Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2012 o 23:44, McSCN napisał:

nie Potrzebnie dołączyłem do Wolności mozolnie się nimi przebija do agropromu jak.........



Hmm jak do wolności to bym dołączył dopiero przed wejściem do Limańska xD, bo tak to oni są wszędzie po drodze(powinność)

edit: (^up), przynajmniej można ulepszać snajperki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drune menty siedzą w dolinie mroku z oddziałąmi powyżej 400 zamiast napierać na powinność ;/
wbiilem im do bazy wybiłem do nogi nawet biednego barmana i co z tego jak te "pacany" nawet przyczółku nie wezmą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... czy jest jakiś mod usuwający / zmieniający te zakichane wojenki pomiędzy danymi stronnictwami tak by rozgrywka bardziej przypominała SoCa lub CoPa? Była to w zasadzie jedyna [ bo krótko grałem w CS ] wada która mi wadziła [ pomijając początkową schematyczność, liniowość, brak możliwości przechodzenia przez wszystkie krzaki itp ]. Początki były bardzo nudne ... da się to jakoś wytępić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie ktoś podbił baze powinności ??? bo mnie ta wolność już wnerwia zajęli 10 pozycji na wysypisku i 1 przyczółek na agro a trzeba oba i nie wygląda na to, żeby któryś oddział miał ochotę się ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 09:02, McSCN napisał:

Tak na marginesie ktoś podbił baze powinności ??? bo mnie ta wolność już wnerwia zajęli
10 pozycji na wysypisku i 1 przyczółek na agro a trzeba oba i nie wygląda na to, żeby
któryś oddział miał ochotę się ruszyć


Trzeba się do tego przyzwyczaić, że wojny frakcji są niedopracowane i najpewniej Wolność już nie ruszy się ani na metr. Ja jak byłem po stronie Stalkerów to wybijałem bazę Bandytów z 10 razy, a żaden stalker nie miał ochoty jej zająć. I wystarczyło wyjść za płot ... i PDA od razu pokazuje 20 nowych postaci xD
Niestety, nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale jak jesteś w stalkerach to oni zajmują oba przyczółki i możesz baze bandytów sam podbić, a powinności sam nie podbije jak nie dostane misji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja już nie mam sił na tę grę. Zmieniam rozdzielczość, wykrzacza się. Chcę włączyć nową grę, wykrzacza się. Wersja za CDA, najnowszy patch. Sprzęt jest dobry. Win 7. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam dużo samozaparcia (czyt. dużo czasu), postanowiłem przejść CS. Czy są jakieś pancerze, które walają się po pomieszczaniach (tak, jak to było w ShoC)? Pytam, gdyż powinienem zabierać się do Jantaru, nadal posiadając skórzaną kurtkę. :P Kupno nie wchodzi w grę, z hajsem krucho; przystąpienie do frakcji mogę wykorzystać, ale to będzie ostateczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj sobie najpierw melisę zanim zaczniesz grać. :D Hmm z tego co wiem, to niewiele modów do CS jest. Najbardziej popularnym chyba jest Mod Complete i Faction Mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 17:57, Firefly94 napisał:

Przygotuj sobie najpierw melisę zanim zaczniesz grać. :D Hmm z tego co wiem, to niewiele
modów do CS jest. Najbardziej popularnym chyba jest Mod Complete i Faction Mod.


Ściągnąłem Complete, jak gra będzie wywalać, to poczuje to samo z mojej strony:D

Fabułę ogarnę gdzieś na necie, bo po bezbłędnym działaniu SoC i nagłej katastrofie w Prypeci mam dosyć crashowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clear Sky uwielbia się crashować w najmniej odpowiednich momentach, np. po zabiciu 20 szturmujących przeciwników z najlepszymi pancerzami etc. Ogólnie w grę trzeba grać, że tak powiem, idealnie, bo ona NAPRAWDĘ nie wybacza błędów. Ogólnie jakby trudniejsza niż ShoC, a w porównaniu do CoP to arcyhipermega trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2014 o 14:36, zerohunter napisał:

No cóż, narazie nie miałem czasu, dopiero dziś odpaliłem, i crash za każdym razem, chyba
się nie pobawię.

Zainstaluj wszystkie patche do gry jakie do tej pory się ukazały, powinno pomóc - mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 17:19, Tyler_D napisał:

Hm ... czy jest jakiś mod usuwający / zmieniający te zakichane wojenki pomiędzy danymi
stronnictwami tak by rozgrywka bardziej przypominała SoCa lub CoPa? Była to w zasadzie
jedyna [ bo krótko grałem w CS ] wada która mi wadziła [ pomijając początkową schematyczność,
liniowość, brak możliwości przechodzenia przez wszystkie krzaki itp ]. Początki były
bardzo nudne ... da się to jakoś wytępić?


Możesz zignorować, w zasadzie dają Ci tylko itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować