Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 20:37, merio1 napisał:

Witam, niestety nie mogę jeszcze wystawić oceny prequelowi ze względu na awarię karty
graficznej choć grę już posiadam... Może i dobrze bo jak czytam o bugach :P ....Ale mam
pytania dotyczące samego wydania.
1. Kim jest stały bywalec ZONY? Czy to osoba, która przed wydaniem Czystego Nieba była
szczęśliwym posiadaczem Cienia Czarnobyla?
2. Jak wygląda prezent, który miał być dodany dla stałych bywalców ZONY?
Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na te pytania? Pozdrawiam


Stały bywalec ZONY to taki który wcześniej grał w Shadow of Chernobyl
Prezent to jest dodatkowe 10 zł zniżki (Nie licząc zniżki za wPLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi czasem o zniżkę 10 zł na Clear Sky za to, że ma się zarejestrowany Cień Czarnobyla ?? I o ile dobrze pamiętam tyczyło się to tylko pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas tutaj nie pisałem (jakieś 15 stron temu) Widzę że coraz to nowe nabytki tutaj przychodzą i pytają o to samo albo narzekają na to samo. Wiemy jak jest w państwie polskim. Sprzedają(okradaja) Ci oryginalny niedziałający bubel, a jak Ty im sie chcesz zrewanzowac piratem to oni Ci sadem i zgadnijmy kto wygra? My gracze jestesmy na przegranej pozycji pod tym wzgledem. Media nagłaśniaja ze to pirat zly, kup oryginal a jak kupujesz oryginal to juz nikt nie pisze ze to bubel. Dla czego ta gra dostaje tak wysokie noty?? Kto pisze tak pochlebne recenzje do tej gry. Czy którykolwiek z autorów widział tą grę na żywo?? Grał w nią?? skąd te oceny?? Wierzcie mi, ale to jest bezprawie dla prawa. Precz z takim systemem. Umieścić autorów i wydawców w Zonie, bo tam idealnie pasują jako Bugi. Tego już naprawdę za dużo. Ja mam już serdecznie dosyć. Jak by kto pytał to mnie nie ma w domu. Wyrażam tylko swoje niezadowolenie jako niezadowolony klient do zadowolonych wydawców i zadowolonych producentów.
Pozdrowienia dla graczy!

PRODUCENCI I WYDAWCY TO ZBUGOWANE ANOMALIE! (nawet gdy licznik pokazuje że artefakt(patch) jest u nich to i tak nie dostaniesz bo jest pod ziemią (bug z artefaktami w opisie kilka stron wcześniej))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 21:10, Alleran napisał:

Nie chodzi czasem o zniżkę 10 zł na Clear Sky za to, że ma się zarejestrowany Cień Czarnobyla
?? I o ile dobrze pamiętam tyczyło się to tylko pre-orderów.


Tak dokładnie na tym to polegało , bo już chyba nie polega ;]

Jak narazie ja gre oceniam na 2/5 tylko dlatego że ma ogromną ilość bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 21:14, Kotil napisał:

Już jakiś czas tutaj nie pisałem (jakieś 15 stron temu) Widzę że coraz to nowe nabytki
tutaj przychodzą i pytają o to samo albo narzekają na to samo. Wiemy jak jest w państwie
polskim. Sprzedają(okradaja) Ci oryginalny niedziałający bubel, a jak Ty im sie chcesz
zrewanzowac piratem to oni Ci sadem i zgadnijmy kto wygra? My gracze jestesmy na przegranej
pozycji pod tym wzgledem. Media nagłaśniaja ze to pirat zly, kup oryginal a jak kupujesz
oryginal to juz nikt nie pisze ze to bubel. Dla czego ta gra dostaje tak wysokie noty??
Kto pisze tak pochlebne recenzje do tej gry. Czy którykolwiek z autorów widział tą grę
na żywo?? Grał w nią?? skąd te oceny??

Znam ten ból, tak właśnie nadziałem się na gniota pt Legend: Hand of God:(
Tymczasem jednak wstrzymuję sięz nabyciem Clear Sky właśnie po to by sobie oszczędzić takich nerwów ...chociaż za pewne nie wytrzymam zbyt długo i po premierze patcha niechybnie kupię premierówkę, a wtedy dopiero się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie dowalili z zabezpieczeniem jak do Spore albo Bioshocka. Wtedy to nawet nie wiem czy bym był w stanie wydać 160 zł na tą grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 21:29, Alleran napisał:

Dobrze, że nie dowalili z zabezpieczeniem jak do Spore albo Bioshocka. Wtedy to nawet
nie wiem czy bym był w stanie wydać 160 zł na tą grę ...



Ja nie dałbym za nią więcej niż za gry z kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc słowa Michała Kicińskiego "unikalne wydanie gry S.T.A.L.K.E.R." uśmiechnęłam się z przekąsem - taaa, jasne. Niestety (albo stety) po mniej więcej pięciu minutach moje podejście diametralnie się zmieniło - to wydanie jest unikalne nie tylko w ramach tej gry, ale prawdopodobnie w ogóle w światowej skali wydań kolekcjonerskich.
Dlaczego?
Otóż jest to chyba jedyna EK na świecie, której produkcję rozpoczęto ćwierć wieku przed wydaniem. Tak, nie mylicie się, ćwierć wieku czyli 25 lat. 3 lata przed awarią w Czarnobylu w Lubawskich Zakładach Konfekcji Technicznej powstały torby, które jako med-kity zostały dołączone do polskiej EK.
Dokumentacja fotograficzna poniżej :)

OGŁOSZENIE (niekoniecznie parafialne):
wymienię koszulkę rozmiaru XL na rozmiar M - zamówienie złożyłam już na egzemplarz z puli niepotwierdzonych i nie miałam już wyboru, może znajdzie się ktoś w odwrotnej sytuacji.

20080910215920

20080910220044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam a o to mój problem: chce sie dowiedziec od poslanca kopaczy gzie jest kieł ide a gosc siedzi na skale i odstrasza psy ktorych nie ma i ani w zab nie moge z nim pogadac
Jezeli ktos wie jak zaliczyc tego qesta to prosze o podpowiedz a jezeli nie to mi powiedzcie jakie jest nastepne zadanie to kopacza po prostu odstrzele:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:12, Kotil napisał:

Kopacza odstrzel a nastepne zadanie to odinstaluj! odłóż na półkę! zaczekaj do załatania
wersji polskiej!

Chyba tak zrobie...a po łatce trzeba grać od nowa bo kto wie co straciłem.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak do niego podchodzisz powinien się do Ciebie sam odezwać. Ze są tu psy i żebyś wchodził na skały. Po wejściu na skałkę na której on siedzi, ubijacie razem pieski które nadbiegną. Po tym opowie Ci swoje przygody... coś w stylu "Urzekła mnie Twoja historia ;p;p" Po tym po prostu idziesz do Doliny Mroku ... Aha .. zawczasu .. schowaj broń ;p

A ja zainstalowałem sobie patcha ENG .. i jest muszę przyznać trochę lepiej .. ale to trochę to jeszcze za mało żeby gra była dobrze oceniana. Przynajmniej questy już działają normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:18, CDS_Baxian napisał:

Hmm jak do niego podchodzisz powinien się do Ciebie sam odezwać. Ze są tu psy i żebyś
wchodził na skały. Po wejściu na skałkę na której on siedzi, ubijacie razem pieski które
nadbiegną. Po tym opowie Ci swoje przygody... coś w stylu "Urzekła mnie Twoja historia
;p;p" Po tym po prostu idziesz do Doliny Mroku ... Aha .. zawczasu .. schowaj broń ;p

A ja zainstalowałem sobie patcha ENG .. i jest muszę przyznać trochę lepiej .. ale to
trochę to jeszcze za mało żeby gra była dobrze oceniana. Przynajmniej questy już działają
normalnie :)

chodzi o to ze psow nie ma a gosc siedzi i sie na nie drze...ze mna gadac nie chce
napisz gdzie mam isc to go po prostu oleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 22:26, Lygens napisał:

a i jeszcze jedno pytanko jak w rejestrze zmienic plik pol na eng???


Zobacz stronę 113 tam jest to opisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu otwórz Regedit. Kliknij na wyszukaj i wpisz Clear Sky .. naciskaj F3 do czasu aż znajdzie klucz w którym będzie wartość:

Instal Language PL .. Zmień na EN i instaluj patcha. Nie zamykaj rejestru to po instalacji patcha zmienisz z powrotem na PL i grasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować