Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2009 o 23:44, zadymek napisał:

Bo to trzeba się umieć targować: artefakt w jednej, Makarow w drugiej ręce:)


No. Tacy to sobie w Zonie poradą. Jeden mi tu będzie bronią groził dla bread''a a drugi poderżnie gardło w śnie dla skromnych zapasów kota.

Dnia 16.04.2009 o 23:44, zadymek napisał:

Świetnie, miałbym towarzystwo. Będziemy rozpamiętywać przy Kozaku stary dobry świat AD
2008:)


Jeśli tylko nauczysz się grać na gitarze (jeśli nie umiesz) i śpiewać po rosyjsku. Apokalipsa fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 23:56, Duddits napisał:

>


No wiem,raczej nie miałbym dobrej opinii wśród tych ocalałych.Cóż,działałbym sam i tak jak mówię zrobiłbym wszystko aby przetrwać w takich ciężkich warunkach.Często brakuje mi sumienia i współczucia to może dlatego byłbym taki bezwzględny i w sumie okrutny.Trzeba mieć świadomość,że ktoś inny może nas okraść albo zabić,w tedy działają najdziksze ludzkie instynkty.Dlatego też w żaden sposób nie można sobie pozwolić na momenty słabości czy strachu.

Heh widzę,że panowie już klimatycznie się przygotowują,heh to lepiej miejcie w pobliżu kałachy,bo nie wiadomo co może się przytrafić w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna przypadłość, a może to jakaś niespotykana anomalia :D Buszuję po Kordonie i tak oto pod jednym mostem natknąłem się na wojskowego, który poprosił bym przyniósł stuff jego kupla który poległ w anomalii. Idę do miejsca zaznaczonego na mapie (sam koniec torów, zawalone wejście do tunelu). Podchodzę, gdyż widzę leżącego trupa, lecz gdy chcę się do niego zbliżyć - ekran robi się biały i cofa mnie o parę kroków :D tak jakbym wchodził w jakiś teleport :D I za nic w świecie nie mogę się zbliżyć do ciała. To jest bug? czy może jakaś anomalia na którą jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Żeby dostać się do tego tunelu trzeba wskoczyć w anomalie, która znajduje się na zniszczonym moście. Musisz wdrapać się na metalowe przęsła i tam zobaczysz anomalie w kształcie kuli. Wskocz w nią a przeniesiesz się tam gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 13:00, Duddits napisał:

/.../

Żeby dostać się do tego tunelu trzeba wskoczyć w anomalie, która znajduje się na zniszczonym
moście. Musisz wdrapać się na metalowe przęsła i tam zobaczysz anomalie w kształcie kuli.
Wskocz w nią a przeniesiesz się tam gdzie chcesz.



A dzięki :) widziałem ją wcześniej ale jakoś mimochodem ją ominąłem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest bug? czy

Dnia 17.04.2009 o 11:41, ArkStorm napisał:

może jakaś anomalia na którą jest jakiś sposób?


Haha, każdy pyta czy to bug :P Nie, nie jest, ale widzę, że ktoś Ci już wyjaśnił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:35, Outlander-pro napisał:

Haha, każdy pyta czy to bug :P Nie, nie jest, ale widzę, że ktoś Ci już wyjaśnił :P


Hmm, ja również myślałem że to bug jakiś:) A tą kulę uważałem tylko za jakąś zwykłą, przeciętną, niczym nie wyróżniającą się anomalię:P Taka kula pojawia się jeszcze w Czerwonym Lesie, ale tu już jakoś wpadłem na to do czego ona służy:) No cóż, jak będę kiedyś przechodził tą grę drugi raz, to już wiem za co się zabiorę w pierwszej kolejności w Kordonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O ile dezerter pod mostem nie zostanie zjedzony przez psy albo zostanie zabity przez jakiegoś Miszę z wioski kotów w odwecie za śmierć pobratymców. Za pierwszym razem go omonąłem, za drugim razem zabiłem bo nie wiedziałem, za trzecim jak juz wiedziałem to znalazłem go martwego. Dopiero za czwartym razem mogłem z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: o co chodzi z tym, że kiedy przedostajemy się na tyły fabryki X18 to jest komunikat bodajże:
"Wolność zbliża się/dostaje się tunelami. Misja nieudana, wysadzamy" i jest bum, bum bum ? :P
Nie bardzo wiem o co w tym chodzi, jest to związane z jakimś questem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 00:02, Outlander-pro napisał:

Ja mam pytanie: o co chodzi z tym, że kiedy przedostajemy się na tyły fabryki X18 to
jest komunikat bodajże:
"Wolność zbliża się/dostaje się tunelami. Misja nieudana, wysadzamy" i jest bum, bum
bum ? :P
Nie bardzo wiem o co w tym chodzi, jest to związane z jakimś questem?

Najemnicy wysadzają tunel, który przekopali do MD. Jeśli wpadniesz na tyły fabryki sam z siebie to nic nie skojarzysz, ale jeśli pójdziesz tam w ramach zadania, operacji Wolności przeciw najmusom to wszystko ułoży się w logiczną całość.
BTW Nawet trigger skryptu tej scenki GSC musieli sp****ć, ale amatorszczyzna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 00:16, zadymek napisał:

BTW Nawet trigger skryptu tej scenki GSC musieli sp****ć, ale amatorszczyzna:(


Że tak się wtrącę. Co to jest trigger bo nie rozumiem o co chodzi. Bardzo bym prosił o proste wyjaśnienie. Chciałbym wiedzieć co czytam, żeby mi się nie dostało tak jak kiedyś z wystrzeliłem z memory leakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Мне нужна помощь Stalker!
(Pomóżcie ;D)

Takie dziwne pytanie. Gdzie można się schować, jak jest emisja?
Zacząłem niedawno (tak, wiem. CS to już starawe, ale miałem zbyt dużo innych gier, nie mniej ciekawych) i nie mam pomysłu, gdzie się schować?
Mógłby ktoś jakąś podpowiedź? Albo po prostu powiedzieć gdzie się schować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przy okazji każdej emisji miejsce, w którym masz się schować masz pokazane na mapie w swoim PDA. Pokazany masz też czas do końca emisji choć płynnie on bardzo powoli w stosunku do czasu rzeczywistego jaki czasy, w którym upływa życie w Zonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 01:05, Duddits napisał:

> BTW Nawet trigger skryptu tej scenki GSC musieli sp****ć, ale amatorszczyzna:(

Że tak się wtrącę. Co to jest trigger bo nie rozumiem o co chodzi. Bardzo bym prosił
o proste wyjaśnienie. Chciałbym wiedzieć co czytam, żeby mi się nie dostało tak jak kiedyś
z wystrzeliłem z memory leakami :)

To termin związany z Level designem (czyli tworzeniem map do gry). To taki włącznik -uruchamiany na różne sposoby- najcześciej przez wejście w jakiś konkretny obszar mapy- którego włączenie powoduje uruchomienie/pojawienie się czegoś na mapie- w tym przypadku włącza skrypt. I sam fakt, że włącza go niezależnie od tego czy mamy misję pokonania najemników czy nie, jest dla mnie objawem amatorszczyzny mapperów GSC - taki włącznik powinien działać tylko w ramach danej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 07:53, Duddits napisał:

> Za jaką misję, u kogo i gdzie dostawało się gp37 (g36c, w oryginale)?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&pid=5558


W magazynach wojskowych jest parę grup stalkerów. Która to powinna być bo u mnie można dostać questa tylko w jednej grupie i polega on na zdobyciu miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować