I gdzie znajdują się sejwy?


Pliki od tego moda wrzucasz do Gamedata/configs/misc.

A save chyba. znajdują się w Moje Dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować