Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2008 o 22:56, Warrior Within napisał:

Może wie ktoś jak rozwiązać ten problem: Przy ładowaniu (dokładnie synchronizacja) gra
wychodzi do pulpitu wyśwetlając problem z bugtrap.exe. Wersja najnowsza i raz udało mi
się odpalić(na średnio-niskich działa płynnie), ale potem ciągle to samo. mój komputer:
Celeron 2,8ghz, 1 giga ram, GF 7600. I tak mam orginała


a na jakim windowsie odpalasz ??? Może być tak, że masz za mało pamięci ale moim zdaniem powinno pójść najlepiej jeżeli masz taką możliwość zainstaluj na innym kompie i spróbuj uruchomić jak będzie to samo znaczy, że gra jest uwalona jak zarejstrowałeś ją na gram.pl to masz dożywotnią gwr i wymienią tobie płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:28, Warrior Within napisał:

/cut
Odpalam na windowsie XP SP2 i płyta działą bo u mojego kolegi wszystko chodzi normalnie.


może srwis pack 3 do windowsa albo faktycznie masz za mało pamięci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 20:36, Vernio napisał:

Czy musze instalować patche po koleji czy mogę odrazu najnowszy 07?

Wystarczy przeczytać informacje zawarte w opisie patcha by się dowiedzieć co i jak. W tym przypadku jak byk pisze, że zawiera poprzednie łatki, więc odpowiedź brzmi: nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 21:04, zadymek napisał:

> Czy musze instalować patche po koleji czy mogę odrazu najnowszy 07?
Wystarczy przeczytać informacje zawarte w opisie patcha by się dowiedzieć co i jak. W
tym przypadku jak byk pisze, że zawiera poprzednie łatki, więc odpowiedź brzmi: nie musisz.


http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1918

Wskaż miejsce w którym to piszę.:P Piszę tylko że zapisy są kompatybilne z poprzednich łatek z tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ sprawa jest jasna. Jeśli jest napisane 1.05.07 to znaczy że ze wszystkich wersji do 1.05.07. Jeśli napisane by było dla przykładu 1.05.05 do 1.05.07 to byś musiał najpierw zainstalować 1.05.05...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka kwestia. Jest jakaś misja gdzie musimy dotrzeć do jakiegoś typa. Zlecenie od Sidorowicza... Jak przechodzi się w drugą lokację, jest kanał. Po wyjściu z niego ( w nowej lokacji) jestem zaczepiony przez bandytów, którzy albo kradną mi co popadnie albo ze mną walczą. Oddawać im nic nie chce, a walka jest za trudna (zła pozycja do walki no i duzo ich jest). czy jest jakaś inna opcja żeby się przez nich przedrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 00:00, Marcin08 napisał:

Jest taka kwestia. Jest jakaś misja gdzie musimy dotrzeć do jakiegoś typa. Zlecenie od
Sidorowicza... Jak przechodzi się w drugą lokację, jest kanał. Po wyjściu z niego ( w
nowej lokacji) jestem zaczepiony przez bandytów, którzy albo kradną mi co popadnie albo
ze mną walczą. Oddawać im nic nie chce, a walka jest za trudna (zła pozycja do walki
no i duzo ich jest). czy jest jakaś inna opcja żeby się przez nich przedrzeć?


Zawsze możesz spróbować uciec im;), chociaż z tego co pamiętam to ciężko się tym wyjściem koło kanału przecisnąć niezauważonym. Jest jeszcze drugie wejście na wysypisko (główna drogą na północ przez posterunek) skąd łatwiej jest uciec bandytom, jeśli nie chcesz walczyć. Najprostszym rozwiązaniem jest wyrzucenie całego ekwipunku na ziemie, dać się okraść, wrócić po sprzęt i grać dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 00:00, Marcin08 napisał:

Jest taka kwestia. Jest jakaś misja gdzie musimy dotrzeć do jakiegoś typa. Zlecenie od
Sidorowicza... Jak przechodzi się w drugą lokację, jest kanał. Po wyjściu z niego ( w
nowej lokacji) jestem zaczepiony przez bandytów, którzy albo kradną mi co popadnie albo
ze mną walczą. Oddawać im nic nie chce, a walka jest za trudna (zła pozycja do walki
no i duzo ich jest). czy jest jakaś inna opcja żeby się przez nich przedrzeć?


Zaraz po wejściu do lokacji jeżeli masz namysli wysypisko, za autobusem skręcasz w lewo i biegniesz co sił wtedy im uciekniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze jest taka głupota , jak wykonujemy misję dla wolności jesteśmy w Dolinie Mroku w starym gospodarstwie tam mamy wziąść PDA od dowódcy i ktoś mówi , "ah nasz dowódca daleko nie doszedł jego nowi koledzy znaleźli mu przytulne miejsce na drzewie" a koleś leży na ziemi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 13:52, Crew 900 napisał:

W grze jest taka głupota , jak wykonujemy misję dla wolności jesteśmy w Dolinie Mroku
w starym gospodarstwie tam mamy wziąść PDA od dowódcy i ktoś mówi , "ah nasz dowódca
daleko nie doszedł jego nowi koledzy znaleźli mu przytulne miejsce na drzewie" a koleś
leży na ziemi xD

Głupot to w tej grze jest zbyt dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:07, Ajinur napisał:

Głupot to w tej grze jest zbyt dużo :)


Nie przesadzał bym z ta iloscia głupot. Ja tam za wiele nie zauważyłem. Za to jak czytam o Fallout3... tam zdaje sie jest więcej niekonsekwencji ;-) Ale to taki mały offtopic był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jest parę nie konsekwencji naprzykład z AI, atakujący mają je wysokie ale naprzykład sprzymierzeńcy już nie ... przykład: w przypadku kiedy mnie atakują to nikt nie pomaga mi (nie raz zdarza się, że ktoś strzeli). Ale moim zdaniem głównie to można przyczepić się w tej grze (nie licząc bug trip itp) za brak rozbudowania zadań i możliwości zdobycia sprzętu, artefaktów itp w większoście lokacji nie wykorzystany jest jantar czerwony las czy też magazyny wojskowe, nie mówiąc o wysypisku czy kordonie ...myślę, że w tych lokacjach ( w dalszych nie byłem także nie będę ich oceniał) za mało się dzieje ... może w następnej części jeżeli takowa jest w zamyśle GSC WORLD zostanie to poprawione moim zdaniem można by zrobić naprawdę super grę gdyby w każdej z tych lokacji zrobić coś więcej ... tak samo jak w czerwonym lesie w kopalni ..moim zdaniem powinna być możliwość eksploracji podziemi... no i więcej handlarzy, a także modyfikacji sprzętu może nie tyle broni co pancerzy bo w pewnym momencie ma się bardzo dużą kasę, a nie ma na co jej wydać ... ale może to tylko moje marzenia ściętej głowy .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dość śmieszny problem a mianowicie doszedłem już do tego momentu kiedy spotykamy się z bronią i jak już mam tą broń to nie wiem jak kopać walić ani jak zapisywać grę podchodzę do tego czytnika i coś się przełącza ale się nie zapisuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 22:03, Irc100 napisał:

Czy na wersji 1.05.07 zdążają się jeszcze wyjazdy do windy?


W sumie nie ja miałem tylko raz ale było to raczej z winy kompa, a nie gry takie mam wrażenie ... zorientowałem się, że jak gra zaczyna się przycinać bo naprzykład idę w nowy obszar a komp wczytuje tekstury to trzeba stanąć poczekać chwilkę żeby się zaczytało i wtedy się nie wywala tak miałem też w wersji 1.5.6 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jeszcze jakieś mody naprawiające grę? Mam na razie tylko wojnę frakcji zrobioną przez Crew 900. Mogą być mody które wymagają nowej gry bo jeszcze nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować