Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 21:20, Crew 900 napisał:

Siema :D !
Właśnie dzisiaj wróciłem od Babki , OMG co za katorga żyć bez kompa przez cały weekend
:|


Jak dla ciebie, to była taka katorga, to znaczy, że dobrze, że pojechałeś do babci na weekend. Jak dla ciebie 2 dni bez kompa są takie trudne, to to są pierwsze odznaki uzależnienia a tego bym ci nie życzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy !!
jestem we frakcji stalkerow ... 3 razy juz zdobywalem sklad bandytow i nadal zaden stalker sie tam nie pojawil mimo to ze stoja na okolo skladu !!!
i za kilka minut slysze ze bandyci pojawili sie bog wie z kad !!!
albo to cos nie tak z gra albo robie cos nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:40, Anpu37 napisał:

pomocy !!
jestem we frakcji stalkerow ... 3 razy juz zdobywalem sklad bandytow i nadal zaden stalker
sie tam nie pojawil mimo to ze stoja na okolo skladu !!!
i za kilka minut slysze ze bandyci pojawili sie bog wie z kad !!!
albo to cos nie tak z gra albo robie cos nie tak....

cóż, bez moda autorstwa Crew 900 chyba nigdy się ich nie pozbędziesz, albo to był zamysł GSC albo to błąd gry, ja stawiam na to pierwsze (z powodu komunikatu) aczkolwiek nie wykluczam, że obie opcje mogły być przewidziane(z czego jedna jest zabugowana). Obecnie nie mam takiego jak ty problemu... bo jestem Bandytą:)

PS Zauważyliście kto jest producentem energydrinków "S.T.A.L.K.E.R."?
PSS Czy to normalne, ze po wkroczeniu do Limańska mapa staje się zbędzna( bo nie widać na niej ani naszego położenia ani jakichkolwiek innych punktów w Limańsku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:47, zadymek napisał:

PSS Czy to normalne, ze po wkroczeniu do Limańska mapa staje się zbędzna( bo nie widać
na niej ani naszego położenia ani jakichkolwiek innych punktów w Limańsku)?


Chodzi o tą mapę w PDA? U mnie wszytko działało dobrze, tak jak na screenie

20081102221058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 22:15, Pablo Querte napisał:

Ściągam moda i wypakowuję, więc pojawia mi się gamedata na pulpicie. Tylko, że gamedata
nie mam w plikach gry, żeby móc podmienić :/

to sobie zób: Oryginalny gamedata jest w skompresowanych plikach(archiwach) .db-cośtam(czyt. numerki). Podmienić nie możesz w nich nic. Ale możesz sprawić, że gra będzie uzywała plików z folderu gamedata zamiast ich odpowiedników w archiwach .db. W tym celu trzeba wyedytować plik fsgame.ltx i w pozycji gamedata zmienić wszelkie False na True tak by było jak poniżej:
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co ściągnąłem parę dni temu , to beta patch 1.5.06 ?
Kurde nic nie pisało że to beta , a żadnych błędów nie widzę jak gram , no może coś nieraz mi tekstury zaczęły tak migać no i chyba jeszcze wolniej chodzi gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 07:09, Crew 900 napisał:

nic nie pisało że to beta


bo ktoś "nieoficjalnie" go wyczaił a potem przepływ informacji zawiódł (albo kolejne newsy bazujące na istniejących były zbyt optymistyczne) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:08, KHRoN napisał:

> nic nie pisało że to beta

bo ktoś "nieoficjalnie" go wyczaił a potem przepływ informacji zawiódł (albo kolejne
newsy bazujące na istniejących były zbyt optymistyczne) ;)

Skoro już dopisujemy teorie spiskowe to ja mam taką: że to GSC wypuściło patcha do oficjalnego obiegu po czym wyszły w praniu jego niedoróbki i teraz próbują to zatuszować bajeczką o jakiejś Becie... pomyślcie sami: skoro mogli zrobić taki numer z grą(która w zasadzie zasługiwała nawet na miano Alfy a nie Bety) to dlaczego miało by być inaczej w przypadku marnej łatki...
...a swoją drogą to mi nic złego ten patch nie wyrządził: gra stabilna i nawet wojna frakcji przebiega nieco lepiej, ogólnie nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu pisalem ze nie moge znaleźć paru rodzajów broni .Dzięki waszym poradom znalazlem więcej niż wszystkie ( Bulldoga 6 przed limańskiem) .Oto okazalo sie ze z powodu jakiegoś błędu nie moglem podjąć się żadnej pobocznej misji ale po ponownym zainstalowaniu gry wszystko zaczeło chodzić tak jak powinno.Misje poboczne to jak wspaniałe dopełnienie gry, ale ten czołgowy RP-74 - 33 kg troche za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:46, zadymek napisał:

> > nic nie pisało że to beta
> bo ktoś "nieoficjalnie" go wyczaił a potem przepływ informacji zawiódł (albo kolejne
> newsy bazujące na istniejących były zbyt optymistyczne) ;)
Skoro już dopisujemy teorie spiskowe to ja mam taką: że to GSC wypuściło patcha do oficjalnego
...a swoją drogą to mi nic złego ten patch nie wyrządził: gra stabilna i nawet wojna
frakcji przebiega nieco lepiej, ogólnie nie narzekam:)


nie do końca spiskowa teoria i wiadomość, że to beta pojawiła się później - patch był nawet dostępny na gram.pl a po informacji, że to beta lub coś innego zniknął ..u mnie gra też hula normalnie także nie wiem gdzie te błędy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra teoria spiskowa nie jest zła ;) i być może faktycznie coś w tym jest - ale w tym momencie ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić... w każdym razie może faktycznie lepiej się wstrzymać z używaniem patcha z końcówką 06 i poczekać co się stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 16:48, Matiz1911 napisał:

gry, ale ten czołgowy RP-74 - 33 kg troche za dużo ;)

Zauważże w tym RKMie masz 2000 sztuk ammo. Musi tyle ważyć :P
Jako ciekawostke powiem że ja miałem 10 RP74 zdobytych "na Powinności".
Niestyty są niesprzedawalna i nieulepszalne. Podobnie ja ammo do tej broni. A szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 20:00, Gorn111 napisał:

gry, ale ten czołgowy RP-74 - 33 kg troche za dużo ;)
Zauważże w tym RKMie masz 2000 sztuk ammo. Musi tyle ważyć :P
Jako ciekawostke powiem że ja miałem 10 RP74 zdobytych "na Powinności".
Niestyty są niesprzedawalna i nieulepszalne. Podobnie ja ammo do tej broni. A szkoda
:P

Jak to nieulepszalne i niesprzedawalne? W twoim przypadku zgodzę się bo zapewne ubiłeś jedynego technika, który się tym zajmuje i jedynego handlarza skupującego toto. Trudno się mówi. Ale wiedz, ze handlasz i technik z Powinności zajmują się m.in skupem i ulepszaneim RP74. Poszukaj może ktoś jeszcze kupuje ten złom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnim razem gralem to coś dziwnego sie odwaliło w magazynach wojskowych wolność nie walczyła z powinnością ( której tam nie było ).Trzeci raz przechodze gre i pierwszy raz widze coś takiego.Miał ktoś coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PAtcha 1.5.6 (niby beta) i powiem, że mile mnie zaskoczył ponieważ po tym jak za drugim razem zdobyłem bazę bandytów - pomagali mi stalkerzy, to ją zajęli i cały czas tam są ..drzwi do bunkra w jantarze otwierają się normanlnie. Chyba coś poprawili takie mam wrażenie, a jeśli nawet nie to jak narazie (odpukać) wszystko działa ok.:::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:48, Matiz1911 napisał:

Jakiś tydzień temu pisalem ze nie moge znaleźć paru rodzajów broni .Dzięki waszym poradom
znalazlem więcej niż wszystkie ( Bulldoga 6 przed limańskiem) .Oto okazalo sie ze z powodu
jakiegoś błędu nie moglem podjąć się żadnej pobocznej misji ale po ponownym zainstalowaniu
gry wszystko zaczeło chodzić tak jak powinno.Misje poboczne to jak wspaniałe dopełnienie
gry, ale ten czołgowy RP-74 - 33 kg troche za dużo ;)


To może podzielisz się ze mną wiedzą bo ja jak na razie latam z vinstroezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować