Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Ale może zanim napiszesz podanie z reklamacją, to popraw składnię, ortografię i interpunkcję... ;)
Sugerujesz, że CDA dostało wersję lepszą, a gracze niedoróbkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 15:41, Dranimrev napisał:

Sugerujesz, że CDA dostało wersję lepszą, a gracze niedoróbkę?

Ja nic nie sugeruje, tylko chciałbym zagrać w S CS wolnego od błedow i z dobrze zrobioną polonizacją. Chciałbym żeby jedymym minusem tej gry był brak pojazdów oraz słabe multi , jak to sugerują recenzenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:41, Dranimrev napisał:

Ale może zanim napiszesz podanie z reklamacją, to popraw składnię, ortografię i interpunkcję...
;)
Sugerujesz, że CDA dostało wersję lepszą, a gracze niedoróbkę?


Co do skałdni, interpunkcji i ortografii to się nie martw poradzę sobię, kiedy szybko piszę to czasami mi umyka....
Nie zamierzam składać żadnej reklamacji tylko sugeruję, że ktoś to powienien wyjaśnić dlaczego tak jest i przynajmniej w jakiś sposób zareagować.
Jeżeli błędy są takie a nie inne i wydano grę, a nie poczekano na poprawki to coś w tym jest.
Rozumiem, że nie którzy w tym kraju przyzwyczaili się do tego, że Polacy kupią wszystko ale chyba to już przesada. Bo niby dlaczego w stanach opóźniono premierę ....... tam za takie błędy by "zjedli" wydawcę.
Czepiam się bo mnie trafia, że kupuję grę ( nie kupuję piratów od dawna) a ona nie działa tak jak należy. Może faktycznie jest dobrym wyjściem zakup nie przed premierą ale z dwa - trzy miesiące po premierze, gdy większość błędów zostanie poprawionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:50, bart31 napisał:

Co do skałdni, interpunkcji i ortografii to się nie martw poradzę sobię, kiedy szybko

>
Śmiem wątpić, ale twoja sprawa, twój post twoją wizytówką itp.

Dnia 17.09.2008 o 15:50, bart31 napisał:

Może faktycznie jest dobrym wyjściem zakup nie przed premierą ale z dwa
- trzy miesiące po premierze, gdy większość błędów zostanie poprawionych.


Dlatego pierwszego Stalkera kupiłem tydzień temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:50, bart31 napisał:

Rozumiem, że nie którzy w tym kraju przyzwyczaili się do tego, że Polacy kupią wszystko
ale chyba to już przesada. Bo niby dlaczego w stanach opóźniono premierę ....... tam
za takie błędy by "zjedli" wydawcę.
Czepiam się bo mnie trafia, że kupuję grę ( nie kupuję piratów od dawna) a ona nie działa
tak jak należy. Może faktycznie jest dobrym wyjściem zakup nie przed premierą ale z dwa
- trzy miesiące po premierze, gdy większość błędów zostanie poprawionych.


Dzis odpale w koncu gre i przekonam sie czy naleze do grupy szczesliwcow czy pechowcow. Zgadzam sie jednak, ze cos za duzo bylo informacji o powaznych bledach. Malo przyjemne jest kupienie produktu ktory nie dziala i czekanie na poprawki. W zasadzie CS wyjatkowo skusil mnie na kupno gry tak wczesnie, przewaznie kupuje jakis rok po wydaniu gry i mam tanszy produkt w pelni sprawny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nieuważnie czytałeś recenzje, albo wogóle jej nie czytałeś. Jednym z minusów nowego Stalkera w CDA było stabilność i co za tym idzie crashe. Mam przytaczać poszczególe fragmentu w CDA ? Pisali że Stalker czasami lubi się niespodziewanie wywalić do pulpitu.
Sorry post jest skierowany do bart31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam kilka pytań odnośnie clear sky.Otóż mam taką sytuacje.Chcę znaleść karabin szturmowy TRS-301 z wbudowanym tłumikiem,granatnikiem oraz lunetą.Ale jak na razie mi się nie udało.A jestem już przy lokacji Jantar(dopiero zaczynam).Jak byłem w lokacji Dolina Mroku w bazie wolności znalazłem TRS-301,ale z tłumikiem i lunetą,bez granatnika.Więc pomyślałem,że pójde do tego co robi ulepszenia i mi doda opcje podczepiania granatnika do broni.Ulepszam,ale podczas gdy tą opcje juz mam,automatycznie zdejmuje mi się tłumik i luneta.Znalazł ktoś może TRS-301,który ma i granatnik i lunetę i tłumik w jednym?Albo chociaż z lunetą i tłumikiem,ale z opcją podłączenia granatnika?Po drugie to z tymi artefaktami,które dają udźwigu np. +10 kg i mam w inwentarzu napisane udźwig 60 kg.Ale jakoś,męcze się tak smao ajkbym miał 50 kg.Chodzi mi o to,że tutaj powinniśmy się męczyć biegnąc dopiero przy 60 kg ekwipunku,a nie przy 50kg.Skoro mamy więcej.Ale mi to nie przeszkadza.Jesli tylko istnieje w clear sky taki artefakt ,który daję np. 10 % do wytrzymałości i kondycji.Jest taki?Znalazł ktoś?.Jesli tak,to gdzie?Po trzecie.CZy wątek fabularny,znaczy się wątek głowny gry zahacza lokacje magazyny wojskowe?Jak tak to w którym momencie?W ogóle to na mapce zony,którą dostałem EK mam zaznaczone gwiazdką,że w lokacji magazyny wojskowe Bariera to kluczowe miejsce.Tak samo z wysypiskiem i cmentarzyskiem maszyn.Jakiem tam jest takie kluczowe miejsce?lol.Mam jeszcze jedno pytanie,odnosnie kombinezonów.Gdzie znajdę egzoszkielet?I czy w clear SKy jest taki kombinezon jakw cieniu czarnobyla SSP-99M Suit?Jesli ktoś zna odpowiedzi na moje pytania,byłbym wdzięczny jak by mi na nie odpowiedział.Może pytania sa banalne i niekonkretne,ale mi się mogą przydać niektóre info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dolinie Mroku trzeba najpierw zamontować ulepszenie tzw. szyna na granatnik i można później kupić granatnik też w Dolinie Mroku u Aszota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ulepszam,ale

Dnia 17.09.2008 o 16:31, Ajinur napisał:

podczas gdy tą opcje juz mam,automatycznie zdejmuje mi się tłumik i luneta.


Tym się nie przejmuj. Ulepszysz, a później możesz zainstalować lunete, tłumik i granatnik. Program zdejmuje zamontowane rzeczy gdyż ulepszasz tylko giwere. Tak samo zdejmuje Ci zainstalowane rzeczy jak powiększasz magazynek nie ma się tym co przejmować. Wątek fabularny zachaca o magazyny wojskowe i więcej juz nic Ci nie powiem bo sam musisz się delektować fabułą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 12:05, Engels napisał:

> > Nie nie oto mi chodzi .
> > 2 x EVGA e-GF 9800 GTX 280 SSC SLI
> >
> > To jaką masz 9800 czy 280 ?
>
> Juz poprawilem ... wziolem fakturke i wszystko jeszcze raz sprawdzilem .. kurde
nie mam
> pojecia skad mis ie to 9800 wzielo :P:P:P

Jakbyś sam złożył/modyfikował/modernizował sobie kompa, to byś wiedział co tam jest anie
na fakturze sprawdzał :P


A co tu ma do tego to że nie sam go składałem ?? Wiedziałem czego chcę a składanie powierzyłem innym. Jestem człowiekiem pracującym i nie mam czasu szwędać się po sklepach i wybierać sprzęty. A w tym jest to a w tamtym coś innego.

Generalnie liczy sie to co mam w obudowie a nie to czy składałem go sam czy nie ... samochód tez sam składasz w garażu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście leci jak krew z nosa -.- czy jak ktoś już to ściągnie to mógłby pomóc innym i wrzucić na rapida albo gdzieś indziej ?? I jeszcze takie pytanko, orientuje się ktoś czy będzie to miało jakikolwiek wpływ na "sejwy" w grze ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować