Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 11:40, Zonk3R napisał:

Halo halo

Poprosimy kogoś z CD PROJEKT o zajęcie stanowiska w sprawie patcha.

Myślę, że możemy wymagać pewnego poziomu profesjonalizmu i informacji. Nie ma się co
nakręcać, kilka dni nie zbawi świata ale można sobie np weekend inaczej zaplanować.

Przykre, że jest tu już >2,5 k postów a CDP nie wypowiedział się :( w sprawie ważnej
dla swoich klientów.



Ja jestem za - tylko kogo? Nie musimy ich jechac, niech po prostu zajmą stanowisko i ewntualnie jesli to mozliwe podadza date wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 12:21, haloon napisał:

Od 13-14 bedzie na forum dostepny Karol Wejchert (Przedstawiciel LC - cokolwiek to znaczy).
Trzeba go wtedy znalezc i zapytac.


Localisation Centre :P
W sumie może powie nam coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 11:57, Mercury666 napisał:


> 2. Czy Pan Utta (tak chyba nazywa sie Polski lektor w Czystym Niebie ) wie że tam
czyta

To mi sie wydaje ze to jest sedno sprawy. Lektor czyta tam jak by to wyl program ivona
do czytania.

Ps. Mam problem mam wszystko na maxa oprucz tam wody i dym cos tam :D

Ale jak przeladowuje magazynek nie rozmazuje mi sie obraz!

Prosze o Pomoc. Dziekuje

Też myślałem nad zastąpieniem Go "Iwonką" :P. To chyba jest tylko cyfrowo wygenerowany (czy jak sie to tam nazywa) głos Pana Utty. Paskudna wymowa, tragiczna "inerpunkcja" i wszystko "płaskie" . W porownaniu z Cieniem TRAGEDIA i gdzie ten klimat z recenzji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie odpowiedzą? To co zrobimy? Przeciez nie zbojkotujemy forum, jak PiS zbojkotowal TVN:).

Mozemy wszyscy zacząć spamować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 12:01, igor.yogi napisał:

Ej ludzie uspokujcie się zamiast wieszać psy an CDprojekt! A może to wydanie patcha nie
jest takie łatwe jak się wam wydaje, a cdp jeszcze coś dodatkowo poprawia? Hm? Poczekajmy
do niedzieli, jak wtedy nie wyjdzie, to faktycznie można się burzyć. Co by nie było,
tydzień jeszcze się nie skończył.


Wkurzamy sie za brak informacji na bierząco, jest to jednak dla nas poważna sprawa!

Dnia 11.09.2008 o 12:01, igor.yogi napisał:

Sam z niecierpliwością czekam na tego patcha, żeby w końcu zacząć grać, ale bez przesady...


Nie wszyscy sobie dają w kasze dmuchać i nie wszyscy to lubią!

Dnia 11.09.2008 o 12:01, igor.yogi napisał:

A co do piractwa - przestańcie pieprzyć głupoty. Gdybyście kupili samochód, a on by się
zepsuł i musielibyście czekać aż go naprawi mechanik, to żałowalibyście, że nie UKRADLIŚCIE
jakiegoś innego?


Gdy wydajesz kupe kasy na samochód w salonie z przeświadczeniem że jest dobry(w końcu przez wszystkich dealerów zachwalany że niby super) i nagle okazuje się że ledwo wyjechałeś z warsztatu a tu dupa bo nie możesz nim jeździć bo non stop coś się psuje i na dodatek w warsztacie mówią Ci że naprawią go "jakoś tak w przyszłym tygodniu" i sytuacja wygląda tak: Ty nie masz samochodu, jesteś bez pieniędzy, serwis Cie olewa bo jakoś tak mu nie spieszno i w cale nie poczuwa się do informowania Cie o postępach naprawy i na dodatek prawnie nie możesz im nic zrobić, bo prawo chroni takich jak oni!!
CO jak co ale każdy wtedy żałuje i klnie pod nosem że dla czego nie jest złodziejem, albo takim chamem jak oni i mieć wszystko gdzieś. Dla czego zufało się tak nieodpowiedzialnej firmie. NASTĘPNYM RAZEM TAM SAMOCHODU NIE KUPISZ! GWARANTUJĘ! Sorry stary ale nie każdy lubi być popychany od strony pleców!

Dnia 11.09.2008 o 12:01, igor.yogi napisał:

Pokój i miłość oczywiście :P

J.w. Pokój i miłość oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie stalker.filefront pojawił się patch 1.5.03 z taką samą listą zmian jak 1.01.
Na dodatek piszą, że powinien być kompatybilny z każdą wersją językową gry.
To są dwa osobne patche, czy jeden i ten sam ?
Czy ktoś ma na ten temat jakieś informacje, bo ja już się pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2008 o 12:48, Kotil napisał:

Gdy wydajesz kupe kasy na samochód w salonie z przeświadczeniem że jest dobry(w końcu
przez wszystkich dealerów zachwalany że niby super) i nagle okazuje się że ledwo wyjechałeś
z warsztatu a tu dupa bo nie możesz nim jeździć bo non stop coś się psuje i na dodatek
w warsztacie mówią Ci że naprawią go "jakoś tak w przyszłym tygodniu" i sytuacja wygląda
tak: Ty nie masz samochodu, jesteś bez pieniędzy, serwis Cie olewa bo jakoś tak mu nie
spieszno i w cale nie poczuwa się do informowania Cie o postępach naprawy i na dodatek
prawnie nie możesz im nic zrobić, bo prawo chroni takich jak oni!!
CO jak co ale każdy wtedy żałuje i klnie pod nosem że dla czego nie jest złodziejem,
albo takim chamem jak oni i mieć wszystko gdzieś. Dla czego zufało się tak nieodpowiedzialnej
firmie. NASTĘPNYM RAZEM TAM SAMOCHODU NIE KUPISZ! GWARANTUJĘ! Sorry stary ale nie każdy
lubi być popycy plhany od stroneców!


Każdy może i klnie pod nosem, ale napewno nie żałuje, że nie jest złodziejem, więc przestań uogólniać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 12:48, Kotil napisał:

Wkurzamy sie za brak informacji na bierząco, jest to jednak dla nas poważna sprawa!


Och tak, życia i śmierci... Ale faktycznie- brak informacji jest irytujący.

Dnia 11.09.2008 o 12:48, Kotil napisał:

Nie wszyscy sobie dają w kasze dmuchać i nie wszyscy to lubią!


Ale jakie w kasze dmuchać? Było powiedziane - w tym tyg będzie, a tydzień jeszcze trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:48, RobeN napisał:

Myślę, że ta informacja od CD Projekt nieco naświetli sprawę patchy do Czystego Nieba:
http://www.gram.pl/news_8gzgGe67_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_trwaja_prace_nad_patchem _1_04_do_gry.html



Co prawda przydałoby się sprecyzowanie - "najbliższych dni" (w sensie czy w tym tyg jeszcze czy nie), aczkolwiek i tak dzięki!

Dnia 11.09.2008 o 13:48, RobeN napisał:

To odpowiedz mi dobry człowieku w piśmie uczony, czemu uczciwy człowiek ma cierpieć
a zły się radować ?


Nie musi, moze walczyć o swoje, ale napewno nie rozważając złodziejstwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:29, haloon napisał:

Faktycznie - wypuszczony zostal wczoraj. Nic nie pisza czy save''y sie gryzą. Ściągne
i stestuje i powiem co i jak.


Niestety Int 1.503 nie ma w opcjach obsługi wersji PL :[

Jak zwykle zaścianek czeka, Europa się bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować