Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 17:51, Gorn7 napisał:

Zainstalowałem patcha i savy mi nie działają czyżbym stracił 7h grania?


Tak.

Dnia 27.09.2008 o 17:51, Gorn7 napisał:

Da się to jakoś naprawić?


Nie.

Pisali o tym w change logu, wiec skąd to zdziwienie? Musisz po prostu zacząć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:51, Gorn7 napisał:

Zainstalowałem patcha i savy mi nie działają czyżbym stracił 7h grania? Da się to jakoś
naprawić?

Trzeba było poczytać przed instalacją. Sejwy są niekompatybilne. Nie można tego naprawić. Możesz jedynie grać dalej na poprzedniej wersji gry, bez patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:51, Gorn7 napisał:

Zainstalowałem patcha i savy mi nie działają czyżbym stracił 7h grania? Da się to jakoś
naprawić?


Co chcesz naprawiać ? Na forum już kilkunastokrotnie była mowa o tym, jak również w info patcha jest napisane, że savy z poprzedniej wersji są niekompatybilne. Nic z tym nie zrobisz, tylko "Nowa Gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na w miarę stabilny Clear Sky mam pytanie o Ćień Czarnobyla. Może ktoś z Was mi podpowie.
Chodzi mi o Bar. Nie moge z niego wyjść. W stronę Dziczy i Jantaru spokojnie wychodzę ale żeby wykonać zlecenie np na Wysypisku w momencie, gdy chcę tam pójść członkowie Powinności zaczynają do mnie strzelać. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój pierwszy post tutaj :)

Chciałbym się zapytać czy ktoś miał podobny problem co ja, mianowicie nie mogę "wejść" do anomalii przestrzennej w czerwonym lesie blisko czołgu. Dodam tylko, że wcześniej miałem misję przyniesienia karabinu czołgowego stamtąd. Wziąłem ten karabin, wróciłem się na wysypisko, rozwaliłem bandytów, a później karabin sprzedałem wraz amunicją i w końcu go nie przyniosłem ;) Misja się anulowała z tego co pamiętam, więc nie powinno być problemu.

Kiedy jednak do czerwonego lasu wróciłem, to patrzę, że nie mogę zrobić misji - ochraniać stalkerów, bo ich tam po prostu nie ma. Nie mówię już o tym, że nie mogę się teleportować do Leśnika :/

Po tym grałem mnóstwo czasu i wolałbym nie tracić tego wszystkiego :/ Jest na to jakaś rada?

20080927200447

20080927200501

20080927200516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 02:28, Mychaa napisał:

Jak czytam Twoje posty, to tak jakbym czytał posty VIRUSA w temacie o cieniu czarnobyla
:). Identyczne narzekanie. Jakiś krewny?
Dziwi mnie trochę że ludzie instalują jakieś mody, grzebią w plikach gry, a później kwiczą
jakie ta gra ma błędy.


To nie wiesz, że Crew to Virus ? Poprzednie konto mu zbanowali to powrócił :P A ja źle dobranych dźwięków przeładowań nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 20:19, Crew 900 napisał:

Ale to w niektórych broniach , nie mówię że we wszystkich
Zobacz sobie tą snajperkę co umieściłem w filmiku i RP-74

a gdzie znalazłeś te bronie?
nie ma sensu czepianie się broni które dorzuciłeś sobie sztucznie, bo większość z nich jest niedostępna w normalnej grze i dlatego nikt im nie dopasował dźwięków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to też można stwierdzić że oni sobie po prostu olali robienie idealnej gry

Po wszystkich błędach i niedociągnięciach można powiedzieć że oni zrobili sobie grę na odpierdziel , żeby sobie była , a potem zbierać laury za to że wydają łatki do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawię się na Wysypisku, patroluję, robię questy itepe i akurat przebiegałem obok sładu (zajmowałem z 3 stalkerami posterunek tuż obok) zobaczyłem na mapie zieloną kropkę przemieszczającą się z napisem "Sład".
Mówię sobię - to moja szansa ! Poleciałem jak najszybciej i wybiłem prawie wszystkich zanim stalkerzy przybli do Składu. Czekam, a tu biegnie ... jeden (dosłownie!) jeden koleś, z kurtce i z makarovem O.o
Ale podszedł i zajął Skład ... i pokonałem Bandytów :D Szkoda, że jakiś team wzmacniający nie idzie, bo on sam to trochę słaby jest. Muszę mu podrzucić jakiś karabin, bo z makarovem to chłopak se może.
Screeny :)

20080927213208

20080927213225

20080927213243

20080927213302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 20:08, arho01 napisał:

Witam,

mój pierwszy post tutaj :)

Chciałbym się zapytać czy ktoś miał podobny problem co ja, mianowicie nie mogę "wejść"
do anomalii przestrzennej w czerwonym lesie blisko czołgu. Dodam tylko, że wcześniej
miałem misję przyniesienia karabinu czołgowego stamtąd. Wziąłem ten karabin, wróciłem
się na wysypisko, rozwaliłem bandytów, a później karabin sprzedałem wraz amunicją i w
końcu go nie przyniosłem ;) Misja się anulowała z tego co pamiętam, więc nie powinno
być problemu.

Kiedy jednak do czerwonego lasu wróciłem, to patrzę, że nie mogę zrobić misji - ochraniać
stalkerów, bo ich tam po prostu nie ma. Nie mówię już o tym, że nie mogę się teleportować
do Leśnika :/

Po tym grałem mnóstwo czasu i wolałbym nie tracić tego wszystkiego :/ Jest na to jakaś
rada?


Wydaje mi się, że te questy poboczne nie powinny mieć wpływu na główną fabułę gry, tak samo jak to czy Ci stalkerzy tam są czy nie. Z tego co widzę to główny problem to wejście do anomalii przestrzennej koło czołgu, mi to wygląda na jakiegoś buga, bo u mnie nie było żadnych problemów. Możesz spróbować grać od początku, bo ja nie mam innego pomysłu na to, chyba że ktoś inny zna jakiś sposób, żeby nie tracić całego postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 21:40, Hristo86 napisał:


Wydaje mi się, że te questy poboczne nie powinny mieć wpływu na główną fabułę gry, tak
samo jak to czy Ci stalkerzy tam są czy nie. Z tego co widzę to główny problem to wejście
do anomalii przestrzennej koło czołgu, mi to wygląda na jakiegoś buga, bo u mnie nie
było żadnych problemów. Możesz spróbować grać od początku, bo ja nie mam innego pomysłu
na to, chyba że ktoś inny zna jakiś sposób, żeby nie tracić całego postępu.



Z tego co pamiętam, to po pierwszej wizycie u Leśnika, otwiera się bramka w ogrodzeniu. Więc za drugim razem, wcale nie musimy pędzić do tej anomalii. Wystarczy przejść spacerkiem do ogrodzenia, gdzie jest bramka pilnowana przez powinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah!

Przychodzę tu po dlugiej nieobecnosci - jakies 2000 postow do przodu, a problemu wciąż identyczne. Mozna wysnuć wniosek, ze mamy następce Daggerfalla (tzw. Buggerfalla) , ale wsrod FPSów.

Ja wciąż czekam na moda umożliwiajacego wyjscie z Limanska. Ekipa modderow ze forum.stalker.pl juz pracuje nad jednym wielkim modem, więc znajdzcie odpowiedni temat w dziale "Tworzenie modyfikacji" (scislej "Chcesz moda?! Wal tu...") i cos zaproponujcie, dorzuccie cos od siebie. Tylko przeczytajcie wczesniejsze posty, bo propozycje "zeby wszyscy wszystko mieli", "zeby wszystkie frakcje mnie kochaly" juz byly, ale i tak sa bez sensu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się coś spytać jka jestem z gupy stalkerów to jakimsposobem moge się dostać do limańska jak w czerwonym lesie jest brama zamknieta prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 08:32, Simpaq napisał:

chciałbym się coś spytać jka jestem z gupy stalkerów to jakimsposobem moge się dostać
do limańska jak w czerwonym lesie jest brama zamknieta prosze o odpowiedz

Postępuj zgodnie ze wskazaniami głównego wątku, a samo przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować