Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Może ściąganie mam szybkie ale wysyłanie mam koszmarne , nie wiem czemu ale moja sieć ma ograniczenie i nie wiem jak je zdjąć . A neostrady nie mam . Mam kablowy
Maksymalnie wysyłanie idzie mi z prędkością 60 kb/s a pobierać mogę nawet 1 mb/s Kurde żal :|
Jak chcecie czekać z 35 minut proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się także do próśb powyższych kolegów :)

Ps: Trwa pobieranie jednego pliku. Pozostały czas: 3 dni, 16 godzin. Why?

@Crew 900 nie marudź, wysyłaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - wybiłem renegatów we wskazanym gospodarstwie (przy wyjściu z Bagien) i teraz mam czekać na wsparcie. Czekam i czekam, zdążyłem już obskoczyć dwie skrytki w pobliżu a wsparcia nadal nie ma. Może mam do dnia poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:17, piecia997 napisał:

pobliżu a wsparcia nadal nie ma. Może mam do dnia poczekać?

Możesz czekać aż się zestarzejesz, czasami tak bywa że coś sprzytnie i nikt nie przychodzi niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:21, Tank25 napisał:

> pobliżu a wsparcia nadal nie ma. Może mam do dnia poczekać?
Możesz czekać aż się zestarzejesz, czasami tak bywa że coś sprzytnie i nikt nie przychodzi
niestety.


Wtedy trzeba zrobić F5, aby zrobić quicksave, a później F9 żeby wczytać. Czasami skrypt się potrafi zawiesić.

Crew 900 --> hotfix nie podgłasza polskiego lektora, gdyż on był dobrze słyszalny. Balansuje głośność pomiędzy sieżką rosyjską, a polską. Teraz jest jak w SoC, słyszymy i lektora i audio rosyjskie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może ktoś już wie jak radzić sobie z tym wywalaniem do pulpitu? U mnie zaczęło się to w Dolinie mroku, w okolicy bazy "Wolności" Dwie minuty po wczytaniu quick save''a oglądam swój pulpit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:30, DAMMAGE napisał:

Więc może ktoś już wie jak radzić sobie z tym wywalaniem do pulpitu? U mnie zaczęło się
to w Dolinie mroku, w okolicy bazy "Wolności" Dwie minuty po wczytaniu quick save''a
oglądam swój pulpit...


A masz wgranego patcha 1.5.04 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:29, Sylwassss napisał:

Wtedy trzeba zrobić F5, aby zrobić quicksave, a później F9 żeby wczytać. Czasami skrypt
się potrafi zawiesić.


U mnie to nie działało trzeba było ładować pierwszego sejwa po wejściu do lokacji. Teraz mam tak że stalkerzy za nic nie chcą wejść do bazy bandytów, po wytłuczeniu wszystkich wrogów po prostu stoją przed wejściem. Jest na to jakaś rada? ładowanie savów nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:32, Tank25 napisał:

U mnie to nie działało trzeba było ładować pierwszego sejwa po wejściu do lokacji. Teraz
mam tak że stalkerzy za nic nie chcą wejść do bazy bandytów, po wytłuczeniu wszystkich
wrogów po prostu stoją przed wejściem. Jest na to jakaś rada? ładowanie savów nic nie
daje.


Też mam ten błąd z wysypiskiem. Trzeba będzie poczekać może na kolejnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować