Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

W końcu odebrałem moją EK Stalkera i naszła mnie dziwna myśl. Niby pierwsze 500 sztuk zostało sprzedanych w pierwszy dzień po możliwości zamówienia pre-orderów. A dodatkowe 199 sztuk miało trafić do sklepów. Ja zamówiłem sobie w empiku i dostałem edycje o numerze 175, trochę to dziwne ale nie ma co płakać :>
I tak btw. nie wiem kto narzekał ale torba ma paski i to nawet dwa, więc można ją nosić ja wszelkie możliwe sposoby ... no chyba, że osoby narzekające rzeczywiście miały jakieś wybrakowane produkty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem ze znalezieniem trzeciego pendrive - zadanie zlecone przez szarego(lokacja bagna) chodzi o tego, ktory umozliwi zamontowanie hamulca wylotowego, biegałem po całych bagnach, pobierałem dodatkowe questy, ale jak trzeciego pendrive nie bylo tak nie ma.. proszę o pomoc w tej kwestii.

dziękuje i pozdrawiam
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... moje wrażenie po 1.5.04...

Grałem od premiery w/w łatki i do dziś praktycznie nie cofnęło mnie do pulpitu. Właśnie DO dziś. Problemy się zaczęły od momentu gdy postanowiłem pobawić się we frakcje i wojny. Jako że byłem jednym z Samotników, początkowo starałem się odbić wysypisko z rąk bandytów, problem pojawił się gdy po przejęciu tymczasowego obozu za obozem koncentracyjnym nikt nie przychodził... ani bandyci, ani stalkerzy. Wracałem do kordonu, kręciłem się w tą i w tamtą stronę... i nic. Uznałem że bug jak bug... i kiedyś przyjdą..
Po paru dniach prób wyruszyłem tropem kła...pdo doliny mroku, zrobiłem parę zadań dla Wolności, w tym czasie moim kumplom stalkerom udało się dotrzeć do tymczasowego obozu... nastąpił atak bandytów i tu zaczęły się poważne problemy. Gdy tylko Stalkerzy wygrali... gra padała i powrót do Windows. Próbowałem tam dotrzeć za pomocą przewodników - udało mi się. Wpadłem w pierwszym szeregu, bandytów wybiłem... i wróciłem do Windows :D
No cóż, cofnąłem się więc do ostatniego zapisu, poczekałem aż pobiją moich (trzy razy się im udało wygrywać, więc lądowałem w Windows... :P) w końcu stalkerzy padli, mi gra się nie wysypała, wróciłem więc na wysypisko by wybrać się do piwnicy z kłem... i w sumie pogram parę sekund... i gra się wiesza. Od tak sobie. Czasem rozwali mi save''a - próba ładowania wywala BugTrap ;)
Obecna stabilność rozgrywki = 0% Dziękuję, gra wraca na półkę. Choć zastanawiam się czy nie odesłać jej do CDP...
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok 1 post i 1 pytanie xD

udało się komuś/można dołączyć do Wolności? do Powinności się da to wiem ale jak chce dołączyć do Wolności to ich szef zgadza się, mówi że daje mi na PDA kodeki do odbierania ich wiadomości i wita we frakcji.
A gdy patrze w PDA to nigdzie nie jestem (tak samo podczas rozmów nie mam loga ich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy komus udalo sie wrocic na wysypisko lub do kordonu po przejsciu przez dziure pod bramą koło radaru w Limańsku? ja jakos probowalem i nic:/ i beznadzieja bo moje ubranko jest juz prawie zuzyte, amunicji nic, kasy nic i wrocic nie ma jak:/. Dla Tych ktorzy jeszcze przez Limansk nie przeszli- zbierajcie duzo kasy i ubezpiecznie sie w apteczki bo pozniej to tylko czyste niebo moze Ulepszac lub naprawiac sprzet i wtedy przechodzcie przez ta dziure.:/. No chyba ze ktos zna droge powrotu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza wykonać tam u niego zadanie , trzeba się dowiedzieć skąd przychodzą najemnicy takie tam , po wykonaniu zadania z sierżantem pyta się czy jesteśmy gotowi na kolejne zadanie , jak to się wykona można dołączyć do frakcji wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak to mnie bije , emisja a stalkerzy sobie po prostu wychodzą na zewnątrz i stoją :| OMG to w modach do SOCH chowali się :|

ps. Gdzie mogę znaleźć udoskonalenia broni w pendrive dla stalkera w agropromie , oraz dla powinności ?

20080913183353

20080913183358

20080913183406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz szybko przebiec . innego wyjścia nie ma , a jak ktoś powie żeby wrócić się na bagna i inną drogą to nie słuchaj , bo potem stalkerzy w kordonie będą kazali ci się zatrzymać , a jak się ruszysz automatycznie staną się twoimi wrogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, przejrzałem wszystkie posty od daty wydania naszej łatki i dwóch bodajże ziomków napisało o problemie który również mnie dotknął więc może ktoś odpowie nam bo nie wiemy co robić! Niechce mi sie o tym pisać więc zacytuje wypowiedź kolegi Darkstar181 bo mam identyczny problem:

"Cholera, chyba mam przerąbane...
Mam taki błąd... próbuje przejść do innej lokacji (np z Kordonu na Wysypisko) i pojawia się okienko z pytaniem, czy chce przejść do innej lokacji. Klikam " TAK " ( bo i tak nie ma opcji przeczącej) po czym wcale nie przechodzę, tylko cofa mnie do wyjscia ! No normalnie nie mogą kontynuować gry, bo lokacja w ogóle nie chce się wczytać.
Próbowałem przejść z Bagien do tego Instytutu... to samo.
A przewodnicy oczywiście nie pomogą, bo najpierw trzeba samemu przejść by opcja szybkiej podróży była dostępna :/
Miał ktoś taki numer? Da się go jakoś ominąć ?"


Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane skoro większość graczy przechodzi normalnie na Wysypisko. Nie bede czekać na dziesiątego patcha żeby sobie pograć bo jak do tej pory na 1.504 nie miałem ani jednego crasha, sejwy i wszystko mi działa gładko! Tylko to mnie zatrzymało. Proszę o zainteresowanie i pomoc jeżeli ktoś miał to i sobie z tym poradził... POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem wszystkie zadania u bandytów, ale ich szef zaczął coś podejrzewać i powiedział, że najpierw porozmawia z ludźmi i dowie się czy można mi ufać. Czy ktoś już dołączył do tej frakcji? Od czego to zależy, wystarczy spokojnie poczekać aż się odezwie czy po prostu jestem jeszcze na wczesnym etapie fabuły? A może to stosunki z bandytami trzeba poprawić (mam neutral mimo wykonania wielu misji).

Edit:

Jak się 'łapie' artefakty, po wyjęciu specjalnego urządzenia [O] nic się nie dzieje mimo, że stoję w środku amonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .. ja jak na razie do wolności przyłączyć się nie mogę. idę właśnie do agropromu. Powiedzieli mi że są mi bardzo wdzięczni, ale na razie nie mogą mnie przyjąć. I żebym uznał to za przesąd. Jak będą gotowi to sami się ze mną skontaktują. Heh wbijam w to ... idę dalej :)

BTW ... po scence w której dwóch gości nas obrabia w pomieszczeniu gdzie powinien być Kieł. Można odzyskać swój ekwipunek. Odpala się quest poboczny z tym .. a przynajmniej powinien :) .. Mi odpalił się dopiero po patchu 1.5.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy dołączenie do bandytów to dobry pomysł , wszyscy będą ciebie atakować i sobie dalej nie pograsz , później trza grać razem z Czystym Niebem , a wiesz co oni ci zrobią wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:47, Crew 900 napisał:

Ja tam nie wiem czy dołączenie do bandytów to dobry pomysł , wszyscy będą ciebie atakować
i sobie dalej nie pograsz , później trza grać razem z Czystym Niebem , a wiesz co oni
ci zrobią wtedy


Acha, dzięki myślałem, że będę wrogiem tylko stalkerów. A do kogo najlepiej dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 18:45, Crew 900 napisał:

Czekaj , czyli zainstalowałeś Patcha i grałeś dalej ?

Nie no grałem od początku ale przecież niektórzy sie żalą że im sejwy podczas gry nie chcą sie wczytywać więc napisałem ze sejwy mi działają gładko :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crew robiłem tak to się zgodził ale w pda nadal nie należę do żadnej frakcji, powiedział że wita mnie itd (zrobiłem wszystkie zadania jakie może dać wolność) stosunki z nimi mam na tej kresce przed przyjaciółmi chyba (ale mam ich zielonych na mapce) i nic mówi aby że
idiotyczne pytanie oczywiście że cię przyjmę czy znasz zasady?
oczywiście
witamy we frakcji wolność

i nadal bez frakcji jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować