Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 17:27, Darkstar181 napisał:

Aha, co do tego że nie powinnyśmy narzekać... o czym ty mówisz !? To jest relacja pomiędzy
klientem, i sprzedawcą, ja nie dostaje tego EK za DARMO, tylko muszę (jeżeli chce je
mieć) za nie ZAPŁACIĆ. A jeżeli mam za wydanie zapłacić, to mam prawo WYMAGAĆ.


A czytałeś post do końca ? Rosyjska edycja jest dlatego bardziej wypasiona gdyż dużo ludzi ją kupi i co za tym idzie firma będzie miała z tego zysk. Czytałeś jakim nakładem gra się tam sprzedała ? W Polsce gdyby zrobić coś podobnego firmy szybko by zbankrutowały gdyż wiadomo jak to jest u nas z kupowaniem gier, a tym bardziej z EK. Prawa rynku. Robie mniej wypasioną edycje, po niższej cenie ale przynajmniej mam pewność że nakład się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie było by lepiej gdyby zrobili tak jak np. cenega z EK Bioshocka. Sprowadzili ze stanów. Wolałbym jakby CDP sprowadziło Rosyjskie EK i tylko spolszczyli te elementy niektóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ech, co za ludzie... Jak Ci nie pasuje polska EK, to masz wolną drogę - możesz zamówić EK w Rosji. Nikt ci tego nie zabroni. CDP dostało pozwolenie na taką kolekcjonerkę, na inne gadżety nie zdobyli praw i już. Na myśl przychodzi powiedzenie: "Daj komuś palec, a weźmie całą rękę". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jak kupić z rosji :P Może jak by ktoś na allegro sprzedawał ale pewnie by za to chciał 250-300 zł. Zamówiłem już EK polskie ale tylko dla tego że mam pierwszej części i za to że lubię grę. No i też za to że jest tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:37, Sylwassss napisał:

Robie
mniej wypasioną edycje, po niższej cenie ale przynajmniej mam pewność że nakład się sprzeda.

To IMO te wydanie powinno się bardziej nazywać edycją specjalną, tak jak było w przypadku Company of Heroes, którego edycja zawierała porządne pudło metalowe po amunicji, oraz mapę. Po obniżkach (wPLN) kosztowała tyle co zwykła edycja. I to było dobre posunięcie.

Miałem straszną ochotę na tą EK, ale po tym, jak zobaczyłem rosyjską, jestem po prostu rozczarowany polskim wydaniem. Poczekam jeszcze do wizualizacji, ale pomysł np. z tą apteczką wybitnie mi się nie podoba. W ogóle coś mało dodatków...
Chodzi o to, że jestem na tym forum od początku, i wydziałem wiele zestawów EK różnych gier. Te pierwsze były świetne, a te co ostatnio się pojawiają są coraz uboższe. Dodatki do Mass Effect to jakaś kpina, a te wydanie nie lepsze.
Gdzie się podziały czasy kiedy Niemcy, i Francuzi zazdrościli nam zestawów EK Gothica 3 czy też World in Conflict !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Robie
> mniej wypasioną edycje, po niższej cenie ale przynajmniej mam pewność że nakład się sprzeda.
To IMO te wydanie powinno się bardziej nazywać edycją specjalną, tak jak było w przypadku Company of Heroes, którego edycja zawierała porządne pudło metalowe po amunicji, oraz mapę. Po obniżkach (wPLN) kosztowała tyle co zwykła edycja. I to było dobre posunięcie.

Miałem straszną ochotę na tą EK, ale po tym, jak zobaczyłem rosyjską, jestem po prostu rozczarowany polskim wydaniem. Poczekam jeszcze do wizualizacji, ale pomysł np. z tą apteczką wybitnie mi się nie podoba. W ogóle coś mało dodatków...
Chodzi o to, że jestem na tym forum od początku, i wydziałem wiele zestawów EK różnych gier. Te pierwsze były świetne, a te co ostatnio się pojawiają są coraz uboższe. Dodatki do Mass Effect to jakaś kpina, a te wydanie nie lepsze.
Gdzie się podziały czasy kiedy Niemcy, i Francuzi zazdrościli nam zestawów EK Gothica 3 czy też World in Conflict !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzialy sie zapewne tam gdzie i zainteresowani :) nie ma sie oklamywac - stalker nie sprzedal sie na tyle dobrze w polsce by robic wypasiona ek prequela ale na tyle dobrze ze warto zrobic jakakolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź najpierw pod uwagę że nawet jak by się pojawiła Ruska EK na Allegro to będzie właśnie w tych granicach co napisałeś, a może nawet więcej. A jest to spowodowane trzema przyczynami :

1. Cena w Rosji coś około 2200 Rubli – czyli około 193zł
2. Koszty wysyłki do polski – nie mam pojęcia ile ale się dowiem nie martwcie się :D
3. Chęć zarobienia – rzecz jasne

Dlatego uważam że lepiej na własną rękę sprowadzić ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:47, morthi napisał:

podzialy sie zapewne tam gdzie i zainteresowani :) nie ma sie oklamywac - stalker nie
sprzedal sie na tyle dobrze w polsce by robic wypasiona ek prequela ale na tyle dobrze
ze warto zrobic jakakolwiek:)

W sumie prawda.
Poczekam jeszcze na wizualizacje. Jeżeli dodatki będą jako tako wyglądać, to być może wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pudełko po pizzy to chyba jednak nie będzie jak ktoś tu pisał gdyż CDP wyraźnie napisało że będzie to torba-apteczka. Czyli może to wyglądać tak :P

20080722175340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 17:54, Darkstar181 napisał:

Poczekam jeszcze na wizualizacje. Jeżeli dodatki będą jako tako wyglądać, to być może
wezmę.


Eee tam, po prostu stosunek jakość/cena to jakaś żenada, jak napisałem pare postów wyżej: płacić 60 zł więcej za bardzo ubogą wersję to przegięcie. Tak samo było z EK SoC - beznadziejna EK a jej cena 180 zł.
CDP się nie popisało, ja jednak pewnie zadowolę się zwykłą edycją. Tania i bogata jak na EP.
A i wczoraj zamawiałem EK ME i mam też parę innych wydatków, więc tym bardziej nie mam ochoty na EK SC.
EP jest wystarczająco dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 17:57, Outlander-pro napisał:

Eee tam, po prostu stosunek jakość/cena to jakaś żenada, jak napisałem pare postów wyżej:
płacić 60 zł więcej za bardzo ubogą wersję to przegięcie. Tak samo było z EK SoC - beznadziejna
EK a jej cena 180 zł.

Przy czym dodawano do niej książkę :)
Ale tak, masz rację. Mam podobne uczucia. Gdyby była może odrobinie lepiej wyposażona, to bym kupił bez zawahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:07, Darkstar181 napisał:


> Eee tam, po prostu stosunek jakość/cena to jakaś żenada, jak napisałem pare postów
wyżej:
> płacić 60 zł więcej za bardzo ubogą wersję to przegięcie. Tak samo było z EK SoC
- beznadziejna
> EK a jej cena 180 zł.
Przy czym dodawano do niej książkę :)
Ale tak, masz rację. Mam podobne uczucia. Gdyby była może odrobinie lepiej wyposażona,
to bym kupił bez zawahania.


właśnie, książkę wartą 20 zł - zawsze fajnie jak za friko ;)

A wracając do Ek CS - dla mnie jest to standard jak na ek. EK SoC była bardzo podobna pod względem zawartości a głównym wabikiem była ta puszka mam nadzieję, że w wypadku CS ''opakowanie'' również będzie b.dobre bo rzeczywiście dać 60 zł więcej za kilka pierdółek nie jest rozważnym.

Co do pomysłów na sprowadzenie EK Rosyjskiej - wszystko ładnie pięknie ALE nie wspominając o samym koszcie takiej zabawy to do cholery ... przecież to jest RUSKA wersja językowa! :P Wątpię żeby nagle aż tyle osób biegle mówiło w tym języku :D Jasne zawsze można kombinować i (jeżeli będzie taka sama budowa gry) podmienić plik odpowiedzialny za lokalizację z wersją ang czy pl ale zawsze "skądś" ten ang czy pl plik trzeba mieć ;) Do tego jajca zaczną się w momencie wydawania patcha/y bo wtedy koniecznym będzie instalowanie wersji rosyjskiej łatki, która najpewniej zamiesza w pliku językowym i tak będzie wersja polsko-rosyjska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie EK daruję. Niby fajne i takie tam ale nie powala jak na przykład EK WiC. Drogo wyszło by, wole Zwykłą wersję oraz Crysisa nowego co wychodzi dwa tygodnie po tym. Gra na pewno będzie fajna, a EK takie fajne ale nie powala. Może jak będzie wizualizacja to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować