Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 23:53, zadymek napisał:

>


Ponieważ wszyscy narzekają na to,że ta broń jest podatna na zniszczenia i inne uszkodzenia.
Jednak pod względem celności broń jest bardzo dobra.Do działań szturmowych jest skuteczna,a w dystansie wcale nie gorzej się spisuje jak taki Wintar.Dzięki szybkostrzelności można na prawdę płynnie i szybko poradzić sobie z dużą ilością wroga.Pestki 5.45 są dobre,ja bym nie zmieniał na inne.
Ak to trochę już stara broń i jeżeli chodzi o jakość to nie powinna diametralnie się polepszyć nawet po ulepszeniach.
Obokan zaś jest przykładem nieco innym.Według mnie bez ulepszeń ta broń nie nadaję się do walki na pół dystansie.To złom,który najbardziej lubię,ponieważ ma największy rozrzut.W końcu weterani Zony kochają takie bronie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magazynów nie ma gdyż znalazłem tam tylko dwa artefakty, dalej mi się szukać nie chciało już..
Czerwonego lasu nie ma gdyż musiałbym dojść tam jeszcze raz i sprawdzić dokładne współrzędne anomalii.. (Na mapie satelitarnej nic nie widać, mówiąc łagodnie, prócz koron drzew i tej największej anomalii.. Brak punktów odniesienia) Co do Bagien i cmentarza... U mnie tam artefaktu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 07:29, namiary_znane napisał:

Magazynów nie ma gdyż znalazłem tam tylko dwa artefakty, dalej mi się szukać nie chciało
już..
Czerwonego lasu nie ma gdyż musiałbym dojść tam jeszcze raz i sprawdzić dokładne współrzędne
anomalii.. (Na mapie satelitarnej nic nie widać, mówiąc łagodnie, prócz koron drzew i
tej największej anomalii.. Brak punktów odniesienia) Co do Bagien i cmentarza... U mnie
tam artefaktu nie było..

A co z dajmy na to Obozem Koncentracyjnym? Tam nie znalazłeś artefaktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:59, Vormulac napisał:

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat będzie add-onem do Clear Sky czy kolejną osobną grą?


Add-onem jest ponoć Clear Sky do SoC. A z tym Call of Pripyat to mógłby być drugim add-onem do SoC albo żartem primaaprilisowy bo bodajże wiadomość o tym pojawiła się 1 kwietnia. Ewentualnie po Call of Pripyat mógł by powstać S.T.A.L.K.E.R. 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 17:15, Vormulac napisał:

Znalazłem właśnie jakiś wywiad z 8 kwietnia, który potwierdza wydanie S.T.A.L.K.E.R.:
Call of Pripyat na jesieni.
http://kp.ua/daily/080409/176054/


Bardzo dobra wiadomość. Oby tylko Call of Pripyat był mniej zabugowany niż poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakiś mod do Clear Sky, dzięki któremu stalkerzy grają na harmonijkach? Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ znalazłem kiedyś takiego moda do Soc i pamiętam że był on bardzo klimatyczny. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 20:40, Crew_900 napisał:

Wszystko tylko żeby GSC tej gry nie robiła ....


No niestety albo stety (z tym się zobaczy) grę wyda oczywiście GSC. Bo kto inny? Lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 15:50, Bishoop napisał:

> Wszystko tylko żeby GSC tej gry nie robiła ....

No niestety albo stety (z tym się zobaczy) grę wyda oczywiście GSC. Bo kto inny? Lepszy
rydz niż nic.

Nie wyda tylko zrobi. Wydawca to inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować