Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Byle tak dalej a dojdzie do tego że gry dostaniemy za darmo a bedziesz płacił za patche do nich. I dojdzie do tego że piraci nie będą już rippowali gier tylko kradli i modyfikowali patche dla "ogółu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:31, Crew 900 napisał:

To zainstaluj sobie angielskiego patcha , tylko zmień w rejestrze linijkę pol na eng
i już , po zainstalowaniu patcha zmień na pol i masz


Chwilunia! Przecież patch ENG podnosi wersję do 1.001 a taką otrzymaliśmy, czyż nie? To po co go instalowac i zawracać sobie głowę modyfikacjami rejestru??? Czy możesz mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:46, Mangler666 napisał:

> To zainstaluj sobie angielskiego patcha , tylko zmień w rejestrze linijkę pol na
eng
> i już , po zainstalowaniu patcha zmień na pol i masz

Chwilunia! Przecież patch ENG podnosi wersję do 1.001 a taką otrzymaliśmy, czyż nie?
To po co go instalowac i zawracać sobie głowę modyfikacjami rejestru??? Czy możesz mi
to wyjaśnić?


Nie, nie do 1.001. GSC pokręciło numerację, ale zdecydowanie to nie to :)
Ogólnie nasza wersja to 1.5.01. Wersja międzynarodowa - tak samo. Na stronie wydawcy
http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=eng
jest dostępny (od premiery) patch 1.5.03 (i opisany jako 1.5.03). W rosji mają już 1.5.04...
Część zagranicznych serwisów okrzyknęła nie wiedzieć czemu że wyszedł już patch 1.01. Nasze serwisy powtórzyły... i tak poszło.
Wg oficjalnego forum GSC 1.5.03 i 1.5.04 są niekompatybilne wstecz jeśli chodzi o Save''y ;)
Nie ma ogólnie terminu wydania 1.5.04 w wersji międzynarodowej, ale idę o zakład że GSC wyrobi się przed 15 września, tak żeby było na premierę USA.

A kiedy CDP nas uraczy łatką? Oficjalnie odpowiadają że to nie oni nad nią pracują. Piłka odbita... Nieoficjalnie, to będzie w tym tygodniu. Znając życie, to za tydzień w dobrym układzie. Swoją drogą - zobaczymy gdzie ten patch będzie do pobrania. Skoro robi go GSC, to powinien być do ściągnięcia ze strony GSC lub Deep Silver a idę o zakład że tam go nie uświadczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:02, Krondar napisał:

> > To zainstaluj sobie angielskiego patcha , tylko zmień w rejestrze linijkę pol
na
> eng
> > i już , po zainstalowaniu patcha zmień na pol i masz
>
> Chwilunia! Przecież patch ENG podnosi wersję do 1.001 a taką otrzymaliśmy, czyż
nie?
> To po co go instalowac i zawracać sobie głowę modyfikacjami rejestru??? Czy możesz
mi
> to wyjaśnić?

Nie, nie do 1.001. GSC pokręciło numerację, ale zdecydowanie to nie to :)
Ogólnie nasza wersja to 1.5.01. Wersja międzynarodowa - tak samo. Na stronie wydawcy

http://stalker.deepsilver.com/patches.php?lang=eng
jest dostępny (od premiery) patch 1.5.03 (i opisany jako 1.5.03). W rosji mają już 1.5.04...
Część zagranicznych serwisów okrzyknęła nie wiedzieć czemu że wyszedł już patch 1.01.
Nasze serwisy powtórzyły... i tak poszło.
Wg oficjalnego forum GSC 1.5.03 i 1.5.04 są niekompatybilne wstecz jeśli chodzi o Save''y
;)
Nie ma ogólnie terminu wydania 1.5.04 w wersji międzynarodowej, ale idę o zakład że GSC
wyrobi się przed 15 września, tak żeby było na premierę USA.


Miałem napisać mniej więcej to samo, więc świetnie by w stalkera grało się w miarę rozsądnie będę jeszcze musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:04, paladin41 napisał:

Miałem napisać mniej więcej to samo, więc świetnie by w stalkera grało się w miarę rozsądnie
będę jeszcze musiał poczekać.


Powiem szczerze że natłok wątków na forum GSC gdzie ludzie wyładowują swoją agresję z powodu licznych niedoróbek jest przytłaczający. Biorąc pod uwagę że są to użytkownicy wersji 1.5.03... to raczej nie wróży nam nic dobrego. Podejrzewam że bez 1.5.04 to nawet nie ma co zaczynać grać co by uniknąć stresu i wrzodów żołądka ;)

Tak na marginesie to już drugi produkt na który skusiłem się dniu premiery i który powędrował na półkę... jak na razie utopiona kasa... mogłem kupić coś innego i spokojnie sobie grać...
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:16, Rafik03 napisał:

W empikach nie bedzie wogóle!!!!dzowiłem i powiedzieli ze cala polska nie dostala i raczej
nie dostanie!!


Ja zamówiłem w empiku i już mam do odbioru ale nie w mieście w którym mieszkam. Więc chyba coś źle Ci powiedzieli. Zresztą tego było tylko 699 sztuk na cały kraj to nie ma się co dziwić, że nie można już tego dostać (o ile mnie pamięć nie myli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:20, Alleran napisał:

> W empikach nie bedzie wogóle!!!!dzowiłem i powiedzieli ze cala polska nie dostala
i raczej
> nie dostanie!!

Ja zamówiłem w empiku i już mam do odbioru ale nie w mieście w którym mieszkam. Więc
chyba coś źle Ci powiedzieli. Zresztą tego było tylko 699 sztuk, o ile mnie pamięć nie
myli, na cały kraj to nie ma się co dziwić, że nie można już tego dostać.

A są jeszcze tam gdzie zamówiłes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest dramat, nie idzie nawet pograć w trybie gry wieloosobowej, bo wszyscy już mają zaktualizowana grę. Po cholerę CDP katuje klientów tymi spolszczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować