Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Witam.
Mam problem z zadaniem na Wysypisku ,a mianowicie ,po misji w podziemiach dołączyłem do Powinności. I dostałem zadanie poboczne ,aby pomóc frakcji w zabezpieczeniu dwóch dróg prowadzących z Wysypiska do Doliny Mroku. Jedną z nich zabezpieczyłem ,przybyły posiłki i czekają na kontratak. NA PDA zobaczyłem odział Wolności ,który szedł odbić moją aktualną pozycję ,więc odskoczyłem od mojego teamu ,żeby ich powybijać. Ale ,gdy wykańczam ostatniego wroga i dowódca powinności zaczyna mówić "zgłoś się do bazy po nagrodę" ,czy jakoś tak ,gra mi się zwiesza i wywala się do systemu. Do tej pory żadnych problemów nie było. Macie na to jakieś rozwiązanie?
Zaznaczę ,jeszcze ,że jak nie pomagam powinności to nic się nie dzieje i nie ma żadnych zwisów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:06, Crew 900 napisał:

Ale to tak zawsze , czy tylko raz ci się wysyp zrobił i lecisz na forum ?

6 razy pod rząd. Potem dałem sobie spokój i poszedłem nad Jantar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:29, Tomasiu-696 napisał:

> No klikasz tak , ładuje ci się kolejny poziom i idziesz naprzód

No właśnie o to chodzi że nie mogę iść na przód. Wchodze do dziury i wyskakuje ten komunikat,
klikam TAK i mnie gra "obraca" w stronę wyjścia.

Chodzi o to miejsce: http://www.iv.pl/images/xhyuq65z5q2w3wm2r9o.jpg - powinien po wejściu
tam wyskoczyć komunikat czy chcę przejśc do następnej lokacji (już nie pamietak jak dokłądnie)
i tam powinienem kilknąć TAK lub NIE.


Słuchaj, ja wyżej opisałem problem guzików i rozwiązanie żeby było TAK i NIE tylko na przykładzie przejścia z Kordonu na Wysypisko. Zastosuj sie do postu 3104 a powinno Ci pomóc, Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mój post nie będzie zbyt aktualny ale dopiero od niedawna znowu mam dostęp do internetu ale w EK brakowało mi paska do tej apteczki tak to bardzo udane EK i właśnie zabieram się za przechodzenie gry szkoda tylko że nie mogę się cieszyć pełnymi możliwościami graficznymi gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:23, czops napisał:

> Ale to tak zawsze , czy tylko raz ci się wysyp zrobił i lecisz na forum ?
6 razy pod rząd. Potem dałem sobie spokój i poszedłem nad Jantar.


Ok , zrób tak :
C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\stalker-stcs
tam masz folder log i tam plik otwórz go i skopiuj linijkę zaczynającą się od słowa FATAL ERROR .
Ale musisz jeszcze raz to zrobić żeby ci wywaliło do pulpitu lub znajdź takie coś w tym pliku powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:46, master962 napisał:

może mój post nie będzie zbyt aktualny ale dopiero od niedawna znowu mam dostęp do internetu
ale w EK brakowało mi paska do tej apteczki tak to bardzo udane EK i właśnie zabieram
się za przechodzenie gry szkoda tylko że nie mogę się cieszyć pełnymi możliwościami graficznymi
gry :(


Nie ma paska. Nikt nie ma, bo po prostu nie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:00, czops napisał:

Witam.
Mam problem z zadaniem na Wysypisku ,a mianowicie ,po misji w podziemiach dołączyłem
do Powinności. I dostałem zadanie poboczne ,aby pomóc frakcji w zabezpieczeniu dwóch
dróg prowadzących z Wysypiska do Doliny Mroku. Jedną z nich zabezpieczyłem ,przybyły
posiłki i czekają na kontratak. NA PDA zobaczyłem odział Wolności ,który szedł odbić
moją aktualną pozycję ,więc odskoczyłem od mojego teamu ,żeby ich powybijać. Ale ,gdy
wykańczam ostatniego wroga i dowódca powinności zaczyna mówić "zgłoś się do bazy po nagrodę"
,czy jakoś tak ,gra mi się zwiesza i wywala się do systemu. Do tej pory żadnych problemów
nie było. Macie na to jakieś rozwiązanie?
Zaznaczę ,jeszcze ,że jak nie pomagam powinności to nic się nie dzieje i nie ma żadnych
zwisów.
Pozdrawiam.


Miałem to przy misji dla samotników. Problem jest w tym że nawet jeśli poradzą sobie sami to ląduje na pulpicie. Pisałem o tym kilka postów wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:56, Krondar napisał:

Miałem to przy misji dla samotników. Problem jest w tym że nawet jeśli poradzą sobie
sami to ląduje na pulpicie. Pisałem o tym kilka postów wcześniej...

No cóż ,to chyba wrócę do Kordonu i znów dołączę się do samotników. Apropo ,wiecie może gdzie najwcześniej można zdobyć karabin wyborowy SWD? Widziałem ,że mają go stalkerzy w bazie Wolności. Ale raczej wolę nie ryzykować ogólnej jatki dla jednego karabinu. A żaden z napotkanych handlarzy nie ma go na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mam , dołączyłem do samotników , koleś mówi że przejęliśmy kontrolę nad wysypiskiem i została mi tylko baza bandytów i tutaj cały czas mi się crashuje do pulpitu z pieprzonym błędem :
FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CScriptEngine::lua_error
[error]File : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line : 180
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : LUA error: ...a.l.k.e.r. - czyste niebo\gamedata\scripts\_g.script:975: bad argument #2 to ''format'' (string expected, got nil)


stack trace:

Patch kompletnie spieprzył grę , nie da się dołączyć do frakcji bo później cały czas wywala

Kończę przygodę z stalkerem jak na razie , gra fajna ale bugów to już ma chyba więcej niż Boiling Point

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co przeszli gre. Tak z ciekawosci - artefakt, ktory zanosimy Lesnikowi - czyli kompas. Czy bedzie z nim stycznosc podczas dalszej rozgrywki? Czy da sie go gdzies znalezc jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze wam all ja mam problem z gra poniewaz nie moge przejsc z Kordonu do Wysyspiska wykonalem wszystkie misje i nic i nie moge przejsc dalej aha nie pokazuje sie blekitna strzalka. Mam zainstalowanego patcha 1.5.04 PL i mam oryginalna gre. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:48, haloon napisał:

Pytanie do tych co przeszli gre. Tak z ciekawosci - artefakt, ktory zanosimy Lesnikowi
- czyli kompas. Czy bedzie z nim stycznosc podczas dalszej rozgrywki? Czy da sie go gdzies
znalezc jeszcze?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz problem , widzisz gra jednym działa , drugim nie za bardzo , trzecim w ogóle , ty masz taki problem że nie możesz przejść do innej lokalizacji i niestety nie ma rozwiązania do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cze wam all ja mam problem z gra poniewaz nie moge przejsc z Kordonu do Wysyspiska

Dnia 14.09.2008 o 12:48, Sigon napisał:

wykonalem wszystkie misje i nic i nie moge przejsc dalej aha nie pokazuje sie blekitna
strzalka. Mam zainstalowanego patcha 1.5.04 PL i mam oryginalna gre. Prosze o pomoc


To zdaje się jakiś bug związany z emisją o ile dobrze kojarze - jak to ruszyć? Nie wiem szczerze. Możesz poszukać ostatniego dobrego zapisu. Czytałem gdzieś o takim bugu i jedyne odpowiedzi radziły się cofnąć :/

Ja osobiście odstawiłem Clear Sky, zainstalowałem ponownie SoC i wrzuciłem mu mod Oblivion Lost 2.1.1 ze spolszczeniem. Całkiem inna kultura rozgrywki :-)
A CS to potrzebuje jeszcze z 2 jak nie więcej łat imo..
Pozdrawiam,
K.

PS. - Od paru dni nie działają ani oficjalna strona GSC, ani oficjalne forum. "Site temporary unavailable
Sorry for inconvenience."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować