Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 14:13, pan buba napisał:

Witam,

Czy posiada ktos kody do Stalkera Clear Sky? ja nigdzie nie moge ich znaleść.

cheatów pewnie nie znajdziesz, ale są jeszce mody i trainery. Zresztą po co sobie zawracać głowę cheatami, po prostu graj na najnizszym poziomie trudności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś lokalizacje ukrytych przedmiotów w tej części np. w cieniu czarnobyla za domkiem przy którym stoi Wilk była skrzynia z kombinezonem stalkera. Znacie takie lokalizacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem stalker-a (Oczywiście orginal)<<czyste niebo>>
i mam go w wersji 1.5.01
czy dal mi by ktoś linki do patchy (bym miał 1.505 wersje)i czy mozna od razu do wersji 1.5.05
((bo nie moge grac przez neta bo wszyscy maja w wersji 1.5.05))(czy usuną sie zapisy)
i podobno poprawia bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:07, milten 166 napisał:

Kupilem stalker-a (Oczywiście orginal)<<czyste niebo>>
i mam go w wersji 1.5.01
czy dal mi by ktoś linki do patchy (bym miał 1.505 wersje)i czy mozna od razu do wersji
1.5.05
((bo nie moge grac przez neta bo wszyscy maja w wersji 1.5.05))(czy usuną sie zapisy)
i podobno poprawia bledy.

zapisy się nie usuną, ale marne to dla ciebie pocieszenie, bo po prostu przestaną działać:(
Za to na pewno usuną Ci się wszytkie ustawienia:)
Błedy też (w wiekszości) ustąpią.
Patcha poszukaj sobie na na stronie wydawcy... czyli tu, na gram.pl właśnie. W dziale "Pomoc"=>"Pobierz poprawki do Gier" znajdziesz wszytkie dotychczasowe patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:23, zadymek napisał:

> Kupilem stalker-a (Oczywiście orginal)<<czyste niebo>>
> i mam go w wersji 1.5.01
> czy dal mi by ktoś linki do patchy (bym miał 1.505 wersje)i czy mozna od razu do
wersji
> 1.5.05
> ((bo nie moge grac przez neta bo wszyscy maja w wersji 1.5.05))(czy usuną sie zapisy)

> i podobno poprawia bledy.
zapisy się nie usuną, ale marne to dla ciebie pocieszenie, bo po prostu przestaną działać:(
Za to na pewno usuną Ci się wszytkie ustawienia:)
Błedy też (w wiekszości) ustąpią.
Patcha poszukaj sobie na na stronie wydawcy... czyli tu, na gram.pl właśnie. W dziale
"Pomoc"=>"Pobierz poprawki do Gier" znajdziesz wszytkie dotychczasowe patche.

to lepiej chyba nie instalowac bo wydaje mim sie za daleko jestem.po prostu chcialem pograc w multi bo kazdy server na 1.5.05 albo jeszcze wyzsze
dzienki za informacje
pozdro:-)
dzienki :-) za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 21:07, milten 166 napisał:

Kupilem stalker-a (Oczywiście orginal)<<czyste niebo>>
i mam go w wersji 1.5.01
czy dal mi by ktoś linki do patchy (bym miał 1.505 wersje)i czy mozna od razu do wersji
1.5.05
((bo nie moge grac przez neta bo wszyscy maja w wersji 1.5.05))(czy usuną sie zapisy)
i podobno poprawia bledy.


Nie musisz mieć linków do patchy! Skoro masz oryginał, to zapewne masz kartę do rejestracji. Gdy zarejestrujesz gierę na swoim koncie, to na liście gier obok STALKERa kliknij przycisk POMOC. Ściągnij najnowszy patch, zainstaluj i gotowe! A zapisane gry nie skasują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:17, Łukasz0911 napisał:

A znacie jakieś lokalizacje ukrytych przedmiotów w tej części np. w cieniu czarnobyla
za domkiem przy którym stoi Wilk była skrzynia z kombinezonem stalkera. Znacie takie
lokalizacje ?


Po prostu rozwalaj wszystkie drewniane skrzynie, przeglądaj schowki, przeglądaj metalowe skrzynie... A tego to po prostu jest pełno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:28, marekl1975 napisał:

Czy w Clear Sky u majstrów można sobie ulepszać kombinezony?


można ulepszać i naprawiać kombinezony i broń u majstrów, z tego co pamiętam ci początkowi (od czystego nieba i stalkerów) nie mogli ulepszać lepszych (droższych) kombinezonów i jeszcze jedna ważna rzecz: tylko dając pendrive z danymi o ulepszeniach psionicznych majstrowi bandytów można na max rozwinąć kombinezony na psionikę, to chyba tyle jeśli chodzi o ulepszanie kombinezonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:17, Łukasz0911 napisał:

A znacie jakieś lokalizacje ukrytych przedmiotów w tej części np. w cieniu czarnobyla
za domkiem przy którym stoi Wilk była skrzynia z kombinezonem stalkera. Znacie takie
lokalizacje ?


W CS jest trochę inaczej niż W Shadow of Czarnobyl, W CS raczej niema ukrytych przedmiotów tak jak w SofC. Zresztą w SofC na wyższych poziomach rozgrywki ( od stalkera do góry) nie tak łatwo znaleźć ukryte przedmioty i jest ich mniej niż na poziomie najniższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 23:33, marekl1975 napisał:

Po prostu rozwalaj wszystkie drewniane skrzynie, przeglądaj schowki, przeglądaj metalowe
skrzynie... A tego to po prostu jest pełno!


Jest pełno ale są to: amunicja, granaty, leki popromienne, apteczki bandaże, żywność, wódka, a niema tak jak w Shadow of Czarnobyl kombinezonów, broni (chyba, że dostaniesz zadanie odnalezienia takowych), a także atrefaktów - przynjamniej ja nie spotkałem. Także jest trudniej niż w SofC, choć trzeba przyznać, że i tam (w SofC) na wyższych pozimoach trudności gry zadużo kombinezonów w skrtykach też niema i jest je trudno znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 08:37, bart31 napisał:

> Po prostu rozwalaj wszystkie drewniane skrzynie, przeglądaj schowki, przeglądaj
metalowe
> skrzynie... A tego to po prostu jest pełno!

Jest pełno ale są to: amunicja, granaty, leki popromienne, apteczki bandaże, żywność,
wódka, a niema tak jak w Shadow of Czarnobyl kombinezonów, broni (chyba, że dostaniesz
zadanie odnalezienia takowych), a także atrefaktów - przynjamniej ja nie spotkałem. Także
jest trudniej niż w SofC, choć trzeba przyznać, że i tam (w SofC) na wyższych pozimoach
trudności gry zadużo kombinezonów w skrtykach też niema i jest je trudno znaleźć

Masz rację, ale powiem Ci szczerze, że na Wysypisku miałem dwie skrytki z bronią. Fakt, że broń była kiepa (pistolet, strzelba) ale była. I masz rację, co do kombinezonów, też ich nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 20:17, Łukasz0911 napisał:

A znacie jakieś lokalizacje ukrytych przedmiotów w tej części np. w cieniu czarnobyla
za domkiem przy którym stoi Wilk była skrzynia z kombinezonem stalkera. Znacie takie
lokalizacje ?

Który to kombinezon został usunięty w patchu. ;P

Jedyna ukryta rzecz o której wiem to detektor Veles i Gravi w jaskini na północnym wschodzie bagien.
Kombinezonów chyba luzem nie ma żadnych.

Swoją drogą te skrzynki i metalowe pudła to trochę śmieszne są, raz że często w wielkiej skrzynce mamy np. jeden granat, dwa że nikt inny tego złomu nie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem - nie mogę ukończyć ostatniego zadania dla Czystego Nieba właśnie, tego polegającego na zajęciu punktu drugiej frakcji i utrzymaniu go do przybycia posiłków. To poszedłem tam, wystrzelałem wszystkich wrogów i czekam. Dopiero po jakiś 20 minutach coś się stało, przybyli moi ludzie - ale zadanie nadal nie jest zaliczone! Mam czekać pięć godzin, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:06, Cmq napisał:

Mam dziwny problem - nie mogę ukończyć ostatniego zadania dla Czystego Nieba właśnie,
tego polegającego na zajęciu punktu drugiej frakcji i utrzymaniu go do przybycia posiłków.
To poszedłem tam, wystrzelałem wszystkich wrogów i czekam. Dopiero po jakiś 20 minutach
coś się stało, przybyli moi ludzie - ale zadanie nadal nie jest zaliczone! Mam czekać
pięć godzin, czy co?

Po pierwsze, grasz z patchem 1.5.07 czy wersją podstawową?
Po drugie, to, że przychodzą "twoi" oznacza, że zająłeś teren, a to dopiero połowa zadania. Teraz trzeba czekać na kontratak wroga i go odeprzeć
Po trzecie, dopiero we wspomnianym patchu zminimalizowano przypadki gdy nasi koledzy nie przychodzili ew nie następował kontratak wroga, wcześniej ten błąd występował częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:55, zadymek napisał:

/.../

Mam najnowszego patcha, jeszcze nie oszlaałem żeby grać w stalkery bez patchów. :>

Akurat problem się niejako sam naprawił, wystarczyło zrestartować grę i wczytać save''a po "wykonaniu" zadania. Od razu wszystko zaliczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować