Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Super , długo sobie grałem , bardzo powoli , zwiedzałem sobie , teraz wchodzę do jantaru , pyta się czy przejść biorę tak i wywala do pulpitu z błędem XCore , super wchodzę do gry , klikam na wcześniej zapisany stan gry i gówno , w menu gry wywala mnie do pulpitu , po prostu super bosko !

Pieprzony Patch więcej spieprzył niż naprawił , na podstawowej wersji 0 crashów do pulpitu nie miałem a tu kuźwa cały czas !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:01, Crew 900 napisał:

Super , długo sobie grałem , bardzo powoli , zwiedzałem sobie , teraz wchodzę do jantaru
, pyta się czy przejść biorę tak i wywala do pulpitu z błędem XCore , super wchodzę do
gry , klikam na wcześniej zapisany stan gry i gówno , w menu gry wywala mnie do pulpitu
, po prostu super bosko !

Pieprzony Patch więcej spieprzył niż naprawił , na podstawowej wersji 0 crashów do pulpitu
nie miałem a tu kuźwa cały czas !!!!!!!!!!!!!!!!!


A jako wolny stalker nie miałeś problemów z walką na wysypisku tak jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem , AI jest tak głupie u niektórych że żal , bandyci to chodzili sobie wokół mnie i nie strzelali , nieraz tak samo pijawka biegała sobie koło mnie i nie atakowała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:13, Crew 900 napisał:

A co to za problem , AI jest tak głupie u niektórych że żal , bandyci to chodzili sobie
wokół mnie i nie strzelali , nieraz tak samo pijawka biegała sobie koło mnie i nie atakowała
:|


Wiesz, olałbym to totalnie gdyby nie fakt że jeśli pójdę do doliny mroku i oni się tam pojawią i poradzą sobie sami to wyląduje na pulpicie. Od 13nastej dziś z tym szasjem walczę... kończy się że co bym nie zrobił - jeśli tego zadania nie skończę to gra zacznie mi się sypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - podniosłem PDA Kła, poszedłem w wyznaczone miejsce w Agropomie, ale nie moge znaleźć na miejscu czegokolwiek. Gdzie mam szukać tego schowka? Można wejść jakoś tam do podziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 19:22, Crew 900 napisał:

No i źle , musisz kompletnie od nowa zacząć grę


Kompletnie to Ty mnie nie rozumiesz. Po spatchowaniu zacząłem grę od nowa no i mi ten problem występuje. Nie mogę przejść na Wysypisko bo mnie cofa zamiast ładować następną plansze :/ mam TYLKO przycisk TAK przy pytaniu przy załadować inną planszę. A zawsze w SoC było TAK i NIE. A jak nacisnę to TAK to mnie cofa i ch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:18, DejwiT2 napisał:

> No i źle , musisz kompletnie od nowa zacząć grę

Kompletnie to Ty mnie nie rozumiesz. Po spatchowaniu zacząłem grę od nowa no i
mi ten problem występuje. Nie mogę przejść na Wysypisko bo mnie cofa zamiast ładować
następną plansze :/ mam TYLKO przycisk TAK przy pytaniu przy załadować inną planszę.
A zawsze w SoC było TAK i NIE. A jak nacisnę to TAK to mnie cofa i ch!


Wpadłem na to info przypadkiem - może zadziała. Wg. forum Gamespota musisz wrzucić ten plik:
http://rapidshare.com/files/144196981/gamedata.zip
do folderu gamedata.
Dokładny wątek - tutaj:
http://www.gamespot.com/pc/action/stalkerclearsky/show_msgs.php?topic_id=m-1 -45382910&pid=942067
Pozdro i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:26, Krondar napisał:

> > No i źle , musisz kompletnie od nowa zacząć grę
>
> Kompletnie to Ty mnie nie rozumiesz. Po spatchowaniu zacząłem grę od nowa
no i
> mi ten problem występuje. Nie mogę przejść na Wysypisko bo mnie cofa zamiast ładować

> następną plansze :/ mam TYLKO przycisk TAK przy pytaniu przy załadować inną
planszę.
> A zawsze w SoC było TAK i NIE. A jak nacisnę to TAK to mnie cofa i ch!

Wpadłem na to info przypadkiem - może zadziała. Wg. forum Gamespota musisz wrzucić ten
plik:
http://rapidshare.com/files/144196981/gamedata.zip
do folderu gamedata.
Dokładny wątek - tutaj:
http://www.gamespot.com/pc/action/stalkerclearsky/show_msgs.php?topic_id=m-1 -45382910&pid=942067
Pozdro i powodzenia :)


Dzieki ziomek. W związku z tym że po wejściu na link który podałes wywala że topic nie istnieje to prosiłbym jeszcze o to gdzie ten pliczek z rapida wrzucić. THX pozdro

Sorry działa. Bo kliknąłem zamiast wszystko skopiowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wszystko ładnie pięknie ale.... Ja nie mam folderu "gamedata" w plikach tego stalkera!! swoją drogą to jest lekarstwo na bugtrap a ja takowego nie mam ale a nóż, chciałbym spróbować. Ale nie ma "gamedata" ani w plikach głównych ani w ustawieniach i sejwach! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie jesteście weteranami stalkera ;]
W głównym katalogu z grą tworzymy folder gamedata i kopiujecie tam te wasze pliki, później trzeba jeszcze zedytować plik fsgame.ltx otworzyć go w notatniku i znaleźć taką linijke:
$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\
przy czy zedytować ją by wyglądała tak:
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zwałe sobie po prostu zrobił bo w tym archiwum są dwa niby potrzebne pliki ale jest tez jedna piosenka i jakies screeny z gry! Moze kolesie chcą nachapać sobie tylko punktów na rapidzie? na innym forum tez wyczytałem ze koles ma te dwa pliki i nie wie gdzie je dac. Mimo wszystko dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:59, Sylwassss napisał:

Widać że nie jesteście weteranami stalkera ;]
W głównym katalogu z grą tworzymy folder gamedata i kopiujecie tam te wasze pliki, później
trzeba jeszcze zedytować plik fsgame.ltx otworzyć go w notatniku i znaleźć taką linijke:
$game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\
przy czy zedytować ją by wyglądała tak:
$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata\


LOL. Chyba tworzyłeś tą gre w takim razie wiec powiedz dlaczego zescie ją tak skaszanili skoro jestescie tacy experci:) zart
dzieki. tylko jeszcze powiedz czy sprawa ma sie tak samo bo te dwa pliki są oprócz gamedata to jeszcze w paru podkatalogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:09, DejwiT2 napisał:

LOL. Chyba tworzyłeś tą gre w takim razie wiec powiedz dlaczego zescie ją tak skaszanili
skoro jestescie tacy experci:) zart


Instalowałem już tyle modów do SoC że zmienienie paru rzeczy to banał. Tym bardziej że CN jedzie na tym samym silniku

Dnia 13.09.2008 o 23:09, DejwiT2 napisał:

dzieki. tylko jeszcze powiedz czy sprawa ma sie tak samo bo te dwa pliki są oprócz gamedata
to jeszcze w paru podkatalogach.


Tak samo. Wklejasz te podkatalogi do utworzonego gamedata.
PS. Ja bym za bardzo nie wierzył że te pliki coś pomogą, ale spróbować zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:13, Sylwassss napisał:

PS. Ja bym za bardzo nie wierzył że te pliki coś pomogą, ale spróbować zawsze można


Wiem bo wyraźnie napisali że to rzekomo pomaga na bugtrap gdy sie przechodzi z Kordonu na Wysypisko a ja nie dosyć że nie mam bugtrapa tylko mnie cofa, wszystko w obrębie gry (bez wywalania do pulpitu) to jeszcze z Bagien do innej lokacji niż Kordon sie dzieje to samo. Ale dzieki. zaraz napisze czy zdarzył sie cud.

Bo tu jest jeszcze taka bardziej pasująca linijka:
$game_config$ = true| false| $game_data$| configs\
a ścieżka tych plików jest własnie --> gamedata\configs\ui\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:18, DejwiT2 napisał:

Bo tu jest jeszcze taka bardziej pasująca linijka:
$game_config$ = true| false| $game_data$| configs\
a ścieżka tych plików jest własnie --> gamedata\configs\ui\


Tych nie ruszaj. Tylko tamten co podałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować